Co robit pri utoku?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ide na mna utok.
Konecne.
Tesim sa lebo hram uz 3 tyzden a nikto nic.
Teraz moje otazky.
1. Da sa rozoznat bezny utok od dobyvania? Planujem sa totizto uhnut (je to 9h utok), ale bojim sa aby neslo o dobyvanie. Utocnik ma len o 500 bodov viac ako ja, cize teoreticky sa mu mozem ubranit.
2. Ak postavim vybusne lode ako hladaju ciele? Nahodne? Napadlo ma, ze ak ma utok podporovany zapalkami a ja si postavim vybusne, tie znicia zapalky a v obrane mi zostane jedna birema tak sa nevylodi a vyhral som. Ak si vsak zapalky vyberaju lode nahodne je pravdepodobnejsie, ze si vyberu nejaku prepravnu (zahynie potom spolu s posadkou?)
3. Co sa stane po vyrabovani? Musim nejaku budovu/stavbu obnovovat?
4. Je mozne aspon par minut pre utokom vidiet, co na mna ide? Samozrejme o sove viem, ale mam Zeusa, takze bohuzial nepripada do uvahy. Ina moznost nesxistuje?
5. Nejake dalsie odporucanie pri obrane okrem skemrania o podporu vsade naokolo;o)?

Na zaver, nechce mi niekto poslat podporu;o)? Utoci na mna hrac s cca 4500 bodmi, cize nic moc, suradnice 359/507.
 

DeletedUser1857

Hosť
Zrejme to nebude dobývací, hlavne ked posiela takéto dlhé útoky, s týmito bodmi nie je až tak pravdepodobné že má výskum dobytia, OL, akadémiu na max a všetko ostatné čo treba (väčšinou to tak nie je), na obranu sú najlepšie birky v každom prípade, a armou môžeš uhnuť a ak vyhlási povstanie, máš dosť času birémy postaviť...
 

DeletedUser

Hosť
ahoj, tak myslím že toto patrí do otázok ale nevadí :)
hráš na thete, tam je vzbura...

1. no nedá, ale pokial si videl kedy približne ten útok poslal tak si to môžeš vypočítať (klikneš na jeho mesto, skúsiš ako ide OL, a ako ide prepravný čln, ak pôjde útok dlhšie ako prepravný čln tak je tam na 100% OL)
a somezrejme ako povedal eso tak je treba najprv vyvolať povstanie (ak som sa nesekol v počítaní do 8 :D)

2. výbušné lode začínajú brániť až keď sú Tvoje birémy pod vodou; VL neútočia na hydry, ol, prepavné člny...

3. pokial nepošle katapult tak nie, ak áno tak hradby :)

4. nie

5. nie :D

6. nie ďakujem ale hrám na inom svete :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
Myslím že juraj ti odpovedal na všetky tvoje otázky

Na mna tieš nešli dosť dlho útoky a včera ich dokopy išlo 20 :D a vtedy ked som to nečakal
A úbranil som to a mal som byt obranca dňa ale niesom :(
to už asik odbočujem od temy.... :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore