Diskusia k súťaži

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
hehe...
proti Fínom toho zmôžeme vela ak sa nedostaneme zo základnej skupiny :D

ale...
dnešok bol plný prekvapení...
Nemecko zničilo Rusko... :(
Slovensko malo fest problém proti Slovinsku :( normálne som prestával veriť že to vyhráme... a potom gól.. aďalší :D
a keď je tu tolko prekvapení prečo by sme nemohli poraziť Nemecko AJ Rusko??? :D dobre... dnes si už nedám nič.. slubujem :)
 

DeletedUser

Hosť
Chcel by som sa ťa winy spýtať,že či keď niekto vyhrá v predĺžení,a niekto tipoval výhru na ten tím,je to správny typ a započíta si my?Alebo musí ten tím vyhrať v riadnej hracej dobe?Ďakujem.
 

DeletedUser

Hosť
podla mňa nie,
je tam napísané:
x - remíza v riadnom hracom čase
čiže predĺženie by sa nemalo rátať...

ale záväzné je to, čo povie ujo kompetentý - ujo winy :D
čiže je to len môj názor
 

DeletedUser

Hosť
1 je ze vyhrá mužstvo 1 v riadnom hracom čase
2 to iste len ze vyhra muzstvo 2
X je že bude remíza v riadnom hracom čase
 

DeletedUser

Hosť
Potvrdzuje sa to,že mená hráčov tím nerobia silným.Dnes sme toho mohli byť svedkami :)
 

DeletedUser

Hosť
hehe...
Nemci nám nakládli :D
ale... keby naši hrali útočnejšie a STRIELALI na bránu, neprihrávali si pol odinu pred ňou tak by sme vyrovnali...
lenže zase lahšie sa hovorí ako koná ;)

a teraz musííme poslať Matičku Rus domov, do (ehm... nechcem dostať BANán za používanie vulgárnych slov :))
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že naši veľmi útočili, lenže Nemci sú zbehlejší. Tie prihrávky našim vychádzali, na tom nič nebolo, lenže vždy čakal jeden obranca pri bráne a tak museli nielen presteliť brankára, ale aj obrancu.
A čo bolo čudné, že hneď ako skončila presilovka našich, dostali gól.
 

DeletedUser

Hosť
nemci ako ty hrači všetci hraju v 1 time tak si viac rozumeju ako maši hrači
 

DeletedUser

Hosť
3/4=Správne tipy :D

Som taký šťastlivec vždycky 3/4 tipov správne:D:D:D
 

DeletedUser50

Hosť
Len by ma zaujímalo, že kto to všetko bude kontrolovať.
Donieslo sa ku mne, že maurí je celý bez seba z tejto súťaže a už sa nemôže dočkať ako to bude kontrolovať :D
 

DeletedUser

Hosť
Dúfam,že Rusi nás neprekvapia a že ich pošleme na tretie miesto :)
 

DeletedUser1810

Hosť
No, tak polka správnych tipov zatiaľ.. je zaujímavé vidieť, čo sa to tu deje.. Samé prekvapenia.. Rusi sa nejako zhoršili v poslednej dobe.. hmm..


 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nasi su dobry hraci no nie tim!!! nevedeli si hahravat a taktiku mali tiez nanic mali by sme mat ineho trenera....inac granlund je pan
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore