Clash of the Titans

DeletedUser

Hosť
Ahojte Vospolok,

Len ma napadlo tu nahodit tuto temu a to z dovodu, jedineho. Myslim ze tento film bude super a je to vlastne ta ista tema, aku ma tato hra. Urcite si pamatate ( stredne rocniky ) na jeho predchodcu a mam velke ocakavania ta tento remake.

Tak kto nevie o co ide, prikladam odkaz.

Official Trailer :

http://www.youtube.com/watch?v=TKEiLVxDw0A

Official Trailer 2 :

http://www.youtube.com/watch?v=rcdP8YAW-8A&feature=related


Dyfam ze takto budu vyzerat aj nase vojenske tazenia a pomozu nam aj TITANI...:cool:

Kto ma KRAKENA ???

od 26. Marca v Kinach ( aj 3D )
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ten film som nevidel a asi vidieť nebudem. Ten trailer je zaujímavý, ale film... :)
 

DeletedUser

Hosť
Včera som bol na tom v kine a musím sa priznať, že som bol sklamaný ... vyhadzovať peniaze za 3D film je totálna hlúposť (ale iná možnosť nebola), keďže na slovensku ešte niesu také techniky, aby sa človek cítil fakt uprostred filmu.

Vzhľadom na to, že som videl pred x rokmi pôvodnú verziu tak si dovolím tvrdiť, že pôvodná verzia bola 100x lepšia ako táto nová, ale to je len môj názor, s ktorým sa nikto z Vás nemusí spolu so mnou stotožňovať.

Vytknem pár vecí napr. oproti originálu tam chýbalo dosť podstatných vecí mne osobne chýbala zlatá sova, ktorá mala čo do seba. dvoj hlavý pes tam nebol. proste som mál pocit, že to bol len "výťah" z pôvodnej verzii. 3D efektov málo, menej ako na "šialenej" Alici vo "vymyslenej krajine" :)

Keby sa pôvodná verzia spravila po novom s efektami a tými to možnosťami čo neboli v tedy tak dovolím si tvrdiť, že to bude "HIT".

PS: viete mi niekto hodiť sem link na nejaký upload na "Súboj Titánov" ale pôvodnú verziu ?
 

DeletedUser

Hosť
Asi pred týždňom som na tom bol v kine cineMAX. 3D to bolo. Film sa mi páčil, podľa mňa super, lenže tých 3D efektov tam moc nebolo, a skoro vôbec to nemalo nič spoločné s pôvodným starým filmom Súboj titánov. Zlatá sova tam bola, ale len na jednom krátkom zábere na začiatku. Ani príšer tam nejak veľa nebolo (obrovský škorpióni, džinovia, medúza). Kraken tam bol len na konci, a to sa takých 5-10 min. vynáral z vody a aj tak tam nič nespravil :D Potom tam bol ešte ten zmutovaný týpek, čo mu dal Hádes silu (ten tam urobil aspoň väčšiu kariéru jak Kraken) :D A vyskytla sa tam aj moja hviezda Cháron. :D Ja by som tomu filmu dal tak 8/10 bodov.
 

DeletedUser

Hosť
Včera som bol na tom v kine a musím sa priznať, že som bol sklamaný ... vyhadzovať peniaze za 3D film je totálna hlúposť (ale iná možnosť nebola), keďže na slovensku ešte niesu také techniky, aby sa človek cítil fakt uprostred filmu.

Vzhľadom na to, že som videl pred x rokmi pôvodnú verziu tak si dovolím tvrdiť, že pôvodná verzia bola 100x lepšia ako táto nová, ale to je len môj názor, s ktorým sa nikto z Vás nemusí spolu so mnou stotožňovať.

Vytknem pár vecí napr. oproti originálu tam chýbalo dosť podstatných vecí mne osobne chýbala zlatá sova, ktorá mala čo do seba. dvoj hlavý pes tam nebol. proste som mál pocit, že to bol len "výťah" z pôvodnej verzii. 3D efektov málo, menej ako na "šialenej" Alici vo "vymyslenej krajine" :)

Keby sa pôvodná verzia spravila po novom s efektami a tými to možnosťami čo neboli v tedy tak dovolím si tvrdiť, že to bude "HIT".

PS: viete mi niekto hodiť sem link na nejaký upload na "Súboj Titánov" ale pôvodnú verziu ?

Ahoj , uplne s tebov suhlasim, ze tento remake, bol pekna slabota. Ja som sa na to tesil, lebo mam rad tento film a bol som uplne sklamany, tak ako ty. Je pravda ze ten kto nevidel povodnu verziu, tak sa mu to moze pacit, ale v tejto nieje dodrzany ani dej a ani vlastne nic. Inak sova tam bola...ze nechaj ju tak, ked ju vitiahol z krabice a Pegasa dostal lacno, no a kde su tie ostatne veci,ako prilda stit co mu tiez dali bohovia a nie tulaci ( ci lovci ), joj. 3D to nezachranilo a mozno len efekty, ale mas pravdu nic moc.

Ak chces povodnu verziu tak ti ju poslem SS, odkaz na forko a tam si ju mozes stiahnut. :confused:
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj , uplne s tebov suhlasim, ze tento remake, bol pekna slabota. Ja som sa na to tesil, lebo mam rad tento film a bol som uplne sklamany, tak ako ty. Je pravda ze ten kto nevidel povodnu verziu, tak sa mu to moze pacit, ale v tejto nieje dodrzany ani dej a ani vlastne nic. Inak sova tam bola...ze nechaj ju tak, ked ju vitiahol z krabice a Pegasa dostal lacno, no a kde su tie ostatne veci,ako prilda stit co mu tiez dali bohovia a nie tulaci ( ci lovci ), joj. 3D to nezachranilo a mozno len efekty, ale mas pravdu nic moc.

Ak chces povodnu verziu tak ti ju poslem SS, odkaz na forko a tam si ju mozes stiahnut. :confused:

Hmm.. ináč keď sa tak zamyslíte, tak tu nejde o dej. Keby malo ísť o pokračovanie tak sa to bude volať Clash of the Titans II. A toto je len prerobená jednotka, čiže tu nemusia postupovať podľa starého deja z jednotky.
 

DeletedUser

Hosť
McAntrax:

tak ako som napísal bol to výťah z pôvodnej verzie, mohli spraviť remake pôvodnej a určite by to malo väčší úspech ako new verzia.

Pozri s mojim názorom sa nemusíš stotožňovať, vyjadril som len svoj pohľad na vec. Tak ako sa mi nepáčil AVATAR (len duchovná myšlienka filmu ma zaujala "záchrana zeme") tak sa mi nepáčil nový TITÁNI .

aj keď to je prerobená 1tka tak či onak to bolo slabé :D
 

DeletedUser130

Hosť
este som to nevidel, ale podla toho, co ste napisali, ani sa nechystam vidiet ...
 

DeletedUser

Hosť
hej film som nevidel ale asi za vela nestoji ale vypocujte si soundtrack ...Clash of Titans:there is God in you ..alebo ako sa to vola na youtube ..mne sa celkom lubi ..:D
 

DeletedUser1648

Hosť
haluz

ja som sice nove videl uz davno ale len teraz som sa regol na forum a podla mna je to fajn film
http://forum.sk.grepolis.com/images/smilies/biggrin.gif
 
Hore