Diskusia - Nové balancovanie

Crony

Administrator
Vážení hráči,


neváhajte sa s nami podeliť o vaše názory na pripravované zmeny.

Ďakujeme!

C.
 

DeletedUser4452

Hosť
Juchú, už je to tu!! Teším sa..:) Útočníci budú mať podľa toho čo som videl oveľa ľahšiu prácu..:) Len dúfam, že zas to nezamrzne niekde hore..:/
 

DeletedUser4705

Hosť
bude tento rebalanc uz v avizovanej 2.71 co spustate 30.9.?
 

DeletedUser3213

Hosť
Len teraz som si to všimnul, kým sa ja ako starý hráč do tohoto všetkého nového dostanem to potrvá :(
Je to síce super ale teraz budem potrebovať profíka aby mi poradil či stavať trirémy alebo nie :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Lenže teraz to bude predsa trochu iné. Na dobývaní sa trirémy na hranici budú určite stavať. Na útok prípadne obranu, ak hráč sadne na rýchle odpálenie ol.
 

DeletedUser

Hosť
být ještě snížena jejich cena, nebo lépe počet míst která zaberou ve statku, tak by to bylo ještě o kus lepší..:)
 

DeletedUser3213

Hosť
Keby že majú 14 ľudí tak by to bolo určite zaujímavé ale aj teraz to je celkom slušné. Lenže na vzbure si to veľmi predstaviť neviem, predsa keď máte povstanie tak do 12 hodín nazbierate dosť obrany a birémy sú výrazne lepšie a naopak keď útočíte tak zápalkami.
Ale zase ak by hráč nestaval zápalky ani birémy ale len trirémy mal by veľa obrany ale aj veľa útoku. No je to zaujímavé a sám uvidím ako ich využijem.
Dosť som ale sklamaný že výbušky ostali nezmenené. Tam by stačilo ubrať zo surovín: po každej 300 na výrobu pridať rýchlosť a určite by sa to začalo stavať. Rýchlo by sa to stavalo, rýchlo topilo.
 

DeletedUser4379

Hosť
Na výbušných lodiach, by som zmenil jedine čas stavby a silu obranného útoku.
 

DeletedUser3213

Hosť
Však oni nemajú obranu. Vybuchujú pri každej jednotke okrem hydier a OL.
Tam by stačilo zmeniť cenu suriek alebo ako si povedal čas stavby. Ale si myslím že už teraz sa dosť rýchlo stavajú oproti birkám.
 
Hore