Diskusia Palantira

DeletedUser1504

Hosť
Sem som presunul diskusiu z temy Restart Palantira.

Kludne pokracujte dalej v pripomienkovani.

Restart Palantira som premenoval na Hľadáme nových členov.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
čo ak sa ti z nejakého sveta neozve nikto,na českom fóre sa mi páči to ako majú napr.v každom svete bloggerský kútik a tam diskutujú,robia rozhovory,dúfam že sa to podarí aj tu,sorry za spam
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mohu-li vytknout jednu věc... požadavek 20 let? I u nás máme hodně velký problém sehnat bloggery, a to bez takového požadavku... a jak píše jankomur - formou blogů by to asi bylo lepší...
 

DeletedUser1504

Hosť
čo ak sa ti z nejakého sveta neozve nikto,na českom fóre sa mi páči to ako majú napr.v každom svete bloggerský kútik a tam diskutujú,robia rozhovory,dúfam že sa to podarí aj tu,sorry za spam

Uz davno som nebol na ceskom fore ... pozriem sa.
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja som veľmi rád, že to tu znovu máme :) Ale 20 je veľa, veď 18 už je dospelý a aj 15 môže byť talentovaný ;)
 

DeletedUser1504

Hosť
Mohu-li vytknout jednu věc... požadavek 20 let? I u nás máme hodně velký problém sehnat bloggery, a to bez takového požadavku... a jak píše jankomur - formou blogů by to asi bylo lepší...

Riadil som redakciu Palantira takmer dva roky, za ten cas som tam mal spustu vselijakych redaktorov, informatorov a kazdy kto mal menej ako 18 nevydrzal viac ako dva mesiace. Pod 20 som nenasiel ziadneho zodpovedneho cloveka.
 

DeletedUser

Hosť
Jenže tyhle časy jsou bohužel pryč... zodpovědného pod 20 najdeš, ale bez dlouhého hledání se to asi neobejde :(
 

DeletedUser1504

Hosť
Radsej budem dlhsie hladat, ako sa potom natahovat s pubertakmi. Na zaciatku Palantira, tusim na jesen 2011 sme tam boli super partia asi piatich informatorov, vsetci boli nad 20, SP333D bol vynimka, mal tesne nad 18, ale takeho uz asi nenajdem.
Tych co vydrzali menej ako dva mesiace bolo trikrat viac a takmer vsetci mali pod 18.


Myslel som si, ze na cz fore to bude viest Jonik :).

No este uvidim, mozno sa inspirujem ... zatial rozmyslam, co a ako dalej, ako by to malo vsetko vyzerat.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Sice nesouhlasím s tím požadavkem, jsou i rozumější lidé, kterým je 17-18let než lidi 20-27let, ale každopádně je to na tobě..

Jinak teda jsem rád, že to chceš obnovit, vždy pokud bude potřeba pomoct, můžeš mi napsat.
 

DeletedUser3830

Hosť
Nad 20? Tak to musis poriadne rozhodit siete. maximum ON ludi v dnesnej dobe je 6 :) a pochybujem ze vsetci maju nad 20 :) a ak by sa ti podarilo takeho najst urcite bude chciet byt v TOPke takze na 5-6 viet asi cas nebude mat :) takze vela stastia budes ho potrebovat...
 

DeletedUser1504

Hosť
No dobre, znizil som to na 18 ... nizsie urcite nepojdem.

Pravdupovediac, som sa vcera inspiroval ceskym Grepolis forom.
Co tak nie informator, ale skor koordinator, ktory by zhanal hracov, ktori maju nieco povedat k situacii na svete a prispievali by sami na forum.
Taky koordinator by bol moderator subfora pre dany svet. Skor taky manazer informacii.
 

DeletedUser

Hosť
Neuvažujete, že bys ste palntír vytvorili tak ako bol v minulosti. Na stránke boli by rôzne súťaže .........
 

DeletedUser4752

Hosť
Myslím, že jedna z tých posledných noviniek Palantíra bola dobrá. A to, že aj hráči, ktorí neboli informátormi, mohli prispievať svojimi článkami. Neviem ako vtedy, ale teraz sú aktívne už iba 4 svety, nie ako pred takým rokom keď sa hralo na viac svetoch.
 

DeletedUser1504

Hosť
Forum som upravil, aj s poziadavkami na pripadnych novych zaujemcov o pracu v Palantirovi.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4752

Hosť
A na Iote už postavili 7 divov, tak neviem, kto bude informovať...
 
Hore