CZ-SK server

majo385

New Member
Ahoj

Stale nechapem preco neni SK-CZ komunita spojena do spolocnych serverov.

Podla mna keby sa spoja svety tak je na serveroch viacej hracov a lepsia rivalita.
Takto tie svety nemaju uroven ako inaksich krajinach a vela ludi SK-CZ su na zahranicnych serveroch co je velka skoda.
 

stano75881

New Member
ja len stale čakam kedy čo nove pribudne a stale nič tato hra je len o zlatkaroch o ničom inom nieje možné že svet ktorý trvá 5 dní a ochrana 5 dní je taky ubohý že po skončení ochrany ma 10 ľudí 50 mantikorov a ja len začínam stavať triremy je to dosprosta a takymto štylom si nikto nezahrá mali by zmazať instančné dokončenie vojska a lodí za zlatky... keby mal každý hrať férovo hneď by sa to dalo hrať... hram grepolis už 10 rokov a za ten čas nevidim v prvej desine nikoho ineho len stále tých istych ale ako hovorim zrušte to dokoncenie za zlatky a bude sa to dať normalne hrať. cs.
 

PRINDZ

New Member
A za dalsie nemusis sa tiskat na stred kde je hype pockaj si nech tie zlatky pouziju nech bojuju o velke mesta a potom logni na kraj ked iba klikas .....a zas sa to tak ani nehroti ja bez zlatiek ( poradcov nepocitam) a s tryhardom pohode stiham ich tempo len zapoj rozum kedy ako pouzit ake a kde kuzlo alebo odmenu .. :)
 

Tado1003

New Member
ja len stale čakam kedy čo nove pribudne a stale nič tato hra je len o zlatkaroch o ničom inom nieje možné že svet ktorý trvá 5 dní a ochrana 5 dní je taky ubohý že po skončení ochrany ma 10 ľudí 50 mantikorov a ja len začínam stavať triremy je to dosprosta a takymto štylom si nikto nezahrá mali by zmazať instančné dokončenie vojska a lodí za zlatky... keby mal každý hrať férovo hneď by sa to dalo hrať... hram grepolis už 10 rokov a za ten čas nevidim v prvej desine nikoho ineho len stále tých istych ale ako hovorim zrušte to dokoncenie za zlatky a bude sa to dať normalne hrať. cs.
tak inno urcite nevymazu dokoncenie za zlatky pretoze maju z toho peniaze a zisk
 

majo385

New Member
ja len stale čakam kedy čo nove pribudne a stale nič tato hra je len o zlatkaroch o ničom inom nieje možné že svet ktorý trvá 5 dní a ochrana 5 dní je taky ubohý že po skončení ochrany ma 10 ľudí 50 mantikorov a ja len začínam stavať triremy je to dosprosta a takymto štylom si nikto nezahrá mali by zmazať instančné dokončenie vojska a lodí za zlatky... keby mal každý hrať férovo hneď by sa to dalo hrať... hram grepolis už 10 rokov a za ten čas nevidim v prvej desine nikoho ineho len stále tých istych ale ako hovorim zrušte to dokoncenie za zlatky a bude sa to dať normalne hrať. cs.
Je to mimo temu co sa tu riesi.
 

Endrewko

New Member
@stano75881 zlatky ti svet nevyhraju a ani ti nezarucia vysoke postavenie v rebricku :)
svety vyhrava aktivita a spolupraca, pokial si myslis nieco ine tak sa mas stale co ucit
 

PRINDZ

New Member
21.6 ma byt novy svet aspon si myslim, tak šup vaše hrdinske reči predviest na tomto svete a slubujem ze uz neresetnem ak sa najde konkurencia :D
 
Hore