Diskuze o světě

DeletedUser5788

Hosť
A keď z niekym píšeš že chceš predať účet to nie je ponuka?
hráč ponúkne na predaj účet formou akou to prezentoval itaši
do you offer me an account for sale? How should I understand this?
neryon mata dňa 03.12.17 o 15:57
sIEVqxXIRGS67baV9BP9SQ.png

neryon mata dňa 03.12.17 o 15:52
500
neryon mata dňa 03.12.17 o 03:30
yes
***Itachi*** dňa 02.12.17 o 22:54
did you offer your neryon mata account for sale to our player? what was the price? Did you mean it seriously?

tak neviem tak bolo len áno a 500 ale čo 500??? 500 zákuskou? ale celkovo ak napíšeš že chceš predať účet nie je protizákonné kedže innogrepolis ty ponúka na kúpu zlatky a to je taká istá váha kedže zlatky sú súčastou účtu

a bohužiaľ ale ja stále nevidím dôvod na ban kedže v pravidlách to presne neni udané a prečítajte si to poriadne.

Hráč nemôže účet ponúknuť na predaj.
Príklady:

  • Hráč nesmie kúpiť, predať, alebo ponúkať účet na predaj na Ebay, Aukru, alebo kdekoľvek inde.
  • Ponúkanie zlata iným hráčom výmenou za herné aktivity, ako napríklad útok na nejakého hráča, je prísne zakázané!
 

DeletedUser5941

Hosť
Upozorňujem že ja so overoval informácie a správu som nenahlasoval pretože toto je tak trochu podľa mňa nedostačujúce. Správa ktorá bola nahlásená bola konkrétna ponuka a neryon vie veľmi dobre komu ju zaslal. Ale ty kuzel nemáš právo do tohto procesu zasahovať. Máš jasne dané pravidlá že účet sa neponúka. Moderátor ti to tu jasne stručne napísal. Neviem či si slabomyseľný alebo čo, každopádne si najprv overuj informácie. Hráč neryon mata poslal správu viacerým. Nejaké ponuky boli nekonkrétne ale jedna z nich bola dostačujúca. Tento obrázok a správu čo si odo mňa dostal bolo len informačne či to neryon urobí aj mne.
 

DeletedUser5957

Hosť
Pozri Itachi nebol jediný kto obdržal takúto správu... Takéto správy boli nahlásené od viacerých hráčov z nášho tímu. Support mohol usúdiť predaj účtu aj z inej správy ako len tej od Itachiho. Tak si to prezisti ešte raz.
 

DeletedUser5599

Hosť
@kuzel888 Mám vážně pocit, že jsi můj předchozí příspěvek vůbec nečetl. Ten hráč pravidla neoddiskutovatelně porušil, ať si on nebo kdokoli jiný pravidla vyložil jakkoli. Prodávání účtu (nebo dokonce jeho předání) je navíc bez souhlasu InnoGames proti VOP. Takže tolik ke konkrétnímu trestu. Nemá smysl z toho nepravdivě očerňovat soupeře... a především číkoli trest jde mimo vás. Je to jen mezi supportem a dotyčným.

Pokud máš dotazy k pravidlům, není problém se zeptat. Nicméně ty dvě nejasnosti, které momentálně máš, jsem ti už opravdu vysvětlil v předchozím postu. Což je mj. důvod, proč jsem to tady zatím nezarazil. OK, máte nejasnosti, tak si je vyříkáme, ale potom...
 

DeletedUser5941

Hosť
Milá opozícia,
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


vyhrážate sa tu reštartom. Z akého dôvodu? Kompletne ste obsadili more 44 a 54 (už nemáte kam ísť?). Máte územie cez 2 moria a mi zasahujeme len na hraniciach. Niekde bolo písané že slávny Gilles urobil dohodu s cezpoľnými a do ich mora 45 zasahovať aj tak nechce. Čiže teraz sme nahlásili hráča za jeho vlastnú blbosť a vy sa vyhrážate reštartom? Toto svedčí o vašej hráčskej úrovni. FEARLES už od začiatku neni schopné samostatnosti a hned bolo jasné že ich zakladateľ zvolí stratégiu - využijem dohôd a druhých k vlastnému víťazstvu pretože tak vyhral každý svet. Čo je to za stratégiu utekať pred nepriateľom smerom na sever a opevniť hranice?

