Diskusia sveta Carphi

jericho88

New Member
A ze my placeme XDD Normalny pracujuci clovek nema cas tu byt nonstop, iba deti a tvoji spominany dochodci, ale na nich staviat hru asi nechceme XD A stale to ma byt hra, nie zivotna priorita, ktora obmedzuje cloveka. Plus ked nebude moralka na svetoch tak do 1-2 rokov mozu rovno slovenske svety vypnut, lebo nebudu pribudat novy hraci, kedze ich hned rozoberu a to by novacika nebavilo.
Tak pre teba kamoš je vzbura ako stvorená, možeš ísť, na dobývku nebudeš chýbať
 

ondrej 77

New Member
No ja by som taktiež privítal skôr svet s rýchlosťou 3 je to taký kompromis a ako sa hovorí taký zlatý stred... . Ide o to že je to v prvom rade hra ktorú hráme pre zábavu, áno niekto ma rád rýchlejší niekto zasa pomalší svet. Nie každý je v tejto hre taký zbehlí ako vy chalani... . Sme tu aj my viac casual hráči... Treba dať šancu aj novým, ale aj viac casual hráčom. Keď sa dá rýchlosť 4+ tak tam budú len samé "kolotoče" vždy sa nájde niekto kto ma aj malé deti, ale hlavne väčšina z nás chodí do práce/školy a vždy sa nájde niekto kto bude točiť útokmi všetkých ľudí a bude sa len pípať a pôžitok z hry upadne na bod mrazu. V prvom rade ak je dobrá partia a dobrý nepriateľ tak aj keby mal trvať svet rok a viac myslím si že to nikoho neomrzí... poprípade ak sa už nechá ta rýchlosť 4 určite by som spomalil jednotky na 2 ale to by už asi nebolo veľmi rozumne na taký rýchli svet také pomalé jednotky no tam je ten hlavný kameň úrazu...
 

agent793

New Member
To je taký problém informovať o spustení nového sveta skorej ako deň pred začatím ? Keď už na čechoch to dajú 5 dní dopredu. Myslím, že by sa vytvorilo omnoho viac zaujímavých spojok a nie len dáke random mixy. Tým pádom by isto prišlo aj viac hráčov. Plus na iných fórach píšu, že majú systémovú chybu a zajtra sa svet nespustí, u nás je všetko okej ? Opäť žiadne info.
Plus načo bývajú tie ankety o tom aký je záujem, keď následne sa spustí svet s takto nezaujímavými nastaveniami.
Isto veľa hráčov by privítalo niečo zaujímavé, 6/6/6 tu dávno nebolo na vzbure ani nehovorím alebo napríklad dáke chrámy ...
 

ondrej 77

New Member
To si vážne myslíš že svet 6/6/6 by nalákal ľudí ? Keď chceš byť na takomto svete kompetentný tak môžeš zabudnúť na spánok... a bez mobilu sa ani ne... nejde o to koľko ľudí to naláka, na začiatku je vždy kopec hráčov ide o to aby bol svet dobre optimalizovaný a čo najviac ľudí ho aj dohralo.
 

Crony

Administrator
Vďaka za pripomienky k nastaveniam. Nie vždy je možné vyhovieť všetkým a pôvodné nastavenia tohto sveta, resp. požiadavky naň, boli oveľa pomalšie rýchlosti.
Rovnako aj s morálkou či Olympom - určite v nasledujúcich mesiacoch budeme spúšťať svety aj s vypnutou morálkou (ktorej vypnutie popravde tiež nie je také populárne ako si niektorí myslia) aj s Olympom.

Čo sa týka technických problémov - tie sa objavili včera, naprieč verziami, ale stále existovala šanca, že sa to podarí vyriešiť, takže zbytočne sme nerobili poplach, a ak by sa to podarilo svet sa môže dnes spustiť.
A všetko zatiaľ nasvedčuje tomu, že sa to podarilo a svet dnes poobede bude normálne spustený.
 

xixa0

New Member
Čo tu robíte ramená, že chcete rýchle svety 5-6 na dobyvku? Aby ste si viacerí mohli chodiť strážiť účty a pípať nepriateľov po nociach?
Kde sú tie časy, keď dobyvko malo úroveň a na účtoch sa nemuseli striedať bratia, aby vedeli uhrať jeden svet?
Kde sú tie časy, kedy sa na dobyvku sadalo cez deň a časovali sa útoky a nie ako tu niektorí mentálni atléti budú pípať v noci, ráno dajú niekomu heslo že strážte mi účet a idú sa vyspať?
Kde sú tie časy, keď na teba išlo 100 útokov, tak na teba išlo 100 fulliek s olkami.... dnes? ide na teba 100 fake útokov a nepriateľ si cicinu naťahuje aký je super hráč... ak to za neho neposiela bot.
 

