Diskuze o světě

DeletedUser5599

Hosť
Zde máte prostor se společně bavit o všem, co se tohoto světa týká. Dodržujte pravidla fóra. ;)

Otevření světa je stanoveno na 22. 5. 2017. NEPTEJTE SE na bližší čas, nesdělíme vám ho. Děkujeme za pochopení.
 

DeletedUser5396

Hosť
kto sem ide??
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser5900

Hosť
idem sem... ale nastavenia absolutne nevyhovujuce pre mna :) všetko je zlé, chcel som menšiu rýchlosť, uplne iny nočný bonus a dobývanie :( čo už, hlavne že už bude novy svet
 

DeletedUser5396

Hosť
presne, aspoň že nový svet. ked mi už končí chi tak potrebujem popri korintu ďalšiu zábavu :)
 

DeletedUser5900

Hosť
niaky starí hráči sem nejdú? alebo hráči ktorým teraz končí chi?
 

DeletedUser5778

Hosť
Ja tu idem :) pár mesiacov som mal pauzu, už mi ten grep chýbal :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5778

Hosť
Hej no, korint som mal len ako bokovku a nevenoval som sa tomu, vtedy som ešte isiel naplno omegu, môžme si dať repete Alerpa, na akú stranu sa chystáš? :D
 

DeletedUser5914

Hosť
nenájde sa ešte nejaký..starý..dobrý hráč :(..čo by to s nami poriadne rozbehol?
 

DeletedUser5778

Hosť
Rapterko, ty si so mnou hral tuším jeden svet, ktorý som ani nešiel na 100%, keďže som nemal čas, vieš o mne s prepáčením hovno :) najviac bodov, tuším 700k... bb som bol v top 20 tuším, staré dobre časy :D
 

DeletedUser5876

Hosť
Rapterko, ty si so mnou hral tuším jeden svet, ktorý som ani nešiel na 100%, keďže som nemal čas, vieš o mne s prepáčením hovno :) najviac bodov, tuším 700k... bb som bol v top 20 tuším, staré dobre časy :D

Neviem o tebe nič, nikdy som žiadny svet s tebou nehral, ale neni hanba si priznať, že človek zatiaľ nič nedokázal, ja som tiež vždy vydržal hrať niaky svet maximálne dva mesiace a prakticky som nič nedokázal. Horšie je keď človek si namýšľa a klame, potom zo seba spravíš klamára a už to zo seba nikdy nezmyješ.
 
Hore