Diskuze o světě

DeletedUser5926

Hosť
Ide tú nejaký skúsenejší vodca hrať,a založiť spojko s ktorým to bude chcieť vyhrať? Ak áno napíšte. Posledný svet som hral na 100% Efez ale žial musel som skončiť.
 

DeletedUser5865

Hosť
Zakladame spojko ak chceš a si skúsený môžeš sa pridať skúsenosti tam máme všetci
 

DeletedUser5927

Hosť
Ja asi tiež končím na Delphi a idem sem, tak dajte vedieť o Spojku :)
 

DeletedUser5865

Hosť
Alrepa sem dá link cez ktorý sa prihlásis aby si bol v okolí takže cez ten sa prihlás
 

DeletedUser5922

Hosť
Myslím si, že každý pozná ten úžasný pocit keď je svet spustený. A aj keď už menej ľudí pozná ten pocit zadosťučinenia keď ho dotiahne do konca, či už víťazne alebo s porážkou, tak táto hra zaberie veľkú časť vášho života a osobne si myslím, že aj srdcia.
 

DeletedUser5926

Hosť
Tak to áno,ja ešte počkám na link a idem nato. Prajem všetkým veľa šťastia a pevné nervy.
 

DeletedUser5922

Hosť
Niekto ozaj s peknými skúsenosťami a ešte vyššími ambíciami, čo by šiel založiť ally na M55 a myslel to s ňou naozaj vážne ?
 

DeletedUser5922

Hosť
To mám také prechodné, uvidím do konca obrany ako sa to vyvinie na tom mori a potom sa rozhodnem. Však ako vždy, založí sa ally a po konci obrany sa rozpadne, ak na M55 nejaká kvalitná prežije tak tam budú smerovať moje kroky :)
 

DeletedUser5922

Hosť
Dostal som možnosť zahrať si so skúsenými hráčmi, tak sme to plánovali, aj keď sme mali pôvodne ísť do inej ally tak ta aktuálna mi vyhovuje.
 
Hore