Diskusia Palantira

DeletedUser1504

Hosť
No nemam informacie v akom su stave svety...
Ked uz su postavene divy, tak uz to nema velmi zmysel informovat.
Ale ked sa najde niekto, kto bude opisovat postupny zanik sveta, moze to byt zaujimave :)
 

DeletedUser

Hosť
Žiaľ, nemám 18 :D Ale občas tam kuknem a niečo tu počmáram...
 

DeletedUser1504

Hosť
Jedna sa len o koordinatorov, prispiet budes moct, ked budes mat nejake zaujimave informacie.
 

DeletedUser

Hosť
Palantír je späť? (teda upravená verzia) Tak to je potešujúca informácia.
Dúfam v to, že sa nájdu dobrovoľníci, aby aj tí ktorí nehrajú, či nehrajú aktívne Grepolis boli v obraze o tom čo sa deje na iných svetoch.



Takže 110_F_47002791_qm6N11DpoZLRapHZmfKXE6oscWnLtrEa.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Hm?


Sú ešte nejaké voľné miesta na koordinátorov či už nie?
 

DeletedUser1504

Hosť
Zatial sa nikto neprihlasil, mozes si zobrat svet ktory chces.

Samozrejme po splneni podmienok v sekcii Hladame novych clenov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No ako tak pozerám na tie podmienky, nejako neviem prísť na to, ktorú z nich nespĺňam, takže asi je všetko OK.

Jediný problém môže byť asi to, že účet tam nemám, takže ho vytvorím a bude z neho zrejmé, že to je pre časopis.



Takže, ktorý svet mám vziať, kde to najviac vrie, či odkiaľ by bodli nové informácie? :)
 

DeletedUser1504

Hosť
Neviem kedy bude Nu, ale bolo by dobre tam byt od zaciatku.
Ked sa ti nechce cakat, tak chod na Mu.
 

DeletedUser

Hosť
Šiel som na Lambdu, keď som videl spojenectvá na NU, že sú tam len dve s akadémiami, moc zaujímavé mi to neprišlo :D
 

DeletedUser3830

Hosť
Aki ide Ruthless Legion? Preukazala sa na nich viliho vlada? :D
 

DeletedUser

Hosť
A kedy budú tie pod fóra k Palantírovi? Lebo o chvíľu by som tam niečo z Lambdy asi hodil :)
 

DeletedUser4752

Hosť
Jo a ešte jedno...
Keby si to tak nejak pekne všetko spísal ohľadom tohoto nového palantíra obrtlik, tak by to mohol crony poslať ako oznámenia do hry a hned by o tom vedelo viac hráčov.
 

DeletedUser1504

Hosť
Na Lambde uz mas podforum, vybavim ti tam moderatorske prava...
 

DeletedUser

Hosť
nemám pod fórum, spravil si mi len novú tému, kde sa môže kecať...

ja som si to skôr predstavoval tak, že ako máš názvy všetkých svetov s nastaveniami, rýchlosťami, štartom atď. že by to vyzeralo napr. takto:

Svet Lambda - Palantír

Kde Palantír by bolo pod fórum pre svet Lambda, nachádzalo by sa tam, kde sú Ankety pre svet Lambda, Nábory Aliancií atď.
Keby si klikol na Palantíra, tak by ťa hodilo na nové fórum, kde by boli témy ako:
"Rozhovor s ...." "Vojna Sever proti Juhu" "Ako to všetko vzniklo" a pod.

žeby si nemusel čítať celú tému, kým si niečo nájdeš, ale videl by si témy z názvov by hneď vyplývalo čo tam je a každý by si prečítal to svoje. Hneď na začiatku by bol môj topic s článkom a ostatní by mohli na neho reagovať.

btw. ak to teda tiež nezamýšľaš takto :D
 

DeletedUser3830

Hosť
Hej hej to by polo prehľadnejšie neplietlo by sa to tam jedno cez druhé
 
Hore