Diskusia Palantira

DeletedUser

Hosť
nemám pod fórum, spravil si mi len novú tému, kde sa môže kecať...

ja som si to skôr predstavoval tak, že ako máš názvy všetkých svetov s nastaveniami, rýchlosťami, štartom atď. že by to vyzeralo napr. takto:

Svet Lambda - Palantír

Kde Palantír by bolo pod fórum pre svet Lambda, nachádzalo by sa tam, kde sú Ankety pre svet Lambda, Nábory Aliancií atď.
Keby si klikol na Palantíra, tak by ťa hodilo na nové fórum, kde by boli témy ako:
"Rozhovor s ...." "Vojna Sever proti Juhu" "Ako to všetko vzniklo" a pod.

žeby si nemusel čítať celú tému, kým si niečo nájdeš, ale videl by si témy z názvov by hneď vyplývalo čo tam je a každý by si prečítal to svoje. Hneď na začiatku by bol môj topic s článkom a ostatní by mohli na neho reagovať.

btw. ak to teda tiež nezamýšľaš takto :D
tiez by sa mi to tak pacilo
 

DeletedUser1504

Hosť
Podforum moze zrejme len moderator vytvorit, napisem Maurimu.
 

DeletedUser

Hosť
Naplánujte si to celé sakumprásk ať Mauricius může nachystat pro další světy, nebo jiné chystané věci...
Podforum, může udělat jen on nebo Crony...
 

DeletedUser2675

Hosť
orbitka dako to tu viazne niekedy to zilo a bolo si aj co prečitat a nemohol som hodiť ziadny koment a teraz ked mozem tak nikde nicoho neni.ta externa stranka palantinu bola vzdy najlepsia aj s peknym prehladom skoda ale aspon spomienky zostali.pocas zimy by sa dalo aj niečo napisať z mojej strany ohladom sweta MU a bol by dobry clanok ako býval s hračmi top 10.no ja z hruba iba tolko aby som tu zase nespamoval a nezbehol na stare kolaje :)
 
Hore