Diskuse k blogu

DeletedUser5674

Hosť
Ja uplne suhlasim s Overakom co napisal . Hlavne o Loners
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
.. Triady a Only For Fun , tiez sadla
smiley_emoticons_lol.gif
. Fackovacie panaky - pobavilo strasne.
 

DeletedUser2745

Hosť
Harus, vážim si ťa ako hráča a som rád že som si s tebou mohol zahrať na Sigme.

Ale možno si mohol spomenúť aj to že si síce včera "fackovacím panákom" vyvolal povstanie, ale akosi sa preberanie nekonalo :) . Je lepšie byť podceňovaný, nikto od teba nič nečaká a nikomu nevadí keď padneš. Horšie je keby ťa vychvaľujú do nebies ale nakoniec skončíš rovnako ako tí čo boli podceňovaní...
 

DeletedUser5674

Hosť
Aj ja si ta vazim ako hraca :)

Ale povstania som mal aj v inych mestah. A preco stratit offku , ked na zaciatku mozem mat ine mesto , kde toho je menej deffky :) Kazda Minca ma dve strany to je tiez pravda,
 

DeletedUser5306

Hosť
Ak vedenie opustí svoje vlastné spojenectvo, je to len znak nezodpovednosti a strachu. Pokiaľ mám správne informácie, tak sa im začali búriť sami hráči. A tak namiesto riešenia problémov radšej utiekli a nechali svojich hráčov tak.

Len aby som sa ti vyjadril k tomuto. Bolo tam aktívnych 12 hráčov a tvoje info je chybné. Odišiel Trolerko Tipekk a začalo sa hovoriť že sa rozpadneme. Vtedy som dostal práva vodcu a oživil som to tam aspoň na tolko aby sme vedeli odolávať útokom. NO vtedy odišla dalšia časť spojka a zostali sme tam šiesti aktívny. DOhodli sme sa so štyrmi že prestúpime a nechali sme vedenie zvyšným aktívny ak si myslíš že je to nezodpovedné prosím.
 

DeletedUser3683

Hosť
Je to perfektné, že niekto začal sa venovať svetu. Pevne verím, že to vydrží čo možno najdlhšie. Takéto blogy chýbajú a som nadšený a ďakujem overakovi, že má čas a chuť na tomto pracovať. Je veľmi obtiažne niečo tvoriť a kritiku, ktorá tu odoznie, nech si nepripúšťa. Len tú konštruktívnu. Poďme na ňu teda ;)

Treba aktualizovať, nastali zmeny. Tie budú stále prebiehať v prvých 2-3 mesiacov. Vtedy to bude na túto prácu najnáročnejšie.
Zamyslel som sa nad komentárom: ideme si zhodnotiť prvých 15 spojenectiev. Ako som hľadal, tak som hľadal, našiel som len desať :)
Aj aj si myslím, že to píše trošku subjektívne, ale to je zasa môj subjektívny názor.
Záverom... nech sa darí v písaní a komentovaní diania na svete chi.
 

DeletedUser2745

Hosť
No neviem, toto bola reakcia bývalého zakladateľa Gates of chaos na to že zanecháva spojenectvo tak...

nebolo to lahke rozhodnutie,ale nemalo vyznam snažiť spojko udržať...čokolvek som spravil mi dávali za vinu...
ako by si sa zachoval keby ti napiše 20 hračov že sme o ničom ali ? ani nevieš aký tlak na mna robili od včera...

Hrubo vyznačená veta mi príde ako to čo som napísal- hráči sa búrili. Buď jeden alebo druhý, ale jeden z vás nehovorí úplne pravdu.
A tou časťou spojka snáď nemyslíš tých dvoch hráčov (nerátam trolerka a tipekka), po ktorých si odišiel aj ty sám, ako tretí, alebo áno? :)

No každopádne nech je to ako chce tak GoCH už vlastne neexistuje. Taktiež každý hrá podľa seba a ako mu to vyhovuje, takže nemám právo vám do vášho odchodu niečo hovoriť. Je to len môj subjektívny názor. Tak vám prajem veľa šťastia aj pod novou vlajkou.
 