ondrej 77

New Member
Čo tu robíte ramená, že chcete rýchle svety 5-6 na dobyvku? Aby ste si viacerí mohli chodiť strážiť účty a pípať nepriateľov po nociach?
Kde sú tie časy, keď dobyvko malo úroveň a na účtoch sa nemuseli striedať bratia, aby vedeli uhrať jeden svet?
Kde sú tie časy, kedy sa na dobyvku sadalo cez deň a časovali sa útoky a nie ako tu niektorí mentálni atléti budú pípať v noci, ráno dajú niekomu heslo že strážte mi účet a idú sa vyspať?
Kde sú tie časy, keď na teba išlo 100 útokov, tak na teba išlo 100 fulliek s olkami.... dnes? ide na teba 100 fake útokov a nepriateľ si cicinu naťahuje aký je super hráč... ak to za neho neposiela bot.
Zatiaľ asi najrozumnejší komentár… vystihol si to do bodky presne tak ako to teraz na grepe je.
 

Grobarcici

New Member
Čo tu robíte ramená, že chcete rýchle svety 5-6 na dobyvku? Aby ste si viacerí mohli chodiť strážiť účty a pípať nepriateľov po nociach?
Kde sú tie časy, keď dobyvko malo úroveň a na účtoch sa nemuseli striedať bratia, aby vedeli uhrať jeden svet?
Kde sú tie časy, kedy sa na dobyvku sadalo cez deň a časovali sa útoky a nie ako tu niektorí mentálni atléti budú pípať v noci, ráno dajú niekomu heslo že strážte mi účet a idú sa vyspať?
Kde sú tie časy, keď na teba išlo 100 útokov, tak na teba išlo 100 fulliek s olkami.... dnes? ide na teba 100 fake útokov a nepriateľ si cicinu naťahuje aký je super hráč... ak to za neho neposiela bot.
Väčšinou dnešný grep ku starým časom prirovnávajú hráči čo aktuálne nevedia nič zahrať preto sa chodia vyplakať na forko meh . Pre info diskusia mala byť o nastaveniach sveta nie o tom ako ste pohoršení z toho že už nič nezahrate.
 

xixa0

New Member
a tu vidno ten rozdieľ.... medzi mentálnym altétom a hráčom... mentálny atlét považuje za "zahratie" to, keď sa môže s bratom striedať na účte alebo dá heslo spojku, nech ho strážia. Do toho pridá točenie fake útokov každých pár minút, bez nejakej snahy väčšieho časovania, po pár hodinách pošle olku s pár podporami, veď možno nepriateľ nereaguje. Ak to nevyjde, tak bude pokračovať ďalej, kým ho niekto nevystrieda alebo kým to nepriateľ skôr nevzdá.

Prirovnávame ho preto ku starým časom, pretože tam hráč hral na svojom účte a nehrali za neho iní hráči, keď niekoho celý deň točil a v noci sa musel vyspať, tak mu nikto nestrážil účet ( teda asi až na zidan12 ). Takže najprv skús niečo zahrať, ako sa hralo kedysi a až potom maj trápne reči.
 

MickyMause

New Member
a tu vidno ten rozdieľ.... medzi mentálnym altétom a hráčom... mentálny atlét považuje za "zahratie" to, keď sa môže s bratom striedať na účte alebo dá heslo spojku, nech ho strážia. Do toho pridá točenie fake útokov každých pár minút, bez nejakej snahy väčšieho časovania, po pár hodinách pošle olku s pár podporami, veď možno nepriateľ nereaguje. Ak to nevyjde, tak bude pokračovať ďalej, kým ho niekto nevystrieda alebo kým to nepriateľ skôr nevzdá.

Prirovnávame ho preto ku starým časom, pretože tam hráč hral na svojom účte a nehrali za neho iní hráči, keď niekoho celý deň točil a v noci sa musel vyspať, tak mu nikto nestrážil účet ( teda asi až na zidan12 ). Takže najprv skús niečo zahrať, ako sa hralo kedysi a až potom maj trápne reči.
Konecne to tu niekto napisaaal velka poklonaaa
 
Hore