Diskusia k súťaži: "Jeden deň môjho mesta v Grepolis"

DeletedUser

Hosť
Tak som si povedal, že keď sme mali takýto pokec o súťaži aj minule, prečo nie teraz? :) Tak kto každý plánuje zúčastniť sa? :) Ja určite dám niečo dokopy, veď takéto vymýšľanie ma predsa len baví :-D
 

DeletedUser4752

Hosť
Len to oznámenie nemuseli posielať do hry. Takto hráči, ktorí na fórum nechodia, ani chodiť nemusia, o všetkých súťažiach o zlatky sa dozvedia cez správu/oznámenie a nič iné ich zaujímať nemusí...
Nech sledujú fórum sami, ak chcú mať nejakú odmenu s prípadnej výhry, nech sú na fórku aktívny a tak podobne.
 

DeletedUser

Hosť
Ale aspoň ich na to fórko prilákaš, nikdy nevieš, či to potom nebude navštevovať častejšie :)
 

DeletedUser4752

Hosť
Ešte jeden dotaz by som mal.
Ako je to so súťažami tu na fórku ? Ako často môžu moderátori, prípadne iný členovia Grepolis Týmu, ktorí to majú na starosti, vyhlasovať súťaže, kto rozhoduje o výške výhry a tak.
 

DeletedUser

Hosť
Tak soutěže můžou být tak co 2 měsíce +-, počet zlaťáků určujeme po dohodě s Innogames.
 

DeletedUser

Hosť
Jako není řečeno jak často soutěže mohou být. Ale kdyby byly pořád, tak se z toho zblázním já i hráči. :)
 

DeletedUser

Hosť
Asi až začiatkom augusta, už mám síce vymyslené o čom to asi bude, len času málo... ;-)
 

DeletedUser4752

Hosť
Chválim.
Len tak ďalej a môžno dostaneš nejaké zlatky za aktivitu :)
 

DeletedUser2745

Hosť
Dúfam , že aj mne sa niečo ujde :D Ale keď som zbadal príbehy od iných , vidím , že to nebude ľahké :) Už som na fóre dosť dlho a zatiaľ nič :D
 

DeletedUser3830

Hosť
Len Škoda že sa zúčastnia aj dospelý čo majú nejednu knihu prečítanú :/
 

DeletedUser

Hosť
Buď mobil, notebook alebo počítačová herňa :D Moje prázdniny 8)
 

DeletedUser

Hosť
tak se protáhněte venku na čerstvém vzduchu, večer místo hraní si s mobilem přečtěte nějaké ty povídky, mezi kapitolami omrkněte grepa a uvidíte že Vám psaní půjde
 
Hore