Divadelné hry

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,
a jaký máte názor na tuto změnu? Všechny vaše názory nás zajímají, tak se nebojte a pište!
 

DeletedUser

Hosť
ahojte a co tak trosku upravit kulturu a hlavne kulturne poziadavky na dalsie kulturne urovne pretoze uz ma nebavy moc cakat na dalsiu kulturu aby som mohol zaberat dalsie mesta bud znizit potrebne mnozstvo bodov kultury alebo znizit pocet bojovych bodov z 300 na 200 napriklad prinieslo by to ozivenie hry a viacej bojov a zabavnejsiu hru
 

DeletedUser

Hosť
prosíme v tématu o divadle řešme divadlo:)

další návrhy na úpravu kultury můžete samozřejmě v příslušné sekci založit:)
 

DeletedUser3472

Hosť
divadlo považujem za absolutnu zbytočnosť..len tolko k tomu :)
 

DeletedUser4034

Hosť
ja v tom stále nič nevidím .........
stále je lepšie spraviť festival a procesiu ako toto ....
Neviem ale divadlo mne osobne zatín nesedí ale skúsim si to a uvidíme
 

DeletedUser

Hosť
divadlo se více používá ve světech kde už skomírá aktivita a hráči loví KB, aby mohli přebírat "mrtvé" kolegy, nebo podobně zdatné soupeře.. což rozhodně nepřispívá aktivitě.. Nikoletka navrhovala snížit cenu za slavnostní pochod.. možná kdyby se slavnostní pochod konal ve městě s divadlem (upravte pro mě za mě na arénu) a byl za polovinu, tak by to hráče nutilo víc lovit BB, tím pádem víc bojovat a mělo by to větší smysl..
 

DeletedUser

Hosť
hra je o boji, však na to sú tam útočné a obranné jednotky...
prečo zvýhodňovať získavanie KB cez suroviny?? to si potom všetci hráči môžu dať do miest Divadlá a cez ne zbierať KB oveľa efektívnejšie ako za obranné a útočné body cez procesie...
túto možnosť zvýhodnenia by som ja osobne zrušil...
 

DeletedUser3139

Hosť
divadlo se více používá ve světech kde už skomírá aktivita a hráči loví KB, aby mohli přebírat "mrtvé" kolegy, nebo podobně zdatné soupeře.. což rozhodně nepřispívá aktivitě.. Nikoletka navrhovala snížit cenu za slavnostní pochod.. možná kdyby se slavnostní pochod konal ve městě s divadlem (upravte pro mě za mě na arénu) a byl za polovinu, tak by to hráče nutilo víc lovit BB, tím pádem víc bojovat a mělo by to větší smysl..
tak toto je dobrý nápad.... lebo ak si mám vybrať medzi termálnimi a divadlom neni o čom a ak by bolo to koloseum a trebalo bby fakt 200 bb potom tak by to bolo zaujímavé ale ak 150 no začal by som aj ja nad tým uvažovať..
 

DeletedUser

Hosť
divadlo se více používá ve světech kde už skomírá aktivita a hráči loví KB, aby mohli přebírat "mrtvé" kolegy, nebo podobně zdatné soupeře.. což rozhodně nepřispívá aktivitě.. Nikoletka navrhovala snížit cenu za slavnostní pochod.. možná kdyby se slavnostní pochod konal ve městě s divadlem (upravte pro mě za mě na arénu) a byl za polovinu, tak by to hráče nutilo víc lovit BB, tím pádem víc bojovat a mělo by to větší smysl..

Toto by bolo na vážne zamyslenie. Ihneď by to bola atraktívnejšia budova, ktorá by sa stavala aspon v niekolkých mestách, ak nie všade.
 

DeletedUser

Hosť
divadlo se více používá ve světech kde už skomírá aktivita a hráči loví KB, aby mohli přebírat "mrtvé" kolegy, nebo podobně zdatné soupeře.. což rozhodně nepřispívá aktivitě.. Nikoletka navrhovala snížit cenu za slavnostní pochod.. možná kdyby se slavnostní pochod konal ve městě s divadlem (upravte pro mě za mě na arénu) a byl za polovinu, tak by to hráče nutilo víc lovit BB, tím pádem víc bojovat a mělo by to větší smysl..

viac BB pre hráčoch plošne...tým menej hráčoch čo si kupujú zlatky lebo by nemuseli tak zdĺhavo čakať kým by mali KB na nové mesto, lebo by menej robili festivaly za suroviny ktoré si zrýchlili pomocou kupca a viac by bojovali a tým by strácali na ziskoch z tých čo si kupujú zlatky na kde čo ako zrýchlenie surovín a olympijske hry...a podľa mňa k takému kroku INNOGAMES nepristúpi
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore