Diskuze o světě

DeletedUser5790

Hosť
at chces nebo ne kazdej narod jak kdyby mel nejakou "vysadu" :) hral jsem na mezinarodnim dal taky s francouzi (tam jsou lidi navzdy zlaticka) americany ci svedy... a to chovani je fakt diametralne odlisny :)
 

DeletedUser5395

Hosť
Prosím vás, vás ktorí to čítate a nedostali ste rakovinu či neodpadli.. Už sem nepíšte, nechajte to tak, ja som zvedavý či nepriatelia ktorí proste nechápem prečo ale z neznámych dôvodov chcú resetovať aj keď sú v oveľa, oveľa výhodnejšej pozícii a výhru majú na dlani. Tak som zvedavý, či naozaj resetnú alebo sme tu proste strávili hodiny a hodiny písaním a čítaním vlastne o ničom.

Aersto, to čo si napísal je pravda a písal si o človeku ktorého poznáš a hral si s ním viac svetov ako každý z nás a nie o svete ako takom a preto si myslím že máš 100x väčšie právo sem písať jak hen nejaký Avixel. Prečo ešte ty decko vôbec nemáš ban, nemáš ani potuchu jak to na heraklione beží, dostal si klepec a si 8hodín cesty od nás, ukrytý na mori 56 kde len kecáš, kecáš a kecáš. A ešte raz kecáš. Keby si písal aspon nejaké zmysluplné vety ale sú to proste sračky a ja ťa prosím v tvojom záujme, už prestaň lebo sa z teba ľudia nikdy neprestanú smiať :D Ale vieš pobaviť, to musím priznať.

Všetci tu vlastne opakujete to, čo raz tu pán Sindri už zmazal a robíte mu práve ďalšiu robotu.
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

Nechajte tomu voľný priebeh a čakám od fearless už konečne nejakú akciu a nie len defovanie Španielov/Portugalcov/Maďarov či čo sú to vlastne zač a spoliehanie sa na to, že oni nás zabavia dostatočne na to, aby sme neútočili na vás. Potom sa to aj odvíja v bojových bodoch..

A posledná vec.. nechcete hrať na svete proti spojenectvu ktoré:
Príjíma nových členov z iných spojenectiev ale nenúti ich. Hráči ktorých sme prijali sami chceli ísť a nikomu sme návrhy nedávali, vždy návrh prišiel z ich strany alebo sa proste nejak vyskytol postupom hrania ako to už tu omieľate že sa mu nepáčilo smerovanie jeho spojenectva. A ak sa mám ešte vyjadriť k tomu že od nás unikli nejaké info.. Nemyslím si že by sme mali špeha a dokonca verím gillesovi že tú správu proste dostal náhodou, chcem len odkázať tomu čo to urobil, si pre mňa 0. Skrývaš sa pod našou vlajkou už koľko, pol roka? + ako napisal gilles tvoje bb vraj nie su bohviečo, neviem kto si, nejdem to riešiť ale naozaj po tom pol roku, nemáš ani kúsok hamby napísať nám čo sa ti nepáči ale radšej to pošleš nepriateľovi a teraz keď sa rieši kto to bol, proste chceme vedieť dôvod tak mlčíš a nevyjadríš sa, si proste sráč a keď raz prídem na to, kto to urobil, pretože už ti nedám šancu sa samému priznať tak je mi jedno koľko budeš mať bodov, ale vedz že tvoja hra sa skončí. Ale nie preto, že by si niekomu niečo poslal, nie preto že si nás zradil ale preto, že si maximálny sráč a medzi 15 ľuďmi som sa opýtal, kto to bol a nepriznal si sa.
smiley_emoticons_smilenew.gif
That's all.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5366

Hosť
Lebo na českom svete nemáš podvody a špehov však ? :DD
 

DeletedUser5790

Hosť
rozhodne ne v takovy mire... protoze tam hraje vic dospelych a min urazlivych deti :) u cechu je zase ta potiz ze ti jsou schopny zavidet vsechno co oni nemaj ale ty jo... klidne i tu rakovinu :D :D
jako opravdu pri hrani na ceskym nebo kdekoli jinde jsem mel o vynaseni informaci tu predstavu ze je to hodne velka vzacnost... pak jsem prisel sem kde jsem zjistil ze vynaset informace je vlastne uplne normalni... pri sebemensi nespokojenosti s vlastni alianci :) dokonce i casto u tech lidi u kterych by to clovek necekal protoze kdyz vidi zebricek tak si rika ze aha tenhle musi bejt podpurnej pilir aliance
 

