Diskusia - HRDINOVIA

Crony

Administrator
Vážení hráči,

ak máte nejaké názory, pripomienky, poznatky, neváhajte a podeľte sa s nami!

BETA server je k dispozícii, tak kto ešte nemal tú možnosť si hrdinov otestovať, vrele odporúčam :)

S pozdravom,

C.
 

DeletedUser

Hosť
Nechce sa mi to študovať, tak sa opýtam... Môžem mať len jedného hrdinu, alebo jedného hrdinu vojny a jedného hrdinu múdrosti? A keď ho už budem mať, dá sa to zmeniť?
 

DeletedUser3213

Hosť
Ani mne sa to moc nepáči, ovplivný to mnoho bojov, ešte dobre že sa nedajú presúvať mezdi svetmi, to spravili dobre, inak mne sa to moc nepáči.

Bol by som rád keby sa robili ankety, proste bol by svet a ako sa robia ankety na rýchlosť a podobne tak by sa robili aj na hrdinov, či ich chceme na svete alebo nie.

Niekto má rad klasiku ;) Toto je niečo nové, veľa hráčov si budú musieť na toto zvyknúť
 

DeletedUser

Hosť
súhlasím z XXCX

Ja chcem len podotknúť že hrdinovia to je už trochu prehnané aj ked by som si rád skúsil ako to funguje
& uvidím aká to bude psina a škoda že s nimi nemôžeme útočiť
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Samotná jejich existence ve hře bude dobrá, ale jsou řešeni velkoformátově... to mi na nich vadí. Jejich herní mechanismy jsou fakt až zbytečně složité.
 

DeletedUser

Hosť
vývoj je nezadržitelný, leč jeho směr nemusí být vždy ideální...
 

DeletedUser4452

Hosť
no to je pravda.. ale dúfam že sa s tým trocha ešte pohrajú... a ako som už niekde dávno písal, páči sa mi aj využitie ostrovných úloh, lebo v neskoršej fáze hry sú potom odmeny až trápne..
 

DeletedUser3213

Hosť
Radšej keby spravili to vyváženie jednotiek to čo tu kedysik bola téma o tom, o tých trirémách a ostatok to by som využil, zlepšenie jednotiek aby sa nepoužívalo len to isté......
 

DeletedUser

Hosť
to veru hej :) .. dokolečka len staviam zl birky a rýchle p. .. a olky :) .. pomalé, trirky a vybusné su mimo hru uplne o hydre ani nehovoriac ..
 

DeletedUser3213

Hosť
Dajú nám tu nový projekt, začnú iný po hrdinoch by som rád uvítal vyváženie jednotiek
Všetko sa točí len okolo biriek zapalkách v námornom boji, ale proste to musí byť niečo viac všetko sa musí využívať aby to malo svoj zmysel kde čo postaviť..., hydre to isté zvýšil by som rýchosť a pridal útok, mýticke jednotky musia byť niečo špeciálne niečo čo rozhoduje boje, napríklad tak že 5 zl by malo silu dajme tomu 1500 a 1 hydra by mala dajme tomu silu 2500. Aby to bolo niečo viac, ked to stojí aj tu priazen, to isté aj kyklopovi dačo zlepšiť a všetkým jednotkám ktoré sa nestavajú
 

DeletedUser1504

Hosť
Nikto si to este nevyskusal a uz je tu tolko nadavok, ake je to odveci.
Alebo ... cestuju v case? Hmm.
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak vieme čítať, a už z čítanie a tých obrázkov si spravíme niejaký ten názor, nech to pridajú ale aspoň keby sa o tom hlasovali či to chceme na novom svete.... To by bolo veľmi dobré pre všetkých
A daľšia vec nech to dajú aj celkovo na všetky svety nové aj staré, ale tak potom aspoň nech spravia to vyváženie jednotiek a tie nové budovy. Veď povecte kto má inú budovu ako Vežu ako Kúpele ? sa stavia najviac, niekto má ešte niekde knižnicu a veštiareň málo kto. O Kupcovi moc neviem ale keby dali to o čom sme sa bavili tak potom by táto hra nabrali iné obrátky :)

No trošku odbočujem tak vrátme sa k téme.
 

DeletedUser

Hosť
Nikto si to este nevyskusal a uz je tu tolko nadavok, ake je to odveci.
Alebo ... cestuju v case? Hmm.

ty si zaspal v čase .. na bete sú už tí "hrdinovia" dosť dlhú dobu .. čo potrebuješ si vyskúšaš a názor si na to urobíš hneď .. beta.grepolis.com tuším je to tu niekde na fore aj spomenute
 

DeletedUser

Hosť
Tak vieme čítať, a už z čítanie a tých obrázkov si spravíme niejaký ten názor, nech to pridajú ale aspoň keby sa o tom hlasovali či to chceme na novom svete.... To by bolo veľmi dobré pre všetkých
A daľšia vec nech to dajú aj celkovo na všetky svety nové aj staré, ale tak potom aspoň nech spravia to vyváženie jednotiek a tie nové budovy. Veď povecte kto má inú budovu ako Vežu ako Kúpele ? sa stavia najviac, niekto má ešte niekde knižnicu a veštiareň málo kto. O Kupcovi moc neviem ale keby dali to o čom sme sa bavili tak potom by táto hra nabrali iné obrátky :)

No trošku odbočujem tak vrátme sa k téme.
v 3/4 miest nemam vežu ani tie zbytočnosti len to žere popku :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Ja čo som prebral mestá, tam je len veža a kúpeľe, v 3 mestách bolo divadlo a niekde socha boha. To som ja prestaval a tak niektorých mestách mam sochu bohov :) Myslím že viac ako 100 priazne vám to nedá, mám vo veľa miest rovnakého boha a za každé nové mesto mi to prída len 0.5 priazne k danému bohu. čiže nie 14 ale už to pridáva menej :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
Nie nie tak okolo v 25 mestách mám sochu :D Už sa mi to nechce staviať ale dám si ju niekedy do všetkých miest :D
 

DeletedUser

Hosť
Hral som to na Bete, je to zaujímavé spestrenie. Len ešte na tom potrebujú riadne popracovať. Neviem, čo po tom tak nadávate, konečne niečo nové, a nie je to žiaden prevrat, žiadna obrovská zmena ... , že sa toho až desíte...
 
Hore