Cyklistika

DeletedUser5579

Hosť
Zdravím vospolok venujem sa zjazdu 2 pomaly 2 a pol roka jazdím bikeparky kde neustale trénujem ale pred mesiacom som mal nehodu prepálil som skok o pár metrov za dopad a dopadol na ruky čiže obidve zápästia zlomené ale to nevadí akurát to dávam do poriadku na rehabilitácii a snáď do konca mesiaca začnem opäť jazdiť v garáži mám odparkovaneho celopero Mondraker Summum pro team 2012 nahodení v zee/xt/xtr a DA BOMB výbave ale preskladavam pomaly na Spank :) váži neakých 17,5kg fakt super sa mi na ňom jazdí bol som na mojich prvých pretekoch DH CUP SLIAČ kde som som šiel bez prehadzovačky a tak som skončil niekde v polke a bol som na to fakt naštvaní že mi v treningu odpalilo tu prehadzov bo som mohol byť kludne do top 10. umiestnení ale nevadí trénujem na Košútke a u nás na lokalnom triali občas si sním aj zajdem na turistiku :) cez zimu dávam posilku ostatok kondička a teraz na buducu sezonu by som chcel ísť do nového a pre mňa prvého race teamu za ktorý budem jazdiť SLOVENSKY POHÁR v kategorii juniori :)
 
Hore