Cyklistika

DeletedUser

Hosť
matejko, ty si fakt iba 8 rocny??
a tak rad bicyklujes?? To ale tahate s tatkom riadne streky to ti teda poviem :) Tak, ked sa budes chciet dat na cestnu cyklistiku, urcite odporucam bike Colnago alebo z tych dostupenjsich Merida s osadenim ultegra by bola vyborna ;) naslapne bez debaty, ja som mala vzdy sidi, boli fakt super :p och, zavidim ti, hned by som sa pridala a pretekala s kilometrami :D

ja mám Meridu,nedá mi to nepovedať že na tu cenu je super
 

DeletedUser

Hosť
horský to bike... :)
ale nekupoval som že fungeľ nový ale rok ojazdený za 7 tisíc a nový vtedy stál 20 a oplatil sa
 

DeletedUser

Hosť
tak to je super... ja som najviac investovala do bika... ani neviem ci tu nehoraznost mam sem pisat... toho casu 70 litrov, sak colnago celokarbon, co ti poviem... a teiz sa oplatilo a samozrejme som ho zhumplovala tak, ze som ho potom ledva strelila za tretinu :D
 

DeletedUser

Hosť
nuz ono sa oplati velmi invoestovat do biku ak by bola ta moznost tak by som bral specialized alebo scott usa :) ale taktiez by asi nedopadli dobre :D
 

DeletedUser

Hosť
raz som mala jeden od speciallized, kupovala som z druhej ruky z rakuska po fantastickej bikerke Hanke Kupfernagel- - pozri si na nete... ona ho pouzivala na treningy a proste ho chcela predat.. ale zhumplovany bol paradne, ja som ho brala bocnymi chodnickami len koli cene, viac sa mi oplatilo ho este preliecit, ako kupit novy :cool:
 

DeletedUser

Hosť
tak jasne ale to uz su umelecke diela a nie bike inak jeden z najkvalitnejsich zostavovatelov bikeov je z ciech a chodia za nim ludia z viacerych statov dokaze ti poskladat bike presne na mieru ma komponenety od tych najlepsich a aj malovyrobcov cisto hand made ale tie ceny idu niekam kam je uz hriesne aj myslit dat tolko na bike:D
 

DeletedUser

Hosť
ja mam aj bicykel ale skor jazdim na motorke lepsie povedane crosske to je taka terenna a bavy ma to viac ako jazdit na bicykly :D :D :D :D :D :D
 

DeletedUser1450

Hosť
ja mam horsky a cez leto som stale na nom :D:D:D a ked sa vratim vzdy ho musim umyt :D:D:D
 

DeletedUser1249

Hosť
aJ JA mam HORsky a cez leto som s kamosmi stale von na baiku ale teraz cez zimu veru nie v predu pruzenie v zadu pruzenie hlavne ked seci moji kamosi preleteli cedz kanal ja sa cudujem co sa deje zrazu kanal cely hrbolaty kamosi na zemi a ja si idem dalej :D:D:D
 

DeletedUser2467

Hosť
radsej sa bicyklujem ako chodim peši, je to rychlejsie ...
:firework:
 

DeletedUser

Hosť
na bike chodim casto a velmi ma to bavi...ale nemam rad horske bicyklovanie
 

DeletedUser2704

Hosť
Ja sa rád bicyklujem ale cez hory a do kopca to ma moc nebaví ale cez mesto je to dobré.:)
 

DeletedUser1318

Hosť
ja sa rad bicyklujem uz mam na tachometry 420 km
a naviac som siel 46.5 km:p
 

DeletedUser

Hosť
no já se kdysi vsadil a vznikl rekord 161Km.. dlužno dodat že jsem sváteční cyklista a vezli jsme si stany a spacaky protože jsme jeli na více dní..
 

DeletedUser

Hosť
Tak ako by to bolo, keby som nebicykloval? :D
No, tak bicyklujem rád šprint (5 km) ale dávam si aj dlhšie trate (15-20km)(treba aj na grepe byť :D)...
Každý deň takto cez leto to neuškodí... Od nás z dediny som chodil nakúpiť do Kauflandu tak za 2 h som bol nazat, kúpil som tam len maličkosti :)
 

DeletedUser1318

Hosť
ja vzdycky idem 10-50km/h.
a zvycajne chodievam tak 30 km
 

DeletedUser

Hosť
ja mám radšej quad..ale keď nieje benzín...tak idem do suseda pre benzin na bicykli :D
 

DeletedUser

Hosť
Cyklistika ma nikdy nechytila ja si radšej chodím zabehať, ale na druhej strane každý deň (cez leto) chodím na ňom do školy.
 
Hore