Diskusia-Ľahší vstup do spojenectva

  • Zakladateľ témy DeletedUser5136
  • Vytvorené

DeletedUser5136

Hosť
Čakáme na vaše odpovede.

Jak sa vám tieto nápady páčia? Nejaké návrhy na vylepšenia? Tu by sme radi počuli váš názor na následujúce otázky:

  1. Napadajú vám nejaké vedľajšie negatívne účinky, ktoré sme mohli opomenúť?
  2. Chceli by ste si prednastavený text, ktorý žiadajúci uvidí, napísať sami?
    • Jaký typ otázok by ste pokladali?
    • Používate externí nástroje alebo webové stránky, aby ste získali o žiadajúcich viac informácií? O čo sa zaujímate?
  3. Používali by ste vo svojom spojenectve nové "otvorené" nastavenie, aby ste získali nových členov rýchlejšie?
 

DeletedUser5660

Hosť
Dobrý večer,

trochu jsem si to pročetl a je to dobrý nápad, ale myslím si, že pro grep je tahle funkce jakoby zbytečná. Z vlastní zkušenosti a lidí kolem mě, co znám a zakládají spojenectví, tak tyhle automaticky vygenerované zprávy každý prdí. A většina těchto aliancí si dokonce tohle příjmání zakáže. Nikdy jsem tohle nepoužíval a ani ostatní top aliance.
Ono člověk, když někoho chce vzít a nezná ho, tak trochu seznámení a výměna infromací po PM je ta nejmenší maličkost .. :)

Ale zase to může být dobré pro aliance, kterým nejde o nic a hrají tady jen tak pár kliknutí za den.

Ale palec nahoru pro snahu a díky celému vyvojářství a SVK adminům, že se snažíte hru posunout o krok do předu ! :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore