Diskusia - Aktualizácie

DeletedUser5181

Hosť
si robíte srandu :(
znovu zvykať na už prehodené obchodovanie s roľníckymi
 

DeletedUser3472

Hosť
1.prečo ste zrušili tú šípku na kurzore ktorá ukazovala ktorým smerom máte mesto ? mohlo by sa to dať späť
2.takisto vráťte späť to obchodovanie so zlatkami v trhovisku na normálne podmienky nie len 2000 surovín za 50 zlata..predtým sa aspoň obchodovalo teraz si myslím že to už nikto nenakupuje..aj vy tým strácate lebo sa míňa menej zlatiek
chamtivosť sa nevypláca
 

DeletedUser

Hosť
Zřejmě sis tu směrovou šipku zrušil v nastavení... zapni si ji. ;)
A ten poměr u obchodu se zlatem je fajn. Konečně aspoň nebudou tvrdí zlatkaři dřít z kůže neplatící hráče, co by zaprodali duši i za 10 zlatých zadarmo...
 

DeletedUser3472

Hosť
hm no lenže ja som si tak tie zlatky zarábal že som predával suroviny...teraz to skoro nikto nekupuje
nič som nevypínal v nastaveniach...včera som ju nemal ale dneska ju už mám
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2745

Hosť
Najnovšia aktualizácia priniesla teda viac farebnosti, musel som si to hneď vyskúšať a je to celkom fajn. A dokonca sa mi páči aj dym nad mestami, aspoň sa nemusím hrabať v reportoch či som na to mesto útočil alebo nie.
 

DeletedUser5725

Hosť
chyba po aktualizacii 2.110

Ta ferebnost a moznost oznacenie spojenectiev, hracov farbami je super.

Od Aktualizacie 2.110 sa u mna ale vyskytuje problem. Pri rabovani / vyziadani surovin od rolnickych dedin sa iikona surovin nezmeni automaticky (stae vyzera ze suroviny este mozem vyziadat) a zmeni sa az po refreshe stranky.

Dalej nepovazujem za velmi stastne umiestenie tych oznameni (v zelenych poliach) , ktore su umiestnene dost nizko a prekryvaju cast obrazovky. Nebolo by mozne ich umiestnit vyssie, uplne na vrch obrazovky?

Daujem

Bobo90
 

DeletedUser

Hosť
Ja osobne nové zmeny považujem za dosť nešťastné a to z nasledujúcich dôvodov.

Farebné označenie fungovalo aj predtým, jediná výhoda je že sa dá teraz vyhľadávať priamo v tom. No mne ako aj iným hráčom čo poznám prekáža, že je to v novom okne, ktoré vyskočí každý raz keď potrebujem dačo pozrieť na "veľkej" mape. Nedá sa to zrušiť, jedine zmenšiť. Žiadna možnosť v nastaveniach to zakázať.

Hlásenia sú síce fajn, no zostávajú na obrazovke pár sekúnd. Pre hráčov s veľa mestami to predstavuje dosť problém, pretože potrebujeme klikať čo najrýchlejšie a nie čakať až zmizne hlásenie o každej jednej hlúposti čo na účte robíme. Často prekrývajú iné okná. Bolo by vhodné dať hráčom možnosť vybrať si, ktoré z hlásení sa budú zobrazovať. Tak ako je to napríklad s presunom surovín medzi mestami a tomu podobným hláseniam.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif


B.
 

DeletedUser2587

Hosť
Súhlasím tie hlásenia sú veľký problém včera ma riadne hnevali potreboval som rýchlo posielať útoky a nedalo sa mi dobre časovať.
 

DeletedUser

Hosť
Na svete Psí ste urobili dobre že ste výskumy pre roľnícke dediny spojili do jedného, aj to že vylepšenia roľníckych dedín sa kupujú za BB. Takže tu je moja otázka:
Prečo ste to prerobenie výskumov dali iba na jeden server?, lebo sa mi to zdá dosť ne-fér oproti ostatným serverom kde sa vylepšenia roľ. dedín kupujú za suroviny → takže z toho vyplýva že by ten výskum mal byť jeden jednotný pre všetky servery (samozreje ten nový, a bolo by to iba pár skriptov pre každý server- takže by to šlo prerobiť) → dosť by to pomohlo slabším hráčom a ešte viac všetkým ostatným
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5599

Hosť
A v čem je to nefér oproti ostatním světům? Cožpak na nich nemají všichni stejné podmínky? A proč se to nedalo i na ty starší? Třeba protože když je to zcela odlišný systém, tak by to způsobilo nepořádek? :)
 

DeletedUser

Hosť
v tom že sa najvyšší počet surovín dá dosiahnuť len rabovaním ktoré berie lojalitu, a tam sa rabovať ani nedá a je taký istý počet suriek ak máš urobený výskum
 

DeletedUser5599

Hosť
Ano, ale čím to ovlivní světy se starým systémem vesnic?
 

DeletedUser

Hosť
po aplikácii nového výskumu by pri vyžadovaní surovín bolo zhodné číslo ako na Psí, alebo nižšie (v závislosti od rýchlosti sveta)
a pri rabovaní by bolo 2x vyššie- samozrejme za zníženie lojality o štandardné čísla -10,-20,-40,-80 (keďže po výskume ostanú iba tieto)

Výhodou toho by bolo že by sa vyžadovaním a rabovaním dalo získať väčšie množstvo surovín ako doposiaľ, čiže by háči mohli rýchlejšie rozširovať roľnícke dediny- lebo ich je až 8 a všetky vylepšenia stoja suroviny a keď ešte potrebuješ rozširovať svoje mesto tak na vylepšovanie roľ. denín neostáva skoro nič → čiže zavedením toho nového výskumu by zostalo aj na ne
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5787

Hosť
Po najnovšej aktualizácii sa mi z mobilu vymazala apka a hru neviem nainštalovať. Pise chybu 505. V mobile mám android 6.0. Neviete co s tým?
 

rapter6

Member
Táto posledná aktualizácia sa mi naozaj páči :) Už som čakal kedy bude rebríček hráčov s greposkórom :)
Taktiež ma zaujal návrh ohľadom kontroly posielania surovín od hráčov na divy :) Konečne to vedenie bude môcť kontrolovať :)
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

rapter6

Member
Nerozmýšľali ste už niekedy, aby sa dalo kontrolovať nie len to, že kto posiela suroviny na divy, ale aj to, že kto číta spojenecké fórum? :)
 

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

tu máte priestor na diskusiu, otázky a pripomienky k aktuálnym aktualizáciam Grepolisu :)
cela hra je kravina dva krat som zacinal dva krat ma obsadili a vzdy zacat odznova je blbost maloto by aspon tak ze ked mas jedno mesto neda sa obsadit lebo inac to nema zmysel hrat
 

DeletedUser5795

Hosť
Čo tak zakomponovať do mobilnej aplikácie možnosť spravovať aliančné fórum hráčmi ktorý majú moderátora fóra?
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore