Diskuze o světě Juktas

DeletedUser5881

Hosť
s Vampírmi sa rozbehneme ,no radi by sme privítali hráčov k nám z Vampires z Efezu,nebolo by zle :D
 

DeletedUser5396

Hosť
vampires z efezu už vystriedali azda každú ally.. určite vám to vydrží
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser5881

Hosť
hm..praveže ich vidím od začiatku iba v Nosfertu alebo starom DH :D ktorý nebol nič... :)
 

DeletedUser5396

Hosť
ako, ja myslím vás čo ste tu ally založili, nie hráčov z efezu, zle som sa vyjadril
 

DeletedUser5881

Hosť
jaaj tak,áno...no ako ale bolo by dobré jedine kto prišiel bol Honorary :D
 

DeletedUser5788

Hosť
začnite novú debatu už nemám čo čítať nikde žiadny nový komentár a to je fakt pod psa keď nič neviem čítať už začínam znova čítať ako sa stvoril svet a už ma to nebaví tak šup šup poďme dajte new infá na svete ako to je
 

DeletedUser4169

Hosť
Chýbajú mi na grepolise momenty,ked sa vytvorili aj 2x trojpakty a slo sa proti sebe...2 strany...toto bola sranda,no bohuzial,teraz su 1-2 spojka...a tym to hasne...Toto je grepolis na sk serveroch...stale dookola...
 

DeletedUser5788

Hosť
skôr by som povedal že spraví sa jedno silné spojko čo mláti hlava nehlava všetko a potom resetujú a plačú že všetci sú proti ním :)ale áno máš pravdu je to bieda e neni tak veľa hráčov,ale chyba je vo vedený tejto hry musia reagovať na to že je pokles a zmeniť svety na to :)
 

Melancholik

Member
No máte pravdu kedysi grep hralo viac ľudí čiže to bolo o inom, no teraz tiež robíme my jedno silné spojko ale aliancií čo hrajú je stále dosť takže ešte niečo zmeniť môžu
 
Hore