Diskusia sveta Carphi

Grobarcici

New Member
To dobyvko 12 hodin to by ste mohli zmeniť na 10 hodín ak to ma niekto hrať :D
rychlosť jednotiek aspoň na 4 a to verbovanie jednotiek -10% vymazať a pridať radšej skratene stavby alebo produkciu surovín.
NZ
 

rock368

New Member
mne osobne by sa pačilo keby je rychlost 5 a verbovanie tiež na 4 tiež sa pripajam to -10% by som odstranil a zmenil by som bonus . na produkciu . dobyvanie by som dal na 8h , a verte že by to lákalo dosť ludí
 

čivava1

New Member
Čo som rozpraval s hráčmi z bývalého spojka pred mesiacom, tak čakajú práveže na pomalšie svety. Áno, rýchle svety sú fajn pre stálych hráčov čo na to majú čas, ale to práve odrádza nováčikov a takých, ktorí tu nemôžu byť 24/7... a potom tu pri počte hráčov čo tu hru hraju na sk sposobuje, ze je to monotónne a vždy o tých istých ľudoch... Osobne by som privítal tiež pomalší svet už, Nemci tuším nedávno otvorili dokonca 1kový, tu sa to ktovie kedy stalo.
 

Grobarcici

New Member
Čo som rozpraval s hráčmi z bývalého spojka pred mesiacom, tak čakajú práveže na pomalšie svety. Áno, rýchle svety sú fajn pre stálych hráčov čo na to majú čas, ale to práve odrádza nováčikov a takých, ktorí tu nemôžu byť 24/7... a potom tu pri počte hráčov čo tu hru hraju na sk sposobuje, ze je to monotónne a vždy o tých istých ľudoch... Osobne by som privítal tiež pomalší svet už, Nemci tuším nedávno otvorili dokonca 1kový, tu sa to ktovie kedy stalo.
To možno no ak tu nemôžeš byť 24/7 neviem neviem
 

Grobarcici

New Member
Predošlý svet mal speed 3/2/2 a vidíme ako to dopadlo málo hráčov a dôvod nik nechce hrať jeden svet rok radšej si zahrá rýchlejší svet v poriadnom tempe . Nie verbovať týždeň jedno mesto.
 

čivava1

New Member
To možno no ak tu nemôžeš byť 24/7 neviem neviem
Akoze chapem ze tu musi byt clovek, o tom je grepko, ale ked mas 10 min utok z druheho ostrova tak akoze taktizovanie a casovanie sa zmeni na cakanie ked tu niekto len nie je. A ked pozries Nemecke servery, teraz som kukol, tak tam ani nemaju posledne svety rychlost 5, idu ze: 4, 1, 4, 4, 3, 2, 3. A hra to 11.5K ludi, sk svety 2.5. Chapem ze ich je viac co sa tyka poctu. Ale pomaly tuto hru nikto nehra uz len preto ze novacika bez moralky rozoberu na 5 a viac jak nic. Keby sa aspon CZ a SK svety spojili alebo daco (tam to hra cca 3.7K), lebo takto hraju len top hraci, ktori sa naskladaju do 1-2 spojok a prave preto potom su spioni a intrigy lebo inak nema ine spojko sancu vyhrat.
 

rock368

New Member
Akoze chapem ze tu musi byt clovek, o tom je grepko, ale ked mas 10 min utok z druheho ostrova tak akoze taktizovanie a casovanie sa zmeni na cakanie ked tu niekto len nie je. A ked pozries Nemecke servery, teraz som kukol, tak tam ani nemaju posledne svety rychlost 5, idu ze: 4, 1, 4, 4, 3, 2, 3. A hra to 11.5K ludi, sk svety 2.5. Chapem ze ich je viac co sa tyka poctu. Ale pomaly tuto hru nikto nehra uz len preto ze novacika bez moralky rozoberu na 5 a viac jak nic. Keby sa aspon CZ a SK svety spojili alebo daco (tam to hra cca 3.7K), lebo takto hraju len top hraci, ktori sa naskladaju do 1-2 spojok a prave preto potom su spioni a intrigy lebo inak nema ine spojko sancu vyhrat.
no keby sa spoja cz- sk tak to je koniec :D cz ma iny level než sk , sam tam hram cca 10 rokov
 

