Diskusia - Nový boh - Deinos

  • Zakladateľ témy DeletedUser5136
  • Vytvorené

DeletedUser5136

Hosť
Páči sa vám nový boh? Čakáme na vaše názory.
 

DeletedUser5665

Hosť
Myslim ze to kuzlo meteorit dost prehnany, lepsie by bolo kebyze znici 30-50% mytickych jednotiek lebo ked napr niekto robi dva tyzdne 20 mantikorov a potom mu ich niekto znici jednym kuzlom tak je to dost neferove, potom sa mozu rovno myticke jednotky odstranit z hry lebo ich nikto nebude vyrabat. Takyto je moj nazor.
 

DeletedUser5366

Hosť
ak to nieje apríl tak ten meteorit je blbost a poviem to na rovinu vyhubí celé mýtické jednotky ? to vážne ? ak nejaky hrad si naplní bez zlatiek mesto mantikor pride ***** sa mu kúzlo a papa a vráti jednotky 20% s5 poslem Olku a vráti mi to Olku do mesta :-DDD
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2745

Hosť
Prosím vás ľudia ktorý tomu veria, o dinosauroch sa v európe nevedelo vôbec do roku 1676 a prvého dinosaura popísali až po roku 1800, takže Gréci pred pár tisíckami rokov si určite predstavovali boha ktorý jazdil na Tyranosaurovi rexovi
smiley_emoticons_biggrin.gif
. Ale ako prvý apríl sa podaril.
 

DeletedUser5660

Hosť
Neříkej mi, že jsi kvůli tomu psal na Support.. To by byl hodně špatný Apríl :) :D
 

DeletedUser5713

Hosť
Aj napriek tomu že to bol len 1. apríl ja by som súhlasil s pridaním nového boha. Bolo by fajn keby sa v chráme dali vyberať bohovia aspoň zo základného panteónu teda 12 najvyšších :)
 
Hore