DeletedUser6018

Hosť
Poviem to takto ešte som ani na jednom svete nestretol s tým žeby niekde neboli špehovia daka ta intriga a zakernosti.Špehovia boli aj sú aj budú v tejto hre to musí uznať kazdý.A čo sa týka Akatsuky ked sme dostavaly na kokos a mali tiez dost velké problémi všetci ste boli bohovia popreberali ste nám tiez toho dost a tu sme hráme ďalej.Neryon spravil chybu za ktorú može jedine on a netreba hádzat vinu na druhých takto to vidim ja
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5945

Hosť
Čo prosím? Za čo by som mal mať ban? :D:D:D:D Ja že som utiekol? Len som urobil to čo bolo v aliancii v pláne, ja nikde utekať nikdy nepotreboval. Pre mňa to bolo výhodné keďže nesedím ako ty 24/7 za kompom a nemôžem tam v jednom kuse byť a klikať útoky/obrany. Gladpingu si totálne nemorálny človek ktorý nemá v sebe ani štipku slušnosti, ja ani neviem prečo sa vôbec obťažuješ sem písať. Chlapče skús sa správať trochu ľudsky. Vravíš že ja som decko, no keď ty máš 18+ tak ja netuším kde tento svet ide, keď takto sa vraj správa "dospelý človek". Tu kecáš o mne blbosti a ja si ťa pekne vyprovokoval aby si mi nazbieral 200k bodov. Sa tu hráš že ja som hlupák no robíš čo presne od teba chcem a budeš v tom pokračovať len sa neboj. Teda ak neskončíme čo teraz ako ťa vidím by bola veľká škoda. Skús sa zamyslieť TY predtým než niečo napíšeš, lezieš mi na nervy. Najlepšie je ako vieš sám o tom ako podvádzate a všetko, ale budeš sa hrať na nevinného do poslednej minúty servera. Úprimne, je mi ťa ľúto. Hlavne nezabudni tu dajakú fajnú poznámku mojím smerom zase hodiť, ale nestrapni sa veľmi. Alebo lepší nápad, buď ticho, a hraj.
 

DeletedUser6016

Hosť
:D :D :D :D Ach ty náš kalkulátor ešte že všetci robíme všetko podľa toho čo si vypočítal :D :D :D trapko spamätaj sa
smiley_emoticons_irre.gif
okrem zabávania nás a strápňovania sa ti nejde nič :D útok 0bodov obrana to isté :D ty si taký kompót a pätolízač že to je až choré :D si v Cerbere ale ideš sa riadiť príkazom iného spojka ty "moralista" daj sa liečiť
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
 

DeletedUser5945

Hosť
Útok 0 a obrana 0 hahaha ty srandista
oh.gif
Comik.gif
. Altair vieš že čo píšeš nedáva zmysel? Ja vlastne sám neviem prečo tu s vámi strácam čas, mal by som sa naozaj nad sebou zamyslieť
Pfff.gif
 

DeletedUser5790

Hosť
to teda... jestli se hodlate probrecet az do konce serveru a nesoustredit se na hrani tak to fakt smysl nema :) nechapu kde je problem proste HRAT... klidne bez ambic nebo cilu kdyz vam strategie ocividne absolutne vubec nejde :) holt treba mozna nevyhrajete ale aspon budete fungovat a tu hru si uzijete

 

DeletedUser5395

Hosť
Čo si to zas pre boha zo seba dostal :D Avixel, písanie ti síce ide pekne, tých čo heraklion nehrajú sem na fóre môžeš klamať ajkeď obaja dobre vieme ako to je. Nechápem ako stále si dokážeš vymýšľať také kraviny. A áno, tých 200 000K čo máš bb, tvoje jediné btw, máš odo mňa, ale ber to tak chlapčiatko, že ja mám z teba 400K
smiley_emoticons_bravo2.gif
Nebudem tichúčko, ale ano budem hrať, nenecham si totiž rozkazovať od nuly ako si ty. Nič si nám sem nepredviedol jak môžeš tvrdiť že hrám presne tak jak ty chceš :D Si myslíš že si nejaký svetový manipulátor? Áno išiel si podľa plánu spojenectva, ale až po tom, čo sme ťa rozobrali. Už sa sem nebudem vyjadrovať nepotrebujem si tu honiť ego len mi je z teba smutno. Oháňaš sa že som za grepom 24/7 avšak to vôbec nie je pravda.. mám len pípak ako správny hráč. Ak sme teda urobili v spojku nejaké špinavosti, rád sa po ne podpíšem, je mi jedno ako vyhrám. Tie vaše morálne sračky si nechajte pre seba, ja len útočím, dobýjam a bránim, za to btw hovoria moje bb.
 

