Diove sily

DeletedUser

Hosť
Keď použijem Diove božské sily na zničenie náhodnej budovy, znamená to, že sa zničí najvyšší stupeň niektorej budovy, alebo všetky?
 

DeletedUser

Hosť
Ale niekde som cital, ze znicit budovu sa tym neda. Najviac to moze znizit na uroven 1. Ak ma mesto kazdu budovu na urovni 1 tak to nespravi nic.
 

DeletedUser19

Hosť
Na úroveň 1 môžeš zničiť Senát, Farmu, Skladisko a Agroru, ostatné budovy môžeš zničiť úplne.
 

DeletedUser19

Hosť
O 1-3 úrovne sa znížia hradby použitím Poseidónovho zemetrasenia, Diov blesk zničí iba 1 stupeň.
 

DeletedUser

Hosť
Mam k tomu par otazok.
1. Da sa tym znicit aj specialna budova (divadlo, pevnost,...)?
2. Umru vojaci, ked trafim farmu, a znicia sa aj budovy, na ktore sa nezvysi populacia?
3. Co sa stane s vyskumami, ked trafim akademiu?
 

DeletedUser19

Hosť
1) nie som si istý, myslím že nie
2) voľná populácia pôjde do mínusu a nebudeš môcť stavať budovy a vojakov, iba farmu a skladisko (nezaberá žiadnych obyvateľov)
3) Výskumné body pôjdu do mínusu ale s výskumami sa nič nestane (rovnako môžeš zadať demoláciu akadémie v senáte)
 

DeletedUser

Hosť
blesk

A ja sa pýtam, kedy konečne začne odrátavať útočníkovi s bleskom priazeň, ak dám ochranu od Atény na svoje mesto. Ja si priazeň miniem a útočníkovi s bleskom píše: "ľutujem ochrana", ale o priazeň nepríde!!!
 

DeletedUser

Hosť
A ja sa pýtam, kedy konečne začne odrátavať útočníkovi s bleskom priazeň, ak dám ochranu od Atény na svoje mesto. Ja si priazeň miniem a útočníkovi s bleskom píše: "ľutujem ochrana", ale o priazeň nepríde!!!

Prečo by mu malo odrátať priazeň keď na teba to kúzlo nepoužil ?
 

DeletedUser

Hosť
Ale ved on to kuzlo pouzil. Atena sa ubranila. Ako by inak mohol vediet, ze ma obranca zapnute kuzlo od Ateny?
Kym kuzlo nie je zoslane, tak to nema ako byt obrana proti kuzlam. To je velka blbost a nie obrana pred kuzlami.
Utocnik by sa mal dozvediet o obrannom kuzle minimalne az potom ako blesk pouzije a minie si manu.
 

DeletedUser

Hosť
Este nieco.
Ked mam plnu jaskynu a trafi mi ju blesk, tak sa znizi striebro, ktore v nej je.
Co sa stane s prebiehajucim vyskumom, ked uz akademia nebude mat dostatocnu uroven na vyskum alebo dostatok vyskumu?
Co sa stane ak stavam osidlovacku a blesk znici pristav pod 20?
Podobne aj u pozemnych jednotiek.
 

DeletedUser19

Hosť
Prebiehajúci výskum sa dokončí, osídľovačka ti zostane len nebudeš môcť robiť druhú.
To s tou jaskyňou sa pýtaš alebo hovoríš? Mne sa zdá že striebro zostane.
 

DeletedUser

Hosť
To hovorim, striebro zmizne. Kamos povedal ze to ma potvrdene. Sak sa este povypytujem.

Oprava:
Z vlastnej skusenosti to nema. Ale vraj ho mnohi varovali aby si na to daval pozor.
Takze kto s tym ma skusenost?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Este nieco. Ak trafi takmer plny sklad, tak suroviny prepadnu, ze?
 

DeletedUser19

Hosť
To hovorim, striebro zmizne. Kamos povedal ze to ma potvrdene. Sak sa este povypytujem.

Oprava:
Z vlastnej skusenosti to nema. Ale vraj ho mnohi varovali aby si na to daval pozor.
Takze kto s tym ma skusenost?

Práve mi zhodili bleskom jaskyňu, striebro mi zostalo.
jaskyna.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Bles

Co znamená suma úrovně?Mám hlášení že musí být na úrovni 4 chrám mám na 5.Nebo se to týká chrámu nepřítele? Dík.
 
Hore