čivava1

New Member
no keby sa spoja cz- sk tak to je koniec :D cz ma iny level než sk , sam tam hram cca 10 rokov
To neviem posudit, hral som tam asi len mesiac jeden no. XD Akoze ked chcete rychly tak skor dat zvysok (sveta, obchodu) hore (i ked ja by som nechal aky je) a jednoky bud nechat alebo znizit, pripadne aj divy sa daju urychlit. To by bola potom rychla hra/svet, len presun jednotiek pomaly
 

rock368

New Member
no uvidime čo povie @Crony na naše návrhy na nastavenie . Ja by som prijal tu rychlost 5 alebo aspon rychlejšie rekrutovanie army , takiež mi pride dobyvanie 12h dosť
 

Zeno

New Member
Tiež si myslim že by sa ta rychlosť nemala zvyšovať ,ak tak ja by som znížil aspoň tie jednotky. Takto ak tu niesi vkuse prihlaseny, tak to neuhraš ani z pipakom. A to je si myslim aj jeden z dôvodov prečo to tu upada stale, vždy to vyhra jedno spojko plus xy ich akademii z viac menej tymi istymi ĺuďmi ktory su tu vkuse. Ak ťa niekto len spamuje 10minutovými utokmi cez pomaly dve ostrovy sa z toho vytraca uplne ta taktika a strategia o ktorej to má byť. Plus som si isty že sa takto už nikto z tych exhračov nevrati ,o novych hračoch ani nehovorim a zostanu to hrať piati :D
 

rock368

New Member
pozrite ja viem že rychle aj pomale svety maju svoje vyhody ale čo chcem povedať je to že pomale svety ludí prestanu baviť skôr
 

jericho88

New Member
Rýchlosť úplná katastrofa. Neviem koho to baví posielať hodinové útoky a zaspať pri tom!!! Ta rýchlosť je dobrá tak pre dôchodcov maximálne. Morálka? úplné celé zle čo s tou hrou nemá nič spoločné. Nie je to môj problém, že tu niekto príde a klikne 2x za deň. Tým slabším hráčom ta morálka aj tak nepomôže a zneužívajú to len spojenectva proti sebe či že morálku úplne zrušiť. A to že sa rýchlosť zneužíva že hráč nemá čas reagovať to nikoho nezaujíma, ak nemám čas tak nehrám a neplačem a nehľadám milión výhovoriek. Tak Vedúci nech otočí kolečkom a poriadne tam zahúli tu rýchlosť a vy zaspatý si choďte hrať nemecké svety keď vám tam tak vyhovujú podmienky. Nazdar
 

čivava1

New Member
Rýchlosť úplná katastrofa. Neviem koho to baví posielať hodinové útoky a zaspať pri tom!!! Ta rýchlosť je dobrá tak pre dôchodcov maximálne. Morálka? úplné celé zle čo s tou hrou nemá nič spoločné. Nie je to môj problém, že tu niekto príde a klikne 2x za deň. Tým slabším hráčom ta morálka aj tak nepomôže a zneužívajú to len spojenectva proti sebe či že morálku úplne zrušiť. A to že sa rýchlosť zneužíva že hráč nemá čas reagovať to nikoho nezaujíma, ak nemám čas tak nehrám a neplačem a nehľadám milión výhovoriek. Tak Vedúci nech otočí kolečkom a poriadne tam zahúli tu rýchlosť a vy zaspatý si choďte hrať nemecké svety keď vám tam tak vyhovujú podmienky. Nazdar
A ze my placeme XDD Normalny pracujuci clovek nema cas tu byt nonstop, iba deti a tvoji spominany dochodci, ale na nich staviat hru asi nechceme XD A stale to ma byt hra, nie zivotna priorita, ktora obmedzuje cloveka. Plus ked nebude moralka na svetoch tak do 1-2 rokov mozu rovno slovenske svety vypnut, lebo nebudu pribudat novy hraci, kedze ich hned rozoberu a to by novacika nebavilo.
 
Hore