Demolácia

DeletedUser

Hosť
AHOJTE,

mal by som takúto otázku:
Keď zdemolujem akadémiu napríklad až na lvl 1, prídem aj o výskumy?
Osobne si myslím, že áno, ale neviem to na 100%. Dostali sme túto otázku na našom spojeneckom fóre a nevieme dať jednoznačnú odpoveď.
Díky za radu.
Všetkým veľa úspechov.
 

DeletedUser

Hosť
neprídeš o nič čo už budeš mať vyskumane,najprv daj akademiu na level 30 ked si v nej vyskumaš čo uznáš za vhodné tak ju môžeš sbúrať,len si zaber na vedomie že ak zbúraš pod 20-ty level nebudeš môcť postaviť v prístave kolonizačku.Ešte raz na záver zopakujem že čo v akademii vyskúmaš to ti aj ostane.
 

DeletedUser

Hosť
neprídeš o nič čo už budeš mať vyskumane,najprv daj akademiu na level 30 ked si v nej vyskumaš čo uznáš za vhodné tak ju môžeš sbúrať,len si zaber na vedomie že ak zbúraš pod 20-ty level nebudeš môcť postaviť v prístave kolonizačku.Ešte raz na záver zopakujem že čo v akademii vyskúmaš to ti aj ostane.

podmienky na Osídľovaciu loď sú pristav na 20-tom leveli + výskum Osídľovacia loď. Takže ak ti výskumy po demolácii zostanú môžeš akadémiu zbúrať aj na 0 a postavíš Osídľovaciu loď...
a skade to máš, že ti výskumy ostanú???
 

DeletedUser

Hosť
podmienky na Osídľovaciu loď sú pristav na 20-tom leveli + výskum Osídľovacia loď. Takže ak ti výskumy po demolácii zostanú môžeš akadémiu zbúrať aj na 0 a postavíš Osídľovaciu loď...
a skade to máš, že ti výskumy ostanú???

s vlastnej skusenosti,hrám na ALFE a tam mám v niektorých mestách akademiu úplne zbúranu,dávati to viac miesta vo farme a tým postavýš viac vojakov alebo lodičiek.
 

DeletedUser

Hosť
takže nesmie byť pod 20. úroveň ak chcem vyrábať osídľovacie loďe?
či môžem to dať celé dole?
 

DeletedUser

Hosť
Uf ak som to správne pochopil môžeš dať aj celé dole, ale radšej počkaj čo povie *Ares*, ide o to, že musíš mať hlavne prístav, ak už to máš vyskúmané... tak by ti to malo ostať. Ale predsa len počkaj radšej na Aresa. :)
 

DeletedUser19

Hosť
Akadémia na úrovni 22 je podmienkou na stavbu OL takže ju nemôžeš úplne zhodiť keď chceš z daného mesta dobývať.
Dôkaz:
37476078.jpg
 
Hore