Cyklistika

DeletedUser

Hosť
Ahojte, kto rad bikuje?? A co uprednostnujete? Cyklistiku horsku, cestnu, robite snad zjazdy??

Ja som 6 rokov robila cestnu cyklistiku, potom som to koli praci musela nechat... Ale za ten cas som ziskala dobru kondicku, viem si sama opravit bike :) A jazdila som na Colnagu, celokarbon, Ultegrove vybavenie od shimana s dualpakami, takze pohoda velika a vdaka tej "leteckej" konstrukcii to vazilo iba dakych 9 kilo. Naslapne pedale shimano musia byt, lebo ked cloveku v rychlosti vyleti noha, tak leti...

A teraz vy :D
 

DeletedUser

Hosť
davno pradavno som jazdil len po uliciach mojej petrzalky na krosovom biku taky ten mensi moj 1 vazny bike zadna guma sirka ako hovado ventil ako na motorku paradne tazky a neznicitelny :D potom som robil chvilu zjazdy ale po prvej rozmlatenej hlave ma dala mama do laty jedina osoba ktora to vie cize som to musel nechat (ale aj tak pocit ked ide clovek v lese dole kazda bunka tela sa musi sustredit na cestu na kazdy kamen na kazdy koren prejst si trasu aj peso pozriet ci nieje este rosa lebo potom su korene a drevo vrazda a nikdy nezabudnut ze priroda sa stale meni ako ked som jazdil jednu oblubenu trasu uz asi 100 krat a 101 v polke kopca cize rychlost na maxime zistim ze lesnici obnovovali cestu lesnu a celu ju vysipali tym najhrubsim kamenom aky nasli:mad:) no a potom som cisto len jazdil pre radost znova mesto a podobne a skoncil som pri dialkovych vyletoch so susedom cize rakusko madarsko a podobne naslapaneho mam dost ale na biku som nesedel veeeeelmi dlho ale ked bude volnejsie chystam sa si urobit radost nejakym peknym strojom :D
 

DeletedUser

Hosť
ja som urobila zjazd iba raz v zivote, ked ma traja spoluziaci vytiahli na pajstun, bike som mala podotykam horsky ale bez odpruzenia... nasledky dodnes... 1 jazva na hlave, na kazdom lakti 2 hnede flaky - tam sa to tiez deesne dlho hodilo a vyrazene koleno... zlata cestna cyklistika :cool:
 

DeletedUser

Hosť
no a to je ta chyba ja kym som sa odvazil na zjaz mal som najazdene tazke hodiny a hodiny v terene a tiez som sa hned nespustil jiiiihaaaa strmhlav dole a robil som zjazd aj na neodpruzenom biku a je to uplne v pohode teda trochu tazsie ale pokial clovek je uplne zoznameny s bikom tak vie presne co si na nom moze dovolit a ked k tym zraneniam najvaznejsie zranenie som mal nie z takychto somarin ale z toho ze som v noci kopol do steny ked som spal a zlomil si palec na nohe co som zistil az cez den lebo dostal cudnu farbu a opuchol :D
 

DeletedUser

Hosť
tak teba zlozila stena?? To kde sme? Tak mantikory a hydry tinic nerobia a teba zlozi stena?? :D Mam chut to vysvietit na fore, aby to tu vsade blikalo a hulakalo :D
 

DeletedUser

Hosť
mozes kludne mal som zly sen a pritom som kopol do steny tak nestastne ze to schytal len palec a nejak to nevydrzal a to som uz robil vacsie somariny a zlomenina jedina podotykam v posteli :D
 

DeletedUser

Hosť
skipi, prosim ta, podme sa o tvojom palci a tom sne rozpravat do mauriho baru, lebo tu sa bavi o bicykloch... chapes, nicis mi prispevok!!! :mad:
 

DeletedUser

Hosť
Tak cyklistika 2 roky dozadu som jazdil Downhill čiže zjazd a už som sa chystal profesionalnejšie aj som mal našetré na popč. bike , ale tak ako u skipiho mama urobila za tím bodku.Dosť často som chodil domov trošku obitý ;) a raz som skúšal trik známy ako lazy boy a dopadlo to tak, že som mesiac nechodil do školy a chýbalo mi pol päty :eek:. No, ale som rád, že nejazdím lebo teraz už vôbec na to už nemám čas.
 