DeletedUser5660

Hosť
Děkuji za poznatky, no s tím top 15 jsem nejprve chtěl dělat, ale poté už jsem musel něco řešit na grepu a tak jsem to oškubal .. Ale dneska přemýšlím, že bych mohl vydat nový blog nebo něco takového .. :)

Jinak jsem velice rád, že se tu otevřela, pro některé nepřijemná debata. Ale zato se to trochu oživilo .. :) Jsem rád, za takové odezvy .. :)
 

DeletedUser5021

Hosť
Už sa teším....na príjemné čítanie
Robíš to dobre...len pokračuj :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5676

Hosť
...

Velmi dobry napad takyto "blog". Hadam ta to bude bavit, co najdlhsie. Trosku mi to pripomina Palantir, ktory kedysi davno existoval a bol som jeho sucastou. Tak si viem predstavit, co to vsetko obnasa a niekedy ta praca s ludmi nie je najlahsia (hlavne ak si este aj vodcom poprednej aliancie)...

Drzim palce a budem pravidelnym citatelom. Zelam vela uspechov :)
 

DeletedUser5674

Hosť
Som z LONERS ale neviem otom , ze by sme sa pokusali preberat mesta od Faithful Fighters. Asi mas lepsie zdroje ako ja
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser5660

Hosť
Určitě jste se o to pokusili, to vím jistě :) a bylo to neúspěšné, neříkám, že to bylo dnes :)
 

DeletedUser3683

Hosť
Som z LONERS ale neviem otom , ze by sme sa pokusali preberat mesta od Faithful Fighters. Asi mas lepsie zdroje ako ja
smiley_emoticons_kaffee2.gif

Spýtal sa ma vedúci blogu na niekoľko vecí ohľadom fungovania nášho spojenectva a ja som mu aj priamo odpovedal, nemám s tým nikdy problém. Keď človek nemá čo skrývať, je veľmi jednoduché na otázky odpovedať....
Ja osobne mám niekoľko oliek na hradbách, čo som časoval pre spoluhráčov. Spoluhráči ich majú tiež dosť :) Má pravdu, je to staršieho dáta a to presne 16.02.2016 v čase o 22:43:46 hod. som načasoval birky dve sekundy pred olku hráča A.R.T.H.A.S. Viem, že v tom období padla ešte jedna ich olka, ale klamal by som s presným dátumom. Ak si dobre spomínam, hráč neposielal útoky sám, ale spoločne s niekym, s kým bol dohodnutý na preberaní mesta.

Toto je však hlboká minulosť pre tak mladulinký svet :eek: možno to hráč ani nedal na vaše fórum a fungovalo to len cez ss, lebo sa domnievali, že tých pár hráčov z mini spojenectva nebude žiadna prekážka. Ale toto sú len moje ničím nepodložené dohady :rolleyes:
 

DeletedUser5544

Hosť
Ano padla mi jedna OL na Faithful Fighters... datum by mal sedieť čo dal Gill.
A nie, nedomnieval som sa, že pár hráčov z mini-spojka neubráni mesto. Očakával som 100-150 biriek s dobrým časovaním. Gill to vyčasoval o 1s lepšie ako moja čistka pred OL. ( podľa toho čo tu napisal ;) ).
A so mnou utocili 2 hráči ktorí aj tak zle časli a posielali len letky... čiže tak nejak.

Každopadne k tomu hlavnému :D.... overak tu píše o niečom takom, že Inkognito,Loners nedokázali prebrať mesto Faithful Fighters, ba naopak sa vykúpali... napísal si to tak, akoby sme na nich pravidelne útočili a oni nás stále odrazili, alebo dokonca topili.... pritom sa medzi nami vyskytol jeden jediný boj (čo viem) odkedy začal svet a i ten bol skôr sólová akcia. (podľa jedného boja dokážeš na verejné fórum vycapiť, že im nedokážeme mesto zobrať? zdá sa ti, že to bola spojenecká preberačka? WTF? :D )
No keď už sme u tých útokoch,potopených OL a tak... miesto blogu by si sa mal viac venovať svojim hráčom ! Potom by sa nestalo, ´že jeden z tvojich popredných hráčov (podľa stavebných bodov :) pošle OL na mesto kde je 150+ biriek a okolo 30-40 hydier bez speha... čistiek atd.... tvoje OL ktore posielas v zložení 1 zapalka 18 mantikor a OL.... nebudem radšej komentovať.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5660

Hosť
A.R.T.H.A.S já nikde nepíši, že útoky jsou opakující, znova jsme si přečetl, to co jsem napsal a došel jsem ke stejnému, že jsem zde uvedl to, že se jim podařilo potopit olky .. cituji:
Co jsem slyšel tak se ani Inkognitu nebo Loners ještě nepovedlo přebrat téhle alianci město ba naopak se vykoupali
Uvedl jsem zde minulý čas, kdybych Vás chtěl srazit dolů a měl bych podložené informace, tak bych napsal něco ve stylu, aliance stále odolává útokům těchto aliancí. Loners ani Inkognito nejsou schopní města přebrat a stále se koupou.

