Diskusia - "Nová Grepolis App"

DeletedUser4379

Hosť
Kamarát má Iphone a vyzerá to strašne parádne :) Pochvaľujem tvorcov :) Rozmýšľam že či si nekúpim Iphone aj ja :D
 

DeletedUser

Hosť
Naprostá špička, jsem s tou aplikací nadmíru spokojen. :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa už teším na Android, keď je to vraj také skvelé :)
 

DeletedUser

Hosť
jankomur ide kupovať iPhone 3GS :D tiež sa teším na nový Android a dúfam, že to bude podobné..
 

DeletedUser3606

Hosť
No uvidíme je to pekné(kamoš mi poradil omnoho lepší mobil s androidom)ak to bude rovnaké aj na androide tak to je super :)
 

DeletedUser

Hosť
Výborná app

Tá app vyzerá veľmi dobre. Škoda že je to zatiaľ len pre iOS, no dúfam že čoskoro to bude sprístupnené aj pre Android :)
 

DeletedUser4284

Hosť
Inak plánujete spraviť takúto app aj pre Windows Phone? Dosť mi chýba :(
 

DeletedUser

Hosť
Co jsem četl na DevBlogu, Windows Phone app není momentálně v plánu.
 

DeletedUser

Hosť
ja nevyužívam žiadnu aplikáciu v mobile a to z jedného jediného dôvodu, je to sledované, a vyťahujú informácie z mobilu. Neverím im
 

DeletedUser4995

Hosť
Ja osobne používam mobilnú Aplikáciu od prvej sekundy hrania.
Je veľa vecí, ktoré sú fajn, ale veľa vecí na na tej APP hnevá.
Napríklad: 1, Niekto mi pošle správu a v nej report. Je to fajn, ale musím zapnúť prehliadač, aby som si ho vedel pozrieľ.
2, Kamarát so spojka je pod útokom, ale ak mi pošle klasickú správu kde je jeho MESTO ako odkaz tak sa mi zobrazí iba štatistické číslo pridelené serverom pri zakladaní jeho mesta (alebo je to dané ostrovmi to neviem). Zase ak mu chcem pomôcť musím si pustiť prehliadač a pozrieť sa o ktoré mesto sa jedná.
3, Ja som v hre nováčik a využívam simulátor. Toto v aplikácii nie je. Ak ho chcem použiť, .........
4, Radenie miest je to fajn , ale ešte mi nezoradilo mestá tak ako na PC. Abeceda nefunguje, podľa pop detto. Zoradzuje si to podľa seba tak ako sa mu zachce. Je to nedôležité ale spomaľuje to.

A je toho oveľa viac čo je tam nedotiahnuté do konca.
I keď samozrejme musím pochváliť toho kto to vymyslel, lebo bez tej APP by som túto hru ani nezačal hrať.
 
Hore