Diskusia - Plán 2014

Crony

Administrator
Milí hráči,

ak máte nejaké pripomienky, názory, nápady k zverejnenému plánu na rok 2014, neváhajte a podeľte sa :)

C.
 

DeletedUser4452

Hosť
no, vzerá to super, len tie div sveta... o nich mám obavu...
 

DeletedUser3213

Hosť
Divy nech sa nemenia divy sú super krásne ukončenie sveta
Ale tých bohov by som tiež moc nejako nemenil kúzla sú niektoré zbytočné niektoré dobré ale nechal by som to tak ako to je
Dobré je na tom ale to vyváženie jednotiek a ostatné zmeny a tie zmeny by som tiež len na nových svetoch privítal, na tých starých by to prinieslo veľké rozbroje a ťažké zmeny, bolo by ťažké si na to zvyknúť, staviate teraz napríklad stále len zl a potom vám prídu do cesty trirémy a zas skúmať všetko aby ste boli vždy o krok vpredu...... Na nové svety by to bolo originálne :)
 

DeletedUser

Hosť
ukončení světa úpravu celkem nutně potřebuje tak jsem sám zvědavý jak to bude..
 

DeletedUser3472

Hosť
vyzerá to celkom slubne...hádam to budu lepšie zmeny a vylepšenia ako hrdinovia...od hrdinov by som čakal viac lebo je ich dosť ale k úžitku su iba 4 ktorý za niečo stoja
 

DeletedUser

Hosť
"Vylepšenia Bohov & Božských síl
Okay, toto je naozaj veľká úprava, a žial momentálne ešte nemáme k dispozícii finálny koncept, ale množstvo skvelých nápadov. Bohovia sú základnou súčasťou Grepolisu, ale cítime, že momentálne nie sú tak dôležití ako by mali byť. Určite chceme pridať oveľa viac strategických prvkov práve použitiu bohov. Možno bude mať každý boh viac kúziel a každý hráč si bude musieť vybrať len 4 z jeho arzenálu. Viac informácii budeme vedieť poskytnúť ku koncu roka."

Chcem sa spýtať, ak by to už naozaj bolo tak, že by s každý hráč musel vybrať 4 kúzla od jedného boha, tak by to bolo tak, že si v každom meste vyberie 4 kúzla od daného boha, alebo celkovo?
 

DeletedUser

Hosť
tie divy by som ani ja nemenil :( keď už sa to má meniť tak nech to nie je ani trošku podobné divokým-kmeňom (šľachtic)
 

DeletedUser4786

Hosť
Diví by sa mali jednoznačne meniť,je to nezmysel stavať diví,jednoznačne vyhrá to spojenectvo ktoré ma najviac hráčov,čím viac hráčov tým viac miest a tým viac surovín,viem dobre o čom hovorím keď že sme na Zete vyhrali a dosť veľkou príčinou kvôli počtu,keď že nás bolo 120 a súpera 90 a to dosť zavážilo keď sme mali o 1000 miest viac ako oni.....mali by to inač spraviť.....
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak som zvedavý ako to vymyslia, dúfam že na Xí ešte si zahrám divy a vyhráme to tam :)
Ale jednoznačne má Trenčán pravdu, je to hlavne o aktívnych hráčoch
 
Hore