DeletedUser5945

Hosť
Aha, ty zo mňa 400k no to asi tak ťažko (neviem koho tu chceš oklamať keď to vidno na grep matrix že si toľko ani zďaleka nezarobil chlapče môj). Počuj môj už ma nebavíš. Neútočil si sám, zavolal si si na mňa aj alianciu. Už by si mohol stichnúť, maš tu kopu rečí ktoré ma fakt nebavia, sa tu neviem na koho hráš keď nedokážeš zničiť hráča ktorého tak buzeruješ a robíš si z neho srandu. Sa zobuď, kto toto ma čítať tu na fóru, začni hrať a nevypisuj tu. Napísal by som niečo ale hneď by si písal na support nech mi dajú ban a tak by si ma rozobral lebo to je ten váš štýl. Ani nejdem čítať tvoje priblblé poznámky. Berem to ako že je už pre teba neskoro a dlho si nespal. Sa zobuď človeče. Už si fakt na zamyslenie, hlavne to tvoje správanie. By ma zaujímalo čo zase vymyslíš. Urob mi láskavosť a nič. Už ma nebaví ti tu furt na toto niečo písať, s deťmi sa môžem hádať v škôlke. Tak mi už daj pokoj a radšej dačo zahraj.
 

DeletedUser6016

Hosť
No Dávidko 1 vec dávaj si pozor aby za takéto tvoje reči malého 15 ročného chlapčiatka si nedostal facku lebo si ju zaslúžiš,stáť zoči voči by si bol cicho ;)
 

DeletedUser5945

Hosť
Ty sa taktiež neozývaj, neťahaj tu do toho vek, nemám 15. Nemaj tu husté reči o tom stáť zoči voči prosím ťa.
 

DeletedUser6018

Hosť
Nie je to jedno či zavolal na posilu alianciu?Veď táto hra nie je pre jednotivcou aliancia si ma pomáhať či v obrane či v útoku a nerieste si tu svoje veci ved sa len zbytočne nervujete a avixel mal som tú česť hrať z jurajom a viem aký je vodca sa ani nečudujem že ste tam kde ste lebo jeho postoj ku hre a slabším hráčom je naozaj úbohý tak prosím ťa nerieš tu Akatsuki sme proste tam kde sme lebo sa proste snažíme hrať najlepšie ako vieme veď si uz uvedomte to keby sme neutočili mi ani bb nemáte a ako písal aersto aspoň keby ste sa snažili o dáky ciel ktorý vi očividne nemáte ako spojko cerberus.Keď nevieš priznať prehru lebo je niekto lepši ako ty pre mňa je to úbohé tak aspon prestan rozprávať dookola aky sme zlý a falošný a neviem čo ešte.Začnite prosím ťa hrať ukážte aspoň dáke výsledky a možno si urobíš aj ty niaký rešpekt u súpera oki takže lovu zdar
 

DeletedUser3683

Hosť
Už som tu nechcel ísť a ignorovať to tu ako zbytok grepolisovej komunity - záhada prečo je to tak :D S najväčšou pravdepodobnosťou posledný príspevok odo mňa.

Aersto - Ďakujem za objasnenie, že VŠETCI Slováci sú v jednom vreci (snáď okrem Robka a jeho partie). Tvoja informácia o národe má výpovednú hodnotu.
A druhá vec - keby si netrepal blbosti vieš, že som hral len s Andole proti celému svetu a zvládali sme to tam a nie som z tých čo sa bojí. A resetol som len raz zo zdravotných dôvodov - pracovný úraz v práci.
Altair - Uvedom si, že sa nemôžeš nikomu priamo, či takto nepriamo ako si to spravil ty vyhrážať fyzickým útokom. Sú na to pravidlá. Tu ich support nevidí a ani ťa len neupozorní čo by som ocenil, že to je neprístojné z tvojej strany. Ty si fakt morálna ikona ako si to spomenul ;)
Itachi - niekto tu niekoho nazval kalkulátorom či kalkulačkou. Pri tvojej vysokoškolskej matematike je aj abakus veľa. Je nás momentálne 3x viac? Hmmmmm.... Vás je 43 z toho 5 dlhodobá dovolenka - nerátam ich. Nás je 31 z toho 3 dovolenka čo sa nevrátia, bring 21 z toho 5 končia. A ešte od nás 2 prestúpia ku vám. Takže pomer je 40 ku 44. A rátaj, že brazília asi komplet resetne, to je mínus 10 u nás. To už máte navrch hráčov vy. Ak zarátame aj cerber s ktorým máme DON a pre finiš hry je pre nás nezaujímavý, lebo je na opačnej strane mapy, tak tam je 30 hráčov, pričom 10 bude taktiež končiť... tak nejako mi tá tvoja matematika nevychádza. Trikrát viac? :p Plus ak pozrieme len stavebné body tak aj tam máte prevahu. To sú polopravdy itachiho. Kto sa nevyzná tak ho ešte aj poľutuje.