Momentálna situácia sa vás ako pôvodných hráčov nedotkla. Dotkla sa len cezpoľných a to za ich vlastnú blbosť. Ako si písal začiatkom sveta niečo o karme, považujme túto udalosť že vyššia moc zasiahla a hráčovi sa to vrátilo. Nevieš o ich zrádnej povahe nič. Títo cezpoľní hráči si to podľa mnohých aj zaslúžili len zato, že nás nejaký ten krát zradili. Zaobchádzať s nimi v rukavičkách rozhodne nebudeme a nejaké ústupky nebudú možné. Využijeme každej možnosti aby sme im znemožnili hru už len zato že sú to zradcovia. Dostali sa k nám na ostrovy v období mieru a za sľubu "slovo muža". Zneužili našej dôvery, porušili územie zaberania a následne zmenili stranu aby získali viac BB. Všetci sú rovnakého názoru - Gilles vyhrá svet.

Územie nato máte, hráčov máte 3x viac ako my a vyhrážate sa tu reštartom? Normálne si priznajte členovia FEARLES, že stratégia vašich vodcov nebola správna. Každý kto nesúhlasil s touto stratégiou dostal odpoveď ktorú všetci poznáme. Nikto slavného Gillesa nepresvedčí o tom že uvažuje nesprávne.

To čo trepeš hráčom: niet sa kam ponáhlať, všetko má svoj čas... To si z kade zobral? Tvrdíš to do dnes. Súhlasím s každým kto sa ti tvoju teóriu stratégie znažil vyvrátiť.

Ako vravím tvoja hra je založená na využívaní druhých. Mnohí si to všimli, mnohí nato prídu. Ak chcete reštartovať, reštartujte. Váš reštart nebude protest proti supportu (pretože ten za vašu blbosť nemôže), nebude to protest špinavej hry (pretože tú hru ste spustili vy s vašimi dohodami - STARÁ GENERÁCIA + JurajGB). Bude to jednoducho z toho dôvodu že ste leniví, neschopní a vaša aktivita je mizerná. Náhľad do budúcnosti nie je pekný ak to takto pôjde z vašej strany ďalej.

Takto vyzerá k dnešnému dňu mapa: Link http://sk33.grepolismaps.org/e593365a9900446ad88cf356845bba12

Všetko to je tvoja vina že ste nepostupovali za hranice, ale držali ste sa na mori kde nebolo hry. Zakazoval si hráčom postupovať, vraj je nato priskoro.

Aký vedúci, taká aliancia.
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser5366

Hosť
Lul však sú okolo vás a to vás nedokážu rozobrat zaraz? Však ste v podstate v strede a oni to chcú restartnut lul
 

DeletedUser3683

Hosť
Nevyhrážame. Od začiatku si sa bál a preto si intrigoval. Nemusel som ja osobne nič také robiť. Som ti to vysvetlil a zrejme si pomalší a nechápeš to. Nevadí. Je diskusia o tom u nás a ako dopadne zistíš v sobotu. Momentálne som ochotný všetko obetovať a skončiť a hrajte sa sami so sebou. Hraj sa sám Robko. Ak sa to stane, tak ťa čaká dlhá doba. Ale budeš víťaz. Konečne. História sa nepýta ako, ale kto. A budeš to ty a tvoji spoluhráči. Vopred gratulujem.

