Diskusia - Skúška vrhačov z praku - 2016

DeletedUser2745

Hosť
Tvorcovia vyhoveli hráčom, ktorý hrajú bezplatne - odmeny sa zmenšili a myslím že možno až o moc. Je to po dlhej dobe event v ktorom sa nedajú získať mýtické jednotky - to je myslím vec dobrá.

Možno by sa mohol prepracovať systém odmien, predsa len hráč s 50 000 bodmi získava rovnaké odmeny ako hráč s 1 000 000 bodmi.

Pre rozohrané svety (6 mesiacov a viac) tento event nie je taký lákavý, predsa len odmena o hodnote 140 jazdcov za 120 črepín a kúzlo trvajúce 7 hodín nieje moc výhra, hráči si to vybudujú za kratší čas a ešte viac jednotiek. A tých 120 črepín, ak nemáte šťastie tak ani za 1 deň ich nezískate.

Taktiež si myslím že odmena za 335 črepín v podobe jedného katapultu je ... no prinajmenšom smiešna.

Oživenie hry v podobe eventov je vždy príjemné, hlavne v rozbiehajúcich sa svetoch. Sú to jednotky/kúzla zadarmo, takže môžeme byť radi že máme aspoň niečo.

Celkové hodnotenie- Férovosť eventu (platiči-neplatiči)- 4.5/5
Odmeny - Pre rozbiehajúce sa svety- 4/5
Odmeny - Pre rozohrané svety - 2/5

Bol by som rád keby sa prepracuje systém odmien, ako som vyššie spomínal, myslím že by to prijalo viac hráčov.
 

DeletedUser2745

Hosť
Keď event začínal, tak mýtické jednotky v ponuke neboli :)
 

DeletedUser

Hosť
Mám jednu otázku: na wiki je napísané že odmenu dostanem aj keď si založím mesto po tom ako sa ta cena získa. Dnes som začal hrať na Chi ale tú odmenu nemám aj keď je už splnená. Zle som tomu pochopil alebo je to chyba?
 

DeletedUser5599

Hosť
Špatně sis to vyložil. Nerozumí se tím vstup na svět, ale založení města jako takové, tzn. že na volný plac pošleš osidlovací loď.
 
Hore