co hrate

DeletedUser5181

Hosť
Far Cry 4 - pecka :) kooperatívny mód tam je fajn, no ostatní hráči sú tam ako v minecrafte :-D
 

DeletedUser4379

Hosť
Ne :DD Ma rozbiješ, ja to hrám len 2 týždne a mám len IV tier :D
 

DeletedUser5181

Hosť
ak môžem poradiť, nechoďte za E-100 (nemecký ťažký X. tier) - budete veľa prerábať.. najlepšie si na začiatok urobiť X. medium tank (najlepšie ruský) a potom sa vydať na ťažký X., na CW (clan wars) bude najlepšie IS-7, IS-4 alebo ak vás baví artyna tak za ňu :) odporúčam nemeckú arty
 

DeletedUser

Hosť
Tak s X väčšinou len prerábaš, mám X medko aj heavynu , ale aj premiový účet, tak o peniaze sa veľmi nestarám :D Navyše keď mi treba už tie peniaze, tak T34 to vybaví :) IS-7 má asi každý hráč čo má X, preto ju v žiadnom prípade nechcem :D Za artyny ani TDčka ma to nebaví, tí ma len vytáčajú :mad: A E 100 nie je až taká zlá, také 150mm delo vie uškodiť, akurát do teba budú lietať samé HEATy a to ťa prerve skoro všade...

Tak sa rovno aj pochválim čo som teraz uhral s VIII proti X :D
shot01xdx.jpg


shot01qjq.jpg


shot01ala.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4379

Hosť
Tak ja som síce fanúšik Nemecka v tomto období, ale tie ich tanky mi prídu také, no nič moc.. možno to je rýchle, ale zato to má strašne slabý pancier, ja preferujem Amícke a Britské tanky :)
 

DeletedUser5181

Hosť
Marshal napíš mi jeden rýchly nemecký tank (od VIII. tier vyššie), okrem mediek a light :D
 

DeletedUser4379

Hosť
Od VIII Vyššie :D Ale ja hrám krátko :DD Nie pol roka, rok ja hrám 3 týždne maximálne D
 

DeletedUser5181

Hosť
Idem si to stiahnuť aj ja a idem odznova :D aké máte nicky ?
 
Hore