Diskuze o světě Juktas

DeletedUser5396

Hosť
Som jediný čo sa z toho dark hell smeje?
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser5396

Hosť
jhaj, niekto z paktu sa ozval či? :D ved tam máte všetci pakty, bojíte sa hrať proti sebe a to ešte ani ochrana neskončila
 

DeletedUser5790

Hosť
pro tve stovky spoluhracu mozna... ale pro tebe asi ne jestli budes tak aktivni jako behem ochrany :) spis bych to videl na soupani nohama
 

DeletedUser5976

Hosť
Nájde sa tu parťák/parťáčka zo sveta PSI?? ⚔ poprosím ozvite sa (Uvidím ešte) alebo (Phantoms) aliancie by potešili, poprípade aj (Predators)
 

DeletedUser5366

Hosť
Leumas ja. Nemám problem v noci nastaviť o 3rano budík aby som ti vypálil mesto (samozrejme hradby 0 a väčšinou zl alebo offku , niesom blbec) aj na 6:00:01 Resp. Po nb som ochotný casovat v tedy veľa ľudí spi a teraz začala Vám aj škola takze bude sranda.
 

DeletedUser5790

Hosť
doufam ze vedeni dark hellu uz nikdy nikde zadny alianci velet nebude... zkazit... pockejte... totalne zruinovat, to je presnejsi, hru tolika hracum... to vyzaduje notnou davku bud blbosti anebo neschopnosti pripadne obojiho

jelikoz je castecne ceskeho puvodu tak me to mrzi o to vic protoze takovou ostudu udelat tsss :p
 

DeletedUser5396

Hosť
Mňa celkom prakvapujú.. dával som im tak dva dni po ochrane a stále sú tu :D najviac ma potešilo ked mám niečo cez 3K mesto a chlapík mi ide zhadzovať mesto a pritom tam majú na ostrove asi 12/13 miest..
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser5977

Hosť
nedalo mi to a po dnoch depresie z toho co tu vypustas som sa musel registrovat na toto prekrasne forum a reagovat. su tu ludia, ktori grepolis hraju 1x do dna ako 80% spojenectva Dark Hell, slabi jedinci ktori nechapu zakladom hry ale ty Alrepa, menovite ty, si jeden mozno z najslabsich ludi (mimo tych, ktori sa prihlasuju 1x do dna), ktorych som mal moznost stretnut a vidiet na svete Juktas. Sudim podla reportov ci uz spehov alebo hocicoho co sa tykalo tvojej osoby na svete Juktas vsetko nasvedcuje IQ okolo 85 a si jedna z poslednych ludskych bytosti, ktore maju pravo smiat sa z ostatnych ludi.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore