Diskuse k blogu

DeletedUser5366

Hosť
1,2,3 suhlasim :p :D ������������������������������������:rolleyes:
 

DeletedUser3606

Hosť
Paráda :) do mesiaca sa ukáže kto tu vydrží a kto nie :)
 

DeletedUser

Hosť
9.místo - Slamáci (4. místo útočníci/ 9. místo obránci / 5. místo celkově)
Dostalo se ke mě, že jsou to zkušení hráči, jenž vyhráli spolu už svět. Slyšel jsem na ně jen chválu.

Ale choď! Keby Slamáci niečo vyhrali, musela by si to pamätať Grepolis Sieň slávy. Žiaden svet nevyhlrali, iba zostali na ihrisku potom keď hra skončila a víťazi odišli aby pozbierali smeti. Je to banda amatérov (až na tri výnimky) čo vie len pľuvať Blesk a Mor. Ak sú tvoje hodnotenia takéto chabé aj pri iných tímoch, tak to sem ani radšej nepíš.
 

DeletedUser5660

Hosť
Ale choď! Keby Slamáci niečo vyhrali, musela by si to pamätať Grepolis Sieň slávy. Žiaden svet nevyhlrali, iba zostali na ihrisku potom keď hra skončila a víťazi odišli aby pozbierali smeti. Je to banda amatérov (až na tri výnimky) čo vie len pľuvať Blesk a Mor. Ak sú tvoje hodnotenia takéto chabé aj pri iných tímoch, tak to sem ani radšej nepíš.

Ono, kdyby jsi uměl číst, tak by jsi věděl více...
A předem upozornit, že vše co zde napíšu, tak je z mého pohledu a ze spousty věcí si můžu dělat srandu + SVK hráče neznám důkladně, protože jsem hrál většinu CZ serverů, takže budu vycházet z informací, jenž mám na Chí.
Dostalo se ke mě
 

DeletedUser5660

Hosť
Abych pravdu řekl, tak nad tím "jenž" jsem vážně dumal delší dobu a nevěděl jsem co tam dát ...
smiley_emoticons_sleep.gif
 

DeletedUser2745

Hosť
Ak vedenie opustí svoje vlastné spojenectvo, je to len znak nezodpovednosti a strachu. Pokiaľ mám správne informácie, tak sa im začali búriť sami hráči. A tak namiesto riešenia problémov radšej utiekli a nechali svojich hráčov tak.
 

DeletedUser5660

Hosť
Co vím já, tak zde bylo aktivních pár hráčů, celkově 6 a klasicky aliance upadala...
 

DeletedUser5021

Hosť
Dobre pre stressákov si myslím....

Radšej teraz niekde prestúpiť,ako sa potom trápiť hmm. Good luck boys :)
 

DeletedUser4999

Hosť
Ach jaj overak, mať tak za každý tvoj blud čo si tu popísal 100 zlatiek, tak mám prémium na pol roka zadarmo ...
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


(už keď lezieš slovákom do kapusty, tak to skús viac slovensky)
 

DeletedUser5366

Hosť
waserman jaj ty si frajer aspoň sa o nieco snaží urob to ty ked si frajer nie? ak sa ti nepáči mlč.. ma pravdu aj ked slamakov nepoznam a moze písať aj rusky sme v demokratickej zemi takze to je jeho vec ak vie Česky tak nech piše Česky v dnešnej dobe len negramotný nevedia Česky..
Kritizovať to vam ide ale urobiť to to nie..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4999

Hosť
jaj trolerko, skús používať čiarky a bodky. Potom budú dávať vety presný význam
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
. Vôbec nenarážam na to, že overak mal odvahu a hlavne chuť niečo také začať písať, ale na jeho značne subjektívny názor na vec. A čo sa týka jazyku - to nie je o to či danému jazyku rozumieš alebo nie. Ale je to o slušnosti prejavu a telorancii k tým, čo majú s jeho rodným jazykom menší problém
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser5599

Hosť
@Trolerko: Máš recht. Lidiček, kteří se rozhodnou blogu věnovat, příliš není. Určitě tím nechci říci, že jen proto bych se měli zdržet kritiky, nicméně i ta kritika by měla být konstruktivní.

@waserman: Dle mého dostatečně dává najevo, kdy je dané tvrzení subjektivní.
 

DeletedUser4999

Hosť
Vzhľadom na to, že mnohé informácie, ktoré sa snažil načrtnúť sú mimo skutočnosti, tak nie, nedáva dostatočne najavo, kedy je jeho tvrdenie dostatočne subjektívne ...
 

DeletedUser3606

Hosť
Ja som rád že niekto sa do toho blogovania pustil, aspoň je čo čítať a waserman ak sa ti to nepáči tak prečo si to čítaš?
 

DeletedUser5660

Hosť
Promiň, ale slovensky ti psát nebudu. Beru tvou kritiku, ale s tímhle nepohneš. A to, že dle tebe nepíši skutečnosti, tak mě oprav a rád z toho udělám diskuzi a rád o tom budeme diskutovat, mám času spousty. Jinak přemýšlím, ale hlava mi nebere, kdo by v dnešní době nerozuměl česky a opačně, ještě nedávno jsme byly sjednocený stát a pochybuji, že třeba teta chodila do řeznictví se slovníkem.
 
Hore