Diskuze o světě

DeletedUser5396

Hosť
akoo o tebe som ani nevedel že aj hráš, niekto sa vezie a niekto hrá. Ale ked myslíš že sme to niektorý mali inde lahké tak ti gratulujem za tvoj úplne zbytočný komentár, myslím že viac nepotrebujem vediet
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

granko181

New Member
Neviem kde kto to má jednoduché na začiatku akurát tak zlatíčka , každý normálny hráč na začiatku bojuje o svoje mesto :)
 

DeletedUser5946

Hosť
Tak ako to je hrám alebo sa veziem? Ja len keď tu plačete ako deti
 

DeletedUser5599

Hosť
@JURAJGB1000 By ti ta radost moc dlouho nevydržela. Pak by ses začal bít do hrudi, že o město nepřijdeš a následně bys restartoval... opět. Nebo ne? :p Rýpu, já vím.
 

DeletedUser5935

Hosť
kedy som resetol? ak som resetol tak z vazneho dovodu ak mas na mysli upsilon a co sa tyka efezu tak tam sme spojko dali ako hromadny reset, prebiehala ohladom toho diskusia v spojku, ak o mesto pridem tak pridem mam dost slotov na mesta , a co som sa resetol na heraklione tak v blizkosti spojka, nakolko hraci co boli okolo mna presli k akatsuky a razom som bol na cervenom ostrove, dlho som sa branil ale nakoniec mi vzali moje hlavne mesto a co som mal dve male mestecka na ostrove bez dedin tak by mi na nich dlho trvalo kym by som dal v nich dobytie preto som dal reset na heraklione ale do tyzdna som uz dobyjal a ziskal spet svoju silu, ak chces rypat ryp ale prihlas sa na haraklion a pod hrat potom mozes rypat :), tiez kopa hracov rypala do alrepu ale nekdy za to nemoze, hlavne ked ta hrac na zakladni zradi a da mesta nepriatelovi alebo rovno prejde k nim, alrepa spravil chybu ze niektorym hracom moc doveroval a ti ho potom zradili, ale aspon sa poucil /to iste bolo u mna s havanou/ co sa teba tyka sindri pockaj par mesiacov, celkovo vsak alrepu musim pochvalit bo sa dost zmenil za posledne mesiace co sa tyka hry aj charakteru, takze dolu klobuk ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5366

Hosť
Na akej sv. Strane sú boje ? Začal by som zas hrat a nechce sa mi domečkovať :D

Aj keď má byt nový svet teraz niekedy Ithaka , na matrixe uz je otvorený tak tam pôjdem skôr :D
 

DeletedUser5935

Hosť
ano videl som ze na matrixe je ostavam hlavne tu, je tu viac dovodov preco tu musim hrat aktivne ci sa mi to paci alebo nie
 

DeletedUser5366

Hosť
Pročpak? Ako vidím tak Akatsuki majú trosku výhodu nad vami , ak sa mýlim tak pardon :)
 

DeletedUser5935

Hosť
raz je hore jedna ally raz druhe to sa tu casto meni, my sa neponahlame mame cas

inak sindri kedy planujete opravit reset hesla tu na grepolis fore, bo ak si nejaky hrac chce resetnut heslo /ak ho nahodou zabudol tak mu nahodi aby zadal captcha code avsak captcha code sa nezobrazi /v policku kde by mal byt zobrazeny code zobrazi invalid domain key/
myslim ze by ste mali na tom zamakat tato chyba tu uz je velmi dlho, dakujem za odpoved,

s pozdravom juraj - birkar ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5599

Hosť
Bylo to hlášeno technikům už před časem. Můžeš klidně napsat nový tiket a tím to minimálně Cronymu připomenout, aby to znovu zaurgoval. Bohužel opravdu netuším, kde to vázne.
 

DeletedUser5935

Hosť
vzbura ma bavi trolerko, dobyvanie nieeeee, ale heraklion sa mi paci mozno dneska dosiahnem 150 000 obrannych bb v rebricku,
:)
 

DeletedUser5935

Hosť
si pametam ked som hasil problemy medzi nim a streptokokom , vzdy sa jeden na druheho vyhovarali a utocili na seba, proste niektorych ludi nespojis do jednej ally
 
Hore