Diskusia - Aktualizácie

Crony

Administrator
Vážení hráči,

tu máte priestor na diskusiu, otázky a pripomienky k aktuálnym aktualizáciam Grepolisu :)
 

Krajo

Member
Je potrebné upraviť hru tak, aby mohol podporený hráč pracovať aj s podporami: útočiť, aktívne sa brániť - tj schovať si podpory
 

DeletedUser

Hosť
toto nemá nic společného s aktuálními aktualizacemi hry, navíc je to opakovaně probrané a zamítnuté téma
 

DeletedUser3823

Hosť
zavažna chyba !

bol by som rad a to nielen ja ale aj ostatný hráči keby ste konečne opravili útok a obranu lebo vám padajú servery a mrzne to myslím že je to dosť podstatná vec čo sa týka tejto hry ! takže toto by ste mohli opraviť a to nie ako naposledy na svete ETA kde vam to trvalo len 3 mesiace ! nedá sa útočiť ani brániť ak pošlete viac ako 15 útokov prehlaď a reporty vám zamrzne a reporty prídu za 20 minut a to prehádzane vzhľadom na to že danu vec ako prehlaď si platím ! tak je to dosť závažne kedže nedostávam to za čo si platím tudiž porušujete obchodne prava užívateľa ! mali by ste sa v prvom rade vykašlať na banálne aktualizácie čo sa tyka tlačitiek a podobných hluposti a vyriešit hlavnu vec zo servermi a nie tu riešit tlačitka a podobne blbosti ktore aj tak nikoho nezaujímajú
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nevím že by si někdo platil za to že je hra bezchybná.. hráči si platí za výhody ve hře, nikoliv za její bezchybnost

§15 Zodpovednosť za chyby a obmedzenie zodpovednosti

15.1 Licenčná zmluva ti ako Používateľovi udeľuje právo na používanie Hier v aktuálnom znení. Si si vedomý toho, že nami ponúknuté Hry – rovnako ako každý iný softvér – nikdy nebudú celkom bezchybné.
15.2 Chyby, ktoré zistíš, budú okamžite riešené. Z dôvodu zachovania dôkazov je potrebné tieto chyby zdokumentovať v textovej forme a poslať nám upozornenie (faxom, listom alebo e-mailom). Pred odoslaním upozornenia o možnej chybe si prečítaš všetky stránky pomocníka a sekcie často kladených otázok na fóre.


Budeme třeba rádi za konkrétní upřesnění kdy k chybě došlo nikoliv za omílání věty že je něco špatně..
a ano při velkém množství útoků bude docházet k přetížení serverů, neustále se může vylaďovat systém ale nikd ynebude dokonalý.
 

DeletedUser5181

Hosť
Rebalancovanie je výborné, jazdcov útok ste mohli zvýšiť trocha viac ale nevadí :) trirémy aj tak nebudem používať, o moc sa to nezlepšilo
 

DeletedUser4452

Hosť
Je to super, aj keď som si to ešte nepozrel celé... a tie trirémy bude treba prepočítať, či sa to oplatí viac ako birka + ZL..
 

DeletedUser1720

Hosť
dakujem vam za podporu :)

inak pozerali ste tie vylepsenia co maju byt? podla mna zas krok v pred ... a dufam ze uz konecne na mobile sa budu dat zobrazit reporty a hlavne rezervacie :)
 

DeletedUser1525

Hosť
no mal si pekne zostat a teraz co ako sa mas? na grep sa neplanujes vratiť ? sem na slovenske serveri ?
Naplno by som to uz nehral - nie je na to cas, som dost pracovne zaneprazdneny. Ale rozmyslam sa pichnut rekreacne na nejaky server zo zvedavosti asi na Rho ( hram vzburu, v dobyvani nevidim zmysel ), co sa pomenilo v hre a hlavne si pokecat vo fore spojka s byvalymi hracmi z gamy ak by mali zobrali do poctu ... skusim Rho - snad ma niekto rychlo nezrusi ...:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5366

Hosť
Mirko mohli by dat uz aj do Appku keď je eventu ltak to nevidím na tablete to by mohli zmeniť stále musím ist cez net.. a HLAVNE ČASOVANIE
 

DeletedUser1720

Hosť
presne ako vravis hlavne ked bola teraz ta troja som musel rano vstat na pc aby som stihol tych vojakou niekde poslat ...
a ja som zvedavy a aj na odmeny ake budu mohli trosku aspon naznacit ze co by tam mohlo v nich byt :)
 

DeletedUser4452

Hosť
Už sa na to, teším, vyzerá to lákavo, ale zatiaľ sú to iba sľuby a plány..:)
 

DeletedUser4379

Hosť
Crony máš chybu v 5 bode, myslím si, že tam mal byť preklad a nie prekľad
 

DeletedUser

Hosť
dakujem velmi za ziadnu odpoved. ked sa tu prispevok nehody mohli ste ma aspon nasmerovat odkazom. velmi silno dakujem. tak som lama co nerozumie komunitam na fore , a co ?? trochu pomoci vami ten cas straveny by nikomu neublizil.
 
Hore