Chyby v Grepolis 2

DeletedUser

Hosť
asi je to bug lebo ja ked som podporyl a mne na podpore padlo 3 biremy a od vtedy mi to ukazuje
 

DeletedUser

Hosť
nesedi ani porazeny ako obranca je tam 15 ZL a mam tam aj 80 vozov 156 vrhačov 27 jazdcov :( ked na mna nešiel ešte ani 1 utok
a straty ako obranca je tam 158 lukostrelcov a dalšie vojsko
 

DeletedUser

Hosť
No tak tych vojakov asi zabili tvoje jednotky co si poslal niekomu na podporu to ta nenapadlo? :)

Ale tak s 3 biremami by si tolko nepobil. Mozno sa ti zaratalo vsetko co v tej bitke padlo. To asi bude treba nahlasit.

A tvoje utoky co? Sedia?

A uz by si mohol zmensit ten obrazok.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
toto my robí:

scaled.php
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
divy sa nedajú skracovať na 50 % ale iba na necelých 20 %
 

DeletedUser

Hosť
je to nabídka na využití prémiové fukce, nic neobvyklého
 

DeletedUser

Hosť
Všetko v pohode ide,len keď moji kamaráti a spolužiaci dôjdu ku mne na návštevu a ja som z kamarátov a spolužiakov največší hráč.A že aj im to niekedy robí,a mne to strašne vadí.Inak všetko v poho,len tá grafika :mad:
 

DeletedUser3229

Hosť
mňa zas štve ta chyba že sa vôbec nemôžem prihlásiť naskočí my tam mriežka a nemôžem robiť nič .. a to sa my teraz stava často a neviem prečo. :(

a naskočí mi to takto http://sk.grepolis.com/#


Preto Vás prosím aby ste tú chybu odstránili ďakujem

keďže mi podpora nepomohla, hľadal som riešenie sám... treba si vypnúť konverziu obrázkov... je to iba u ORANGE...

tu si stiahneš program a nastavíš v ňom Lowest:
http://img.orange.sk/orange_sk/binary/apklient.zip
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
inak mne dost casto blbne posielanie hromadnej spravy ak v grepe uz som lognuty nejaky cas odpisal som na spravy porpipade uz nieco poklikal a napisem hromadku a dam odoslat nic sa nestane vobec nevyhodi antirobot pismenka ani nic musim kliknut na nahlad mesta alebo nieco a dat nacitat v novej karte a az v tej novej karte kde som nic nerobil sa da poslat hromadka (cookies a podobne premazavam pravidelne a stava sa to na roznych pripojeniach)
 

DeletedUser

Hosť
beznzvlsl.png
neviem či to mám dať do nesprávneho prekladu ale toto je chyba do 2.0 ... a je to pri posielaní surovín na divy
 

DeletedUser

Hosť
to sa prehodilo az dnes tusim bol dnes aj update tak asi take daco ;)
 

DeletedUser

Hosť
ano dnes bol update dnes mi chviľu nešlo spustiť thetu ale už je všetko OK
 

DeletedUser

Hosť
ako ja viem že je to novou verziou :) neak velmi mi to nevadí že je to po nemecky ale tak radsej som to nahlásil :)
 
Hore