Diskuze o světě

DeletedUser5925

Hosť
popcorn.gif

toto je lepšie ako telenovela
 

DeletedUser5935

Hosť
HEHEH TO HEJ, JE JEDNO AKO DOPADNE SVET CI VYHRA JEDNA CI DRUHA STRANA HLAVNE ZE SA ZABAVIME A UZ SA PRESTANTE HADAT, PREDPOKLADAM ZE KED ZACNE NOVY SVET TAK POLOVICA HRACOV BEHOM MESIACA SKONCI, PRE MNA BUDE VITAZSTVO AK V REBRICKU V OBRANE BUDEM NA PRVOM MIESTE, DUFAM ZE MI V TOM AKATSUKY POMOZU ;)
 

DeletedUser5599

Hosť
Nech si ten Caps lock pro někoho, kdo je na něj zvědavý. V internetových diskuzích všeho druhu je tento styl psaní pokládán za hrubě neslušný. Díky za respektování.
 

DeletedUser5935

Hosť
obcas na to zabudnem sorry ale v realnom zivote pouzivam casto caps lock hlavne pri praci
 

DeletedUser5788

Hosť
Dobre teda tak teda ďakujem všetkým za hru bola to dosť zaujímavá hra.No vyhrať museli len jedny a boli to aka či podvod,alebo nie to je na nýchja mám svoj názor no rešpektujem že vyhrali zaslúžené poniektorý tam čo hrali.Tskže gratulujem výhercom a veľká česť porazeným.
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
P.S-Hádam sa mi aj raz podarí vyhrať tam kde sa aj snažím vyhrať :) nie len prehry brať :) Druhé P.S- mohli by ste mi aj nechať to prvé miesto v bojovníkoch kedže toto na konci naháňanie bodov je už nefér kedže ste to nevedeli ešte počas hry ako osoba wury čo celý rok nič nehral a na konci hry pomocou spoluhráčov nahrabáva bb,ale tak čo už pekný zvyšok života prajem hádam sa ešte niekde stretneme a v plnej sile a chuti hrať tento grepolis kedže už asi všetci vieme že je to dosť nepekné hrať každý mesiac nový event každý týždeň dostávajú ponuky špecialné už to nie je hra už je to len biznis a nie pre nás takže tak ahojte
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_viking.gif
 
Hore