A znova uvádím, že tehle blog píši co nejvíce nezaujatě, jsem i hráčem, ale zároveň i divákem.

A k těm mým kolkám, zkoušel jsem tě přebrat bohužel antičasák mě nepřál :) Ale z pozice mé a tvé aliance to není nic zajímavého. Je nás na každé straně habaděj, raději uvedu přesný počet 41 NO STRESS a 51 Loners.
To co jsem psal výše jsem psal z důvodu nevyrovnaného počtu hráčů .. :)

Když už jsi to tak sám vzpomenul a narážíš, jak mé kolonizace jsou špatné a měl bych si udělat pořádek u sebe v alianci, tak by jsi měl začít u vás, včera jsem si dosti lehce pohrál s vaším hráčem jménem Krupo, když se snažil dostat na náš ostrov.
Viz. screen.
12345.jpg
 

DeletedUser5544

Hosť
Tak k tomu dôvodu nevyrovnanému počtu čo si písal hore si sa riadne sekol, kedže som tam vtedy v podstate bojoval s Faithful Fighters sám... ale ty sem napíšeš, že LONERS (to znamená celé spojko) nedokázalo/nepodarilo sa mu.....

To je to isté akoby som teraz napísal, že spojenectvo Inkognito nám nedokázalo prebrať mesto.... jak to vyznie?...pritom na nás len 1x útočilo a nič viac. ;)

Úplne iná vec by bola ak by si napísal, že spojenectvo NO STRESS nedokáže prebrať mesto LONERS aj napriek pravidelným útokom a vyvolaným povstaniam... a keď niečo skúsili tak skončili s potopenou OL.... a toto tu nepišem ako ty... lebo si ,,slyšel,,... ja to videl! a bol pri topení!

A k tomu reportu... 6 zapalok a 1 je rozdiel + písal si všetkým hráčom mimo vašej ALI, že v prípade útokov LONERS ich zachránite či čo? :D To sa asi dosť bojíte, že sa dostaneme na (podľa vás) ,, vaše ostrovy,, :D
 

DeletedUser3606

Hosť
Áno to je mega veľký rozdiel :) na oboje stačí podpora od jedného slabého hráča tak neviem čo tu zas porovnávaš 6 zapalok a 1
 

DeletedUser1824

Hosť
čo sa tu vadíte ? :) A kedže ta ol išla na mňa tak niečo poviem. Od loners nešli zl, iba ako doprovod k útoku s pechotou. Medzi tými sekundami prišlo dosť bir. Posledné bir boli 2 sek. pred OL ale artyho hydry prišli o stotiny neskôr ale narazili už aj do ostatných bir. Samozrejme že sa utopil. Nemal nárok. Keby že to je HÚ tak by to možno dali. A ak sa niekto trhá, nech mi povie a dám screeny.
 

DeletedUser5660

Hosť
Arhasi, nevím, jestli se cítíš ukřivděný nebo o co ti tady jde, ale vyjádřím se ti.

Je mi jedno, jestli si útočil sám nebo ve 4 nebo v 50. Já mám informaci,že jste se jim pokoušeli vzít město, pokud jsi si nepsal o pomoc nebo nikdo nereagoval, to už je vaše věc. Jestli ti jde o to, abych napsal, že jste dobrá aliance, tak je to tak a to už jsem udělal v 1. topicu. Bohužel tvé uvažování nad některýma věcma a obhajování mě dosti znepokojuje. Zajímalo by mě, jak velký rozdíl je mezi 1 a 6 zápalkama, myslím si, že takřka žádný.

A ano potopili jste nám kolky, to můžu potvrdit, ty sám osobně jsi mi je potopil. A nestydím se za to a neminím se obhajovat, jak jsem jel sám atd. jako ty. Takže, Loners potopili pár kolek NO STRESS .

smiley_emoticons_oh-no2.gif
 
Hore