Diskuze o světě

DeletedUser5778

Hosť
Naplno som šiel len tu thetu a ešte upsilon, ale tiež je pravda že som nedokázal dokopy nič, nevyhral som žiaden svet
 

DeletedUser5396

Hosť
tak, tiež záleží čo znamená pre človeka niečo dokázať.. v grepolise pre niekoho možno vyhrať svet alebo bojovať s tou svojou ally od začiatku až do konca aj s pocitom že nevyhráš..
 

DeletedUser5778

Hosť
Bsk, a s tým namyslanim si a klamanim si narážal na mna ?
 

DeletedUser5900

Hosť
Nemusíš mať korunku, aby si niečo dokázal, korunku dostane celá aliancia ktorá vyhrá svet, ale vždy je pár hráčov ktorí to ťahajú a zvyšok je buď priemer alebo sa dokonca vezie. Poznám XY hráčov ktorí nikdy korunku nedostali hoci si ju zaslúžili za hru a takisto aj za ich charakterové vlastnosti, tak isto to funguje aj opačne... preto korunka nie je pre mňa správny smerodajný údaj, polovičný víťaz si už vtedy keď si priznáš kto si.

nazdar :D nepojdeš so mnou na tento svet? :D
 

DeletedUser5922

Hosť
Zdravím všetkých :) rád by som sa dotázal či sa tu nenájde nejaký skúsený zakladateľ, ktorý ma chuť priučiť "mladú" krv. Môj vôbec prvý svet bola Beta, ale to som mal tak meter a o stratégii som nemal ani potuchy, proste som bol rád za mojích 6 miest. V tedy som to iba skúsil ale aktívne 24/7 to hrám iba posledné 4 mesiace. Mal som aj zopár svetov medzitým, tak s ročnými pauzami, kým ma zas chytila chuť hrať túto hru, väčšinou na ostatných svetoch som to dotiahol niekde okolo 200k, častokrát ani to nie, potom som skončil, no skôr ma väčšinou dobyli. Toto bude môj úplne prvý svet so vzburou a mám celkom veľké nádeje, ak sa to pekne rozbehne tak potom môžem hrať aj na zlatky. Zo začiatku investujem iba toľko aby som stihol do konca obrany vyskúmať vzburu a postavil nejakú peknú armádu. Budem sa tešiť

S pozdravom JustADAvid
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5923

Hosť
ahojte , chcel by som vediet jednu vec , máte niekto vôbec predstavu o nejakej ally čo s nou to mylsíte vážne ? aby som vedel lebo by som chcel ist aj s dvoma najlepšímy spolu bojovníkmi do spojka čo majú aj budúcnosť , a nemienja byť chvílku na servri a potom to leavnuť ... :DDD tak čo máte už nejaké plány ? :D
 

DeletedUser5923

Hosť
Zdravím všetkých :) rád by som sa dotázal či sa tu nenájde nejaký skúsený zakladateľ, ktorý ma chuť priučiť "mladú" krv. Môj vôbec prvý svet bola Beta, ale to som mal tak meter a o stratégii som nemal ani potuchy, proste som bol rád za mojích 6 miest. V tedy som to iba skúsil ale aktívne 24/7 to hrám iba posledné 4 mesiace. Mal som aj zopár svetov medzitým, tak s ročnými pauzami, kým ma zas chytila chuť hrať túto hru, väčšinou na ostatných svetoch som to dotiahol niekde okolo 200k, častokrát ani to nie, potom som skončil, no skôr ma väčšinou dobyli. Toto bude môj úplne prvý svet so vzburou a mám celkom veľké nádeje, ak sa to pekne rozbehne tak potom môžem hrať aj na zlatky. Zo začiatku investujem iba toľko aby som stihol do konca obrany vyskúmať vzburu a postavil nejakú peknú armádu. Budem sa tešiť

S pozdravom JustADAvid

ja aj satarau sme skúseny hráči , ja vetsinou hrám za rôzne učty lebo chcem mať čistý štít ... :D a keby si sa chcel zaučiť rád by som ta privítal u nás , ale neplánujem postaviať vlastnu alliuncu hned teraz , pretože je lachšie k niekomu sa pridať obsadiť si ostrov a s praitelmi spolu utočiť a kempiť ... :D to je taktita a velmi používana strategia :)

a rád by som si s tebou zahral a pozval by som ta na osobný ostrov na ktorom by si mohol rabovať ostatných AFK hráčov a to je veeela surovin na viac vdaka tomu som dal na efeze do 2 týždnou 6K mesto ... :D mal som aj vyznamenanie plienitel dna xD ale na inom účte teraz chcem začať znovu ak by si mal zaujem napíš a ja ty dám email popíšeme alebo cez FB :D
 

DeletedUser5865

Hosť
Zdravím ľudkovia na tento svet sa prihlási veľa ľudí a to kvôli vzbure lebo nevyžaduje tolko času ako dobývanie
 

DeletedUser5865

Hosť
Presne tak.. :) O zábavu je vopred postarané
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5922

Hosť
10:00-14:00 z osobnej skúsenosti asi niekedy vtedy ale, presnejšie sa to nedá
 
Hore