Nemusíš ma komentovať a ani naše rozhodnutia. Ja som sa to rozhodol spraviť a nebudem komentovať tvoj primitívny príspevok, kde je kúsok pravdy, kus poloprávd a hodne klamu. Je to tvoj názor. Tvoj pomýlený názor. Ale je tvoj a neberiem ti ho.

Naša slobodná vôľa čo spravíme. Teba do toho je vieš čo. Úplne nič. Pred chvíľou ma chcel kužel znova naštartovať, aby som získal motiváciu hrať proti vám a aby som o tom presvedčil našich hráčov. Po tvojom príspevku som ju stratil.
Dobrú noc ti prajem.
 

DeletedUser5941

Hosť
Jednoducho povedané, počkáme do soboty než príde naša záchrana neryon mata a povie nám čo máme robiť.
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser3683

Hosť
Je to plánované pred jeho príchodom. Si hlupák keď si domýšľavý. Znižuješ sa stále nižšie. Prestaň kým máš aspoň nejakú úroveň.

Reálne.... podpory sa posielali hlavne od nás pre nich. Nie naopak. Nie sú spasitelia ako sa domnievaš vo svojej chorej fantázii. Všetko je inak. Dosiahneš mŕtvy svet xixixixi.... a rozhodnutie padne zajtra, len to spravíme v sobotu. Jáj ty nemáš u nás špeha a nevieš o tom. To ma mrzí.
 

DeletedUser5366

Hosť
Spehovia niesu dobrý.. to sa len ukazuje ze potrebujete hrat špinavú hru aby ste mohli vyhrať a to uz nieje pekne.. neviem co každý má/mal s tým ze potrebuje všade špehov...
 

DeletedUser5941

Hosť
Možno nemáme my u vás, ale vy máte momentálne u nás keďže unikli informácie konkrétne z našej komunikácie.

Trolerko urob si aspoň obraz, tu pán kuzel a Gilles sa dozvedeli niečo o čom sme súkromne písali v chate, a títo hráči prostredníctvom jedného človeka dostali screen komunikácie. Môžu tvrdiť čo chcú avšak majú u nás špeha. Budú ma osočovať že ja hrám špinavú hru aby ma očiernili, urobili zo mňa toho najhoršieho a pritom seba vyzdvihujú do nebies a nasadzujú si korunky svätosti.

Gilles dostal informácie ale také z kt. sme si robili sradnu. On aj kuzel to poplietli a začali riešiť. Neverte im všetko čo sem píšu. Ak by u nás špeha nemali, nedostali by mnohé informácie. A kuzel sám priznal v minulosti že u nás majú špeha.
 

DeletedUser5366

Hosť
Neviem sa postaviť ani na jednu stranu lebo s nikým z vás som nehral. Neviem si ani urobiť obraz ako tak co sa tak deje lebo všetci hádžete špinu na seba no ten Španiel by mal dostat ban za to ze predával účet, aj keď si (možno) len robil srandu. Nemal nic take písať.
A špehov používa len bezradná strana ktorá je zúfalá na informácie alebo “špinavec” podľa mna (nemyslím nikoho konkrétne ale všeobecne).
 

DeletedUser3683

Hosť
Robko si vážne spomalený. Prepáč. Ešte raz. Keď to už support vymazal. Bolo to tu už včera.
Dostal som spravu od mne neznámeho hráča. Nepoznám ho a jeho grepostat je biedny. Otvoril som a keď som začal čítať....

Už chápeš? Jednoduchšie ti to už nevysvetlím. Ak si nepochopil tak neviem.
Nikoho som nepodporoval a nevyužíval na zbieranie informácii. Nikoho som nemanipuloval a neprosil sa o tie informácie ako ty. Neplánoval som ťa očierniť v rámci toho aký si. Nemám tvoje praktiky. Vieš, ze píšem pravdu.
Máš v teame človeka, ktorému sa nepáči čím si sa stal len aby si vyhral. Kto je to je na tebe. Zisťuj si to.
 

