Diskuze o světě Juktas

DeletedUser5599

Hosť
Nový svět a tentokrát pořádný fičák! Těšíte se? Půjdete si zahrát?
 

DeletedUser5790

Hosť
docela premejslim ze bych sel, cekal jsem na tenhle svet)) akorat nevim jak takovej svet mam hrat... napul plynu... me mozna rozmetou :D a naplno? s tou moralkou? to jako srly? uvidime asi v den startu :rolleyes: a taky podle toho, kdo se tam logne... kdyz to bude s hracema poradnejsi svet, da se o necem premyslet... protoze to gythium nebo co to bylo, co jsem hral naposledy... ztrata casu, zbytecne to clovek hnal, nezazivny, nezabavny... v kazdy alianci jen hrst hracu, co stala za to + by se cloveku pozdeji stejne motali do cesty, ze by si nezahral... snad to tady bude lepsi, kdyz teda v den D budu mit chut :eek:)
 

DeletedUser5366

Hosť
Možno prídem urobím hradby vežu deffku a to bude cela moja hra.
 

DeletedUser4771

Hosť
ľudkovia ak by išiel niekto skúsený hrať tak by som sa pridal (dajte mi vedieť)
 

DeletedUser5790

Hosť
ne, na co... vesmes s nima nemam problem, ale je tam par jednotlivcu ktery fakt nevystojim protoze jim jde hlavne o sebe ac to skryvaj za vzajemny myti rukou... ale jak rikam jde jen o par jednotlivcu presto je vsak nelze brat jinak nez cast jadra bez kteryho to jde tezko protoze to furt byli tahouni a makali to jim uprit nemuzu akorat ne s kazdym clovek dokaze vyjit... mozna bychom to i tak spolu zvladli nevim nektery obdobi byly proste nervni... teda ja si myslim ze oni se mnou by to uz zvladli urcite dost jsem se zklidnil ale jestli i ja s nima to by bylo otazkou

vratim se ale k tomu zacatku "ne, na co" hra me az tolik nebavi nema smysl svolavat lidi kdyz ani nevim jak moc me to bude dlouhodobe bavit a jak budu mit cas... je to nezodpovedna prasarna povolat bandu a po dvou trech mesicich kdy se to zacina rozjizdet zjistit ze me to fakt neba a to opomijim ze jsem ty kontakty uz utnul nevim jestli nadobro ale spis jo... na athenach a hlavne upsilonu jsem skoncil az zbytecne ohnive to uznavam a mrzi me to svym zpusobem co jsem udelal na ups bych uz znovu neudelal na stopro i kdyz ty atheny bych opakoval znovu

ac je to hra rizeni aliance je nutny brat jako upper level s nekteryma lidma je to prace na pul uvazku a ja fakt nevim jestli bych se na neco takovyho momentalne cejtil... a jako pesak to moc nedavam jsem vudci typ i v realu montoval bych se do vseho i bez postu nebo prav... takze bych to vedeni resil jenom tak nejak na pul kdy a v cem se mi to hodi a to by nebylo moc koser skoncilo by to asi fiaskem a ja si chyby moc neodpoustim
 

DeletedUser5790

Hosť
jj, neni to proto na poradu dne... mam takovej dojem, ze se mala cast mota na nejakym cz svete, ale to je tak jediny, co o nich od ty doby vim
takze kdyz zacnu hrat, zvykat si na novej kolektiv, hrat pod jeho vlajkou nekde radeji stranou at me to moc nelaka se do neceho motat nebo hrat uplne sam coz bude vyzadovat do toho dat daleko vic nez kolik si dovedu predstavit ze do toho dam... jako jet brutalni start neni problem ale co potom :D navic se priznam ze jsem propadl wotku takze v ramci moznosti travim cas tam... pod stejnym nickem - prvni hra kde jsem lamicka a netrapi me to

jinak miluju kdyz nekdo odpovi zrovna v moment kdy se lognu <3
 

Melancholik

Member
rado sa stalo: ), no vlaďa malik je na českom marathone hrame tam s partiou ale dosť nás vladova ally rozbila

wotko sa my veľmi nepozdáva ak tančíki tak skvelá je single playerová panzer elite action ,kde hráš za ruske, anglické a americké tanky alebo tak nejako
 

DeletedUser5790

Hosť
koukam na stats... vidim fenixaky... to neni zrovna ali kterou myslim ale urcite je to pekna sbirka prumernych hracu nenadchnou ale v zadnym pripade ani neurazi... vylozene topkar tam ale neni zadnej
 

Melancholik

Member
No hej donedávna sme tam boli prvý my ale tak prišiel event najskôr aj zazlatili no a nezvládli sme to no :) ale tiež hráči sa my nejako extra dobrý nezdali
 

DeletedUser5790

Hosť
tam bude problem jinde... az na malika a pomstitele tihle lidi fakt moc nezlatej max. klasiku radce
vy mate dobry nastupy ale pak jak kdyz usnete na vavrinech... pak se najednou probudite dojde vam ze ztracite pevnou pudu pod nohama a zacnete v panice delat jednu blbost za druhou... bylo to tak dvakrat nedivil bych se kdyby to bylo potreti
 

Melancholik

Member
No pomstiteľ bol u nás až keď už sa to rozpadalo odišiel, no súhlasím ,že vždy to viazne na nejakej organizácii a vedení no na to nemáme skúsenosti, no ale aj proti náletom letiek sa veľmi nedá udržať keď plno strán povstania a jeden hráč si nahodí na ostrove erynie a točí povstania vo všetkých mestách.
 

DeletedUser5790

Hosť
da se vsechno ale musis tem lidem casto krok po kroku psat co maji delat a musi byt u toho... jenze takova organizace neni pro kde koho
my taky byli casto pod tlakem vsak si to na upsilonu nebo kde pamatujes... na utocnou alianci to bylo moc tolik utoku ale ustali jsme to s malym despotickym diktatem pro par lidi kterej byl proste nutnej... no a nakonec jsme v odvete ziskali vic nez ztratili
 

Melancholik

Member
No mne to prišlo ,že všetci sa byli medzi sebou a vy ste útočili na každého ak nerátim gof a nás.

Aersto máš odomňa súkromnä správu keď tak odpíš keď budeš mať čas
 

DeletedUser5969

Hosť
Nevedel by mi niekto povedať o koľkej server začína ?
 

DeletedUser5969

Hosť
Aha, aj bude nejaké "in-game" upozornenie že už začal ?
 
Hore