A na úplný záver. Neplačem tu. Nemám to vo zvyku. Kto ma pozná vie. Len poraziť niekoho tak ako to spravil itachi... ;) chápem, že sa bál. Veľmi sa bál. Boli sme v takej istej situácii na chi ako boli oni na tomto svete. Len sme nepotrebovali špehov aby sme tam vyhrali.
Hráči sa u nás rozhodli hrať, cca 25-30 hráčov. A cítim zodpovednosť, tak ich neopustím a budeme sa tu bavkať. Vyhráte to. Gratulujem Vám k tomu už teraz.
Nemám strach o imaginárne bodky na mape. Netrápi ma strata mesta. Zoberte si aj všetky, ak vás to ukojí a nebudete musieť to hrať ako...

Apropo... ja nezabúdam na to najdôležitejšie. Hráči čo to hrajú nie sú štatistické číselká a ak nepodávajú výkon ako stroje, že majú nejaké osobné problémy, neznamená to okamžite koniec. Hľadá sa riešenie ako toho človeka udržať v hre. Lebo len počet hráčov rozhoduje či bude grepolis fungovať a či to bude mať osud iných hier, kde je komunita do dvetisíc pričom stovka do toho vráža peniaze a drží ju vďaka tomu pri živote. Hrám to dlhé roky a vidím ako to postupne upadá.
Takže lovu zdar a poďme sa hrať ako písal Voloďa... jeho príspevok bol jeden z mála normálnych a rozumných na tomto fóre. Pekný víkend, Gill :cool:
 

DeletedUser2958

Hosť
a Gilles ked už tak krásne tu píšeš o každom čo tak niečo aj o Avixelovi ritolezke? lebo on vôbec neprovokuje s tými jeho hlúpostami že? :) či len kydať na nás lebo my sme najhorší... že?:)
 

DeletedUser3683

Hosť
Spomenul som len troch konkrétnych hráčov od vás. Jedného čo chce niekoho fackovať, druhého čo nevie počítať a tretieho čo navrhol rozumnú vec. Nikoho iného som nespomenul. Alebo? Ja ti teraz neviem. Si ma pomýlil. Pre istotu sa ospravedlňujem všetkým, ktorých som sa dotkol.
Prepáčte mi prosím.
 

DeletedUser2958

Hosť
áno len nás... a pritom Avixel tu píše najviac a nemá s tým vôbec ale že vôbec nič spoločné.. no jemu nič nepovieš.. pritom je tu len ako ritolezka prečo má asi atlair nervy lebo sa avixel správa ako sa správa a píše úplne bludy no na neho ani slovko sa čuduješ že by ho prefackal? keby aj tebe píše niekto také nesmyselné bludy len aby ta vyprovokoval tak si to aj tú výchovnú záslúži.. no kydáš len na nich.. :)
 

DeletedUser3683

Hosť
Ako napísal múdry Aersto toto je pole pôsobnosti, kde keď sa niečo zavesí tak majú všetci sa možnosť k tomu vyjadriť. Tak ako to spravil aj on, hoci na tomto svete na rozdiel od avixela ani nehrá. Treba narátať aspoň do desať a potom reagovať. To je moja rada.
A ak si pozorne čítal môj príspevok napísal som, že Voloďa mal ako jeden z mála rozumný príspevok. Prečítaj si jeho príspevok ešte raz. Ten nad mojim. A celý ho prečítaj. A potom sa zamysli a ešte raz môžeš napísať čo si myslíš.
A ja reagujem len na príspevky, ktoré sa ma nejako dotýkajú. Aj napriek tomu, že tu na naše spojenectvo bolo napísaných kopec nezmyslov som nechcel od nikoho aby autora išiel niekto sfackovať. Ale to je jedno. Kto chce psa biť, palicu si nájde vždy.
 
Hore