DeletedUser5945

Hosť
Tak ako hovorí Gill, myslíš si že tam má špeha? Tak to nieje, nemal by si počítať s tým že každému sa bude páčiť byť a hrať v aliancii, ktorá tak neskutočne podvádza, že kvôli nej chcú ostatní hráči prestať hrať.
 

DeletedUser5790

Hosť
koukam ze clovek vubec nelituje kdyz se sem jednou za ten tejden mrkne...
jako s itachim jsem hral a nezda se mi moc ze by podvadel (spis ma blby stesti na takovy situace kdy to tak vypada)... ze by mel duvod podvadet nebo hrat nejakou necistou hru :)
to spis ze vy slovaci jste tak pomateny ze kdyz nesouhlasite se smerovanim svoji aliance tak hned automaticky vynasite co se da vsem komu se da... nikde jsem se s necim takovym nesetkal - jedine tady kde je to na dennim poradku
za tu kratkou dobu jsem zazil desitky pripadu kdy mi nekdo ze strany soupere psal sam od sebe citlivy informace... nicmene v momente kdy je prijimam a neposlu ho rovnou do haje tak jako pardon ale toho speha tam mam... takze nac nejaky alibisticky reci hodny hlupaka... clovek s aspon trochu rovnou pateri o tom bud drzi hubu a nedela ze sebe svatyho nebo dotycnyho hrace posle do haje anebo tu zpravu preposle nekomu z nepratelskyho vedeni... no nebude rezat hovadiny o tom jak on nikde nema speha... nevim jestli je to humorny nebo debilni

jinak itachi ja fakt nevim cemu se tady divis... proste SK :) pochop ze tady to na profi hru neni... mentalitou ani kvalitou takze kdyz cloveku hra nesedi tak s tim proste prasti a hotovo tecka konecna (vzdyt je to koneckoncu hra)

ale ten plac nepritele me fakt bavi... a co je dobry ze tohle jsem tady sam zazil nejednou - nepritel s obrovskym potencialem se radsi placa jak socka a blbe keca nez aby zvedl prdel a sebral do hrsti zbytky svyho intelektu a postavil se ke svym ambicim i trochu strategicky... mi pripada ze slovaci tezce nesnasej vyzvy... a nechapou ze jednou se dari lip (to neznamena ze budu chrapat na vavrinech) a pak zas hur (to neznamena ze nepritel zacal podvadet) :)

a uplny prekvapeni na zaver - ze nekomu nevyhovuje zpusob vedeni je uplne normalni... jasne vy v praci radsi potichu nadavate protoze na vic nemate odvahu... ale tak zatracene aspon v ty blby hre se k tomu muzete postavit jinak :) zmenit alianci nebo dat nejakej feedback... kdyz tyhle vseobecne mireny vety vztahnu na pripad itachiho tak zrovna u nej si myslim ze se s nim domluvit da... aspon ja teda problem nemel :) mozna az tak nemysli na blaho jednotlivcu ale na blaho aliance urcite... na jednom svete kde hral na to nemel moc cas pozdeji (pritom predtim jel jak drak a vrazil do toho krom hromady casu i hezky penize) takze jsme nasli nahradnika kterymu itachi ten ucet bez kecu predal... i kdyz do nej dal penize a cas :) protoze sam uznal ze je pro alianci v takovym stavu nezadouci/nebezpecnej :) ja bych byl zvedavej kdo z vas blbych kecalku by tohle udelal pro alianci :) se priznam ze ani ja ne
 

DeletedUser5945

Hosť
Zastavil som sa pri poznámke "vy slovaci" ďalej čítať ani nejdem. Nehráš tento svet, a netuším skadiaľ si prišiel, ale budem rád, ak národnosti do toho ťahať nebudeš. Typický Čech, hneď Slovák toto, Slovák tamto, tak si chodte hrať takéto "fér" hry na vaše servery (viem že taktiež teraz ukazujem na národ).
 
Hore