DeletedUser

Hosť
ani nevrav na jednej len oddychovej jazde na tom malom biku na ktorom som len blbol som isiel na krosovu drahu fakt len blbnut nic specialne a spustim sa na zaciatok drahy prvy skok fakt doteraz nechapem co sa stalo iba letim vzduchom a uz viem ze je zle uplne zla poloha to proste viete ze je problem a dopadol som presne na bike bohmliazdena lava strana hrudnika dost krasne a samozrejme dotlceny ako sa patri :D a aj trochu odlahcit raz si tak slapem tiez na tom malom crosovom biku po sidlisku leto tielko kratase walkman (mladsi hraci to bolo nieco ako mp3 prehravac akurat na kazety :p) okuliare proste svet bol moj a po ulici isla krasna baba tak samozrejme uz som mal upal sak leto tak a mal som vyjst z cesty na chodnik tak teda sa treba predviest naslap rozbeh vyskocit s bikom obidve kolesa do vzduchu strasne efektne vsetko zastalo ja letim vzduchom ziarim robim dojem ale rychlost bola vacsia ako mala ked som dopadol tak kedze som mal brzdy nastavene na slaby tlak nedobrzdil adal som krasnu hlavicku do plotu domu pri chodniku :D proste dokonale

a ked uz o tych bikoch lutujem len jedno ze som nemal stroj a podmienky aby som si mohol zajazdit tak ako som chcel kde boli vtedy co dnes su strediska specialne na toto a biky tak dokonale ako dnes nevadi bolo to aj tak fajn aj na bmx to bolo super :D
 

DeletedUser

Hosť
hohoho, skipi, aj ja som mala v detstve bmx :) a ja som mala stroje teda riadne, len potom clovek by uz len vylepsoval, tak som popri bikovaniu zacala aj predavat bicykle a potom kupovat nove... lepsie... A musim povedat, ze este casto banujem za tymi casmi, lebo sme boli fantasticka partia 8 road bikerov a chodili sme do okolia bratislavy, pekne v zavesoch.. moja mama z toho nadšená nebola, hlavne keď som niekedy prišla so svalovou horúčkou... bola som fakt dosť fanatik... nohy mám odvtedy také aké mám :D
 

DeletedUser

Hosť
davno pradavno som jazdil len po uliciach mojej petrzalky na krosovom biku taky ten mensi moj 1 vazny bike zadna guma sirka ako hovado ventil ako na motorku paradne tazky a neznicitelny :D potom som robil chvilu zjazdy ale po prvej rozmlatenej hlave ma dala mama do laty jedina osoba ktora to vie cize som to musel nechat (ale aj tak pocit ked ide clovek v lese dole kazda bunka tela sa musi sustredit na cestu na kazdy kamen na kazdy koren prejst si trasu aj peso pozriet ci nieje este rosa lebo potom su korene a drevo vrazda a nikdy nezabudnut ze priroda sa stale meni ako ked som jazdil jednu oblubenu trasu uz asi 100 krat a 101 v polke kopca cize rychlost na maxime zistim ze lesnici obnovovali cestu lesnu a celu ju vysipali tym najhrubsim kamenom aky nasli:mad:) no a potom som cisto len jazdil pre radost znova mesto a podobne a skoncil som pri dialkovych vyletoch so susedom cize rakusko madarsko a podobne naslapaneho mam dost ale na biku som nesedel veeeeelmi dlho ale ked bude volnejsie chystam sa si urobit radost nejakym peknym strojom :D

takze petrazalka hmmmm ja som z prividze a ta je best:D:cool::)
 

DeletedUser

Hosť
ja mam na prievidzu pekne spomienky, vzdy som tam bola, ked som isla do bojnic... mate to tam pekne, simon... ja som z blavy... devinska nova ves - kopa cyklistickych chodnikov az do rakuska, ale ja aj tak radsej po tej ceste :D
 

DeletedUser

Hosť
Nie PX znamená Považska Bystrica. Ja som z Považskej Bystrice.
 

DeletedUser

Hosť
K cyklistike patri aj indoor cycling a spining.
ja teda spining zboznujem, je to ovela vacsia makacka ako vselijake aerobiky. Potime sa tam ako psy, to vam poviem... skusal este niekto cyklistiku aj z tejto stranky?? :)
 

DeletedUser

Hosť
ddiiiiiiik

Ahojte, kto rad bikuje?? A co uprednostnujete? Cyklistiku horsku, cestnu, robite snad zjazdy??

Ja som 6 rokov robila cestnu cyklistiku, potom som to koli praci musela nechat... Ale za ten cas som ziskala dobru kondicku, viem si sama opravit bike :) A jazdila som na Colnagu, celokarbon, Ultegrove vybavenie od shimana s dualpakami, takze pohoda velika a vdaka tej "leteckej" konstrukcii to vazilo iba dakych 9 kilo. Naslapne pedale shimano musia byt, lebo ked cloveku v rychlosti vyleti noha, tak leti...

A teraz vy :D

ja zasa chodim z ocinom a spravili sme 1000 kg za rok a nosim aj tretri a ciklisticke vibavenie a mam 8 rokov
 

DeletedUser

Hosť
matejko, ty si fakt iba 8 rocny??
a tak rad bicyklujes?? To ale tahate s tatkom riadne streky to ti teda poviem :) Tak, ked sa budes chciet dat na cestnu cyklistiku, urcite odporucam bike Colnago alebo z tych dostupenjsich Merida s osadenim ultegra by bola vyborna ;) naslapne bez debaty, ja som mala vzdy sidi, boli fakt super :p och, zavidim ti, hned by som sa pridala a pretekala s kilometrami :D
 
Hore