Chyby v Grepolis 2

DeletedUser

Hosť
to tmavo modré je čo máš to bledomodré čo tam ide a to hnedé čo chýba :) a tam to zagumované sú čísla ... číslo čo máš poprípade číslo čo máš číslo čo ti ide / číslo čo potrebuješ a je strašne veľa bugov napr. ked posielam suroviny tak pošlem a vyskočí mi napr. - 4000 obchodníkov :) to niekomu dlžim ?
 

DeletedUser

Hosť
neviem či je to BUG ale ako je možné že ked chcem poslať suroviny na div na vedlajší ostrov, prečo mi ukazuje že tam pôjdu vyše 12 hod. div je na vedlajsom ostrove ale suroviny tam pojdu 12 hod. ? to je čo za blbosť ?
 

DeletedUser

Hosť
Chyba za chybou

Naco si platim zlatky ked mi spikovy vyvojari v Nemecku nevedia za moje peniaze poskytnut adekvatne sluzby? Platim si za skratene posielanie suroviny a mne to pridava este cas. Vratte mi peniaze. Pokial si za sluzbu platim chcem adekvatnu sluzbu. Ak si za sluzbu zaplatima nie je mi dodana je to zlodejina!!!!
 

DeletedUser

Hosť
hlašte tyto chyby na support prosím.. máme toho nějak víc..
 

DeletedUser

Hosť
prečo mi nejde prihlásiť na thetu?mi ráno ukazuje spojení prerušeo a to už dobrý mesiac a zas po hodine mi to ide, a takto stále :/
 

DeletedUser

Hosť
napis na support
tato chyba poletuje na hre uz nejaku chvilu len support a cakat
 

DeletedUser

Hosť
Neviem kde to napísať tak to napíšem sem, nejde mi zobraziť ostrov, keď si chcem pozrieť náhľad kto je so mnou na ostrove, a koľko tam mám miest. Ukáže mi len to jedno jedine na ktorom práve som, a keď chcem pozrieť iné mesto na inom ostrove tak mi to nejde stále ukazuje to prvé mesto na ktorom sa prihlásim, ostatok ostrovy z divmi funguje. Čo s tým vie mi niekto pomôcť. Či rovno napísať ticket?
 

DeletedUser1879

Hosť
no keďže v tickete ti odpíšu aby si si premazala cookies, tak si premaž cookies a možno sa stane zázrak a zaberie to :D

potom ešte môže skúsiť druhý prehliadač, potom tretí atď.
 

DeletedUser

Hosť
v ticketu je odpověď, očekávám další vedení komunikace tam.
 

DeletedUser

Hosť
Ehm.

Dufam ze to nebude zniet nejak divne ked navrh vlozim sem a nie do navrhov. Ma napadla taka drobnost ze tato tema je viac na skodu nez na uzitok, tak ze ci sa nahodou neplanuje zamknut. Neviem ci si vrchnost vsimla ale teraz mame Grepolis 2 uz na kazdom svete. :p
 

DeletedUser

Hosť
to ještě neznamená že tady lidé nemohou hlásit chyby o kterých se domnívají že s verzí 2.x souvisí
 

DeletedUser

Hosť
Myslim ze taka chyba, ktora by existovala vynimocne pre verziu 2 uz nikdy existovat nebude. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Nie vynimocna chyba. Ale vynimocne pre Grepolis 2. Kazda chyba ktora sa bude hlasit bude pre Grepolis 2.

Tato tema je ku koncu samy SPAM. Takze by sa to oplatilo trocha korigovat alebo ju zamknut, lebo podl mna sa do tejto temy uz nic ine ako spam napisat neda. Normalne ked bude nejaka chyba tak sa vytvori nova tema.

A kazda chyba bude pre Grepolis 2.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Zase mi zmizla základná lišta na vyhľadávanie, nové príspevky, kto je online atď čo s tým zase je??
externé fórum.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Fajn tak toto je pecka. Na to jak dlho si na fore a na to ze si redaktorka by ti malo byt asi dostatocne jasne ze si to napisala na pekne blbe miesto. ;)

To bude tym, ze sa nase forum prednedavnom zdokonalilo. ;)
 
Hore