Diskusia k súťaži

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Milujem takych co sa do toho nerozumeju a idu daco hovorit. Nasi ze vyhraju? :D V stvrtfinale pravdepodobne narazia na Kanadu(alebo Svedsko USA este) a cez Kanadu sa nedostaneme. Viem ze mame dobry tim ale chlapcom uz neni 20 ani 25 a Kanada je Kanada na ich styl hokeja nasi menej skuseni hraci nemaju.
 

DeletedUser

Hosť
Tomy pozri my máme väčšinu hráčov skúsených.. na Kanadu zahrať vieme ako sme sa presvedčili aj na ZOH.. tam chýbalo len trošku štastia.. a Kanaďania nemajú poriadneho brankára.. keď si pozreš predbežnú nomináciu majú tam Dubnyka a Rimera čo sú dvojky Edmontonu a Toronta a zďaleka niesu takí dobrí ako Halák.. dobre on síce teraz nebol v bohvieakej forme ale ak si videl zápas s Bielorusmi do formy sa dostáva.. my máme aj oporu v bráne a aj skvelú obranu.. záleží len na tom ako sa bude dariť útočníkom.. Gáborík ani Hossa nemali dobrú sezónu ale zato hráčom s KHL sa darilo.. USA má tím jak poďme dakam.. Švédi a Fíni majú zostavu celkom dobrú ale býva to aj lepšie.. Rusi tento rok poslabší ale aj tak majú vynikajúci tím.. ale aj my máme tím na finále..
 

DeletedUser1023

Hosť
tomy pozri my máme väčšinu hráčov skúsených.. Na kanadu zahrať vieme ako sme sa presvedčili aj na zoh.. Tam chýbalo len trošku štastia.. A kanaďania nemajú poriadneho brankára.. Keď si pozreš predbežnú nomináciu majú tam dubnyka a rimera čo sú dvojky edmontonu a toronta a zďaleka niesu takí dobrí ako halák.. Dobre on síce teraz nebol v bohvieakej forme ale ak si videl zápas s bielorusmi do formy sa dostáva.. My máme aj oporu v bráne a aj skvelú obranu.. Záleží len na tom ako sa bude dariť útočníkom.. Gáborík ani hossa nemali dobrú sezónu ale zato hráčom s khl sa darilo.. Usa má tím jak poďme dakam.. švédi a fíni majú zostavu celkom dobrú ale býva to aj lepšie.. Rusi tento rok poslabší ale aj tak majú vynikajúci tím.. Ale aj my máme tím na finále..

tak,tak ;)

:d
 

DeletedUser

Hosť
Praveze na Kanadu a USA nevieme hraci z NHL mozno aj ano ale ostatny nie je to uplne iny hokej NHL a KHL. V KHL nieje taky hokej na telo ako v NHL a nasi hraci sa boja ist do suboja ci repre. extraliga alebo prva liga kde chodim pravidelne pozerat.To je sice pravda ale zober si ze maju este volne miesto a to si nechavaju na hraca z NHL osobne si myslim ze po vypadnuti Pittsburghu pride Fleury a to je dabol v branke. Nic proti Halakovi dobre chyta ale nanho nema podla mna este.Taktiez vypadol Montreal a tam je Price tiez dobry brankar. Bielorusi proti nam poslali 19 tky vsetko mladi hraci preto bol vysledok taky ako bol.Skvelu obranu? :D :D to je najslabsie nase miesto obrana. Baranka Granak Podhradsky :D :D To uz mohli rovno Nadazdiho zobrat :D USA : Maju mlady tim az na vynimky a 34 z 35 hracov je z NHL takze slabi taktiez nebudu. Svedi Fini to mas pravdu neviem ako to je z Lunqvistom ci pride ci nie. Rusi urcite to nieje elita ale tam je zakladna siroka a dobrych hracov velmi vela. Skusene mena hovoria za vsetko Nabokov Radulov Morozov Afinogenov Zinoviev Kovalcuk to je kvalita sama o sebe. Na finale urcite nie 4,5 miesto mozno ale finale urcite nie.
 

DeletedUser

Hosť
Naposledy čo som čítla správy tak máme slabú obranu a silný útok a preto sa budeme spoliehať na náš útok,ktorý je skoro hviezdny :)

Ale poďme sa pozrieť na to z druhej strany nie každé MS nás nejakéštáty favorizujú za kandidáta na víťaza alebo aspoň na kandidáta,ktorý získa nejakú medailu..Každý hráč a tréner sám povedal,že Slovensko určite bude doma hrať veľmi dobre,pretože vedia,že sú to ich posledné MS v hokeji a preto máme rešpekt medzi inými.Nehovorím,že musíme vyhrať,ale tiež nemáme "len" na štvrťfinále.Nikdy nevieme,ako to dopadne v osemfinále a teraz môžme prekvapiť a dostať sa dosť ďaleko.

Ale všetko je vo hviezdach a nám nezostáva nič iné,iba veriť a dúfať :)
 

DeletedUser1769

Hosť
Čo spravia Česi, keď vyhrajú majstrovstvá sveta v hokeji? – Vypnú playstation.
 

DeletedUser

Hosť
Ja len pridám takú perličku. Od roku 1986 ani raz domáce mužstvo nevyhralo svetový šampionát.
 

DeletedUser1452

Hosť
ja som sa tesil ze kazdy co ziska body ziska aspon par zlatiek a nakonec je to zas len pre prvych :/
 

DeletedUser

Hosť
hm zmeniť by sa zišlo to, že stále sú témy otvorené :(
zišlo by sa ich uzavrieť ;)
a vymazať to, čo je proti pravidlám :)
 

DeletedUser

Hosť
Aktuálne GER-RUS 2:0
A už je koniec zápasu
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no mne je to jasné...
kurnik... prečo som len tipoval matičku RUS??? :D

já chcu moderátora :(
aby im to lockol...
oni..
oni škaredo..
oni škaredo spamovať...
oni škaredo spamovať do témy...
oni škaredo spamovať do témy čo nikto nechce LOCKnúť


PROSÍM JÁ CHCU MODAAAA :(
 

DeletedUser

Hosť
Juraj to má čo s MS?
A ináč ja som to tipol omylom
Kedy sa mi pripíšu zlatky?
a to na všetkých svetoch?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1857

Hosť
No čo to má spoločné s hokejom? no že tu sa tým len spamuje a tie tipy sa už nerátajú...
Prečo som Rusom tak veril? :confused::mad::confused:
 

DeletedUser

Hosť
kuuurníííík....
Slovensko 1:1 Slovinsko
:(
alle ako tak pozerám tak budeme radi aj keď bude remíza :(
 

DeletedUser

Hosť
hrozne...zo slovincami 1:1 po dvoch tretinach...a este prvy gol dali slovinci lebo nasi stale fauluju...ale ked satan surovym nadherne......kto inac tipoval nemcou?
 

DeletedUser1810

Hosť
Enthan - nikto nečakal, že Nemci na leadrami vyhrajú.. tipoval som v prospech Rusov, ale tak.. stalo sa :D
Inák, kto sa díva na zápas Slovensko - Slovinsko?
Podľa mňa dali Slováci do seba všetko v úvodných prátelákoch a teraz to pokakajú na celej čiare, lebo majú stres pred takými dôležitými zápasmi s omnoho väčšími hokejovými rybami ako sú oni. Tým nemyslím Slovincov, ale Fínov, Rusov a tak..

 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore