Chyby v Grepolis 2

DeletedUser

Hosť
bugsen10.png

tam maju nejaku graficku chybu, trci im tam kusok z vacsej urovne skladu




2.
Ke ukazujem napravo hore na suroviny, tak pri striebre neukazuje popis, kapacitu, nic. Ked aj ukaze tak to hned zmizne. Neda sa to trafit.
Kem ukazem na drevo alebo kamen tak sa vsetko pekne vypise. Pri striebre maju zle nastavenu tu oblast. Rovnako to je aj pri populacii.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser19

Hosť
Aký máš prehliadač? V FF4 a IE9 tieto chyby nemám.
 

DeletedUser

Hosť
1. To asi architekti vykopali
2. to fakt neviem skús iný prehliadač:firework:
 

DeletedUser

Hosť
1. problém - ta poviem ti keď dám staviať najbližšie sklad :D
2. problém - mne to ide v pohode :D
 

DeletedUser

Hosť
No ja mam Firefox. Uz mi to funguje (popis surovin) ked ukazem na striebro aj populaciu. Asi bolo treba restartovat prehliadac.

Ten obrazok pri vylepsovani skladu je stale chybny.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak toto su chyby ktore ja vidim na tej 2.0 neviem ci to vyvojari inno games vobec testovali ale cela ta 2.0 je odflaknuta az strach takze zaciname:

1. obrazok - pohlad na nase forum nazvy tam niesu uplne niekde sa nazvy nezobrazuju vobec iba tie bodky a verte ze mi sme si do nazvu fora nedavali bodky
Untitled%20%282%29.jpg


2. obrazok - polovicu z jednotiek este ani nemam vyskumane hlavna vec ze su tam zobrazene pekne obrazky navyse aby ste vobec videli ake vojsko tam mate musite si tuto listu vysunut co je neprakticke a uplne odveci a len to zbytocne zdrzuje
Untitled4.jpg


3 a 4 obrazok ako si mozete vsimnut jedna vec prehadzovanie medzi strankami v rebricku a statistikach je uplne neprakticke a odveci dalsia vec ak si pozriete prva stranka konci cislom 15 a druha stranka zacina cislom 31 kde sa vyparilo dalsich 15 aliancii nevedno
Untitled2.jpg

Untitled3.jpg


5. obrazok - uplne zbytocne a obtazujuce veci ti oznamenia chodiace na pravej strane stranky ano daju sa vypnut to je pravda ale ak mate pozvanku do paktu neda sa to vypnut ani lavym tlacidlom mysi takze je to zbytocne a obtazujuce
Untitled1.jpg


6. obrazok - prijate spravy nevem ci sa to stava aj vam ale ak vam niekto pise spravy ono sa vam to sice v tom pravom stlpceku zobrazi ze nova sprava ale pocase to tam zmizne a na lavej strane v menu vo vybere spravy sa vam uz ziadne upozornenie nezobrazi casto musim len kliknut na spravy otvorit ich aby som sa dozvedel ci mi nekto vobec pisal
Untitled5.jpg
 

DeletedUser

Hosť
S tou dvojkou moc neviem aky mas problem. Mne tam ziadne zbytocne jednotky neukazuje. Ukazuje len tie ktore sa momentalne nachadzaju v meste. Rovnako ako v Grep1. Ci su vyskumane, tak to mu je jedno. Netreba tam nic rozbalovat.
g2jedn10.png


Rebricek tu je tak zaujimavo spraveny. :D Najprv som mal s nim strasny problem ale potom uz to bolo dobre. Len v tvojom pripade si vsimni ze tam mas posuvnik, cize vidis iba polovicu hracov prvej strany. Aby si videl druhu tak musis potiahnut doole. Na jedenj strane je 30 hracov - to je odpoved ze kam zmizli ;).

Vsimni si ze tocit koleckom mysi mozes dost dlho. Za koncom prvej strany hned vidis zaciatok druhej strany. Je to spravene suvisle a graficky ani nevies kde konci prva strana a kde zacina druha.
Je to skratka len jeden rebricek. Strany su tam len na paradu aby si videl v ktorej casti rebricku sa nachadzas.
Ale maju tu jednu chybu - ked to nerobim koleckom mysi ale tym posuvnikom vpravo. Ked ho posuniem na spodok strany, tak ma za par sekund hned hodi na zaciatok druhej strany co ja nechcem. Ked dam posuvnik na koniec prvej strany tak asi chcem vidiet koniec prvej strany, nie zaciatok druhej. :mad:

K hlaseniam by som vymyslel lepsi filter - podrobnejsi.

Tie spravy sa mi este nestali.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
aha no jo ten posuvnik som si tam nevsimol no ale vysvetli mi ten chory mozok pri tom fore
 

DeletedUser

Hosť
Asi sa vam nezmestili vsetky nazvy do jedneho riadku. :D Na Grep 1 boli tie priecinky tem aj vo viacerych riadkoch pod sebou ked sa nemylim. Tu su ako zalozky, cize maju len jeden riadok. Ale napriklad Windows ked pouziva zalozky napr. vo vlastnostiach suborov tak ma aj viac riadkov zaloziek a nema s tym ziadny problem.
 

DeletedUser

Hosť
Tak sorac. Ono to inak znie ked si to clovek predstavuje v hlave a inak ked to napise a precita. :D
Ja len ze ked Windows nema problemy so zalozkami vo viacerych riadkoch tak by nemuseli mat ani oni. To uz je co povedat ked ma Grepolis nieo horsie ako Windows. :D

A to prehadzovanie stran v rebricku by tiez mohli vypnut. Ked raz dam koniec prvej strany tak nech je vzdy koniec prvej strany.

PS:
Preco mam tuto na fore kazdu chvilu inych smajlov na vyber? A este k tomu tak blbo sa to vybera ked kliknem [viac].
:mad:
 

DeletedUser

Hosť
cela ta 2 je divna neporiesena poriadne strasne hlupa ten rebricek bol lepsie rieseny na starej verzii a to forum ani nespominam
 

DeletedUser1810

Hosť
Hlavne, že sa dá dobýjať no nie? :D Neznášam tie trafené mierové oné :D takže mňa nejako extra tie grafické oné netankujú :D som s Grepolisom spokojný, tak ako je :D

 

DeletedUser

Hosť
Taketo obrazky sa tu nedavaju. To velke biele miesto okolo je zbytocne. Odrez zbytocne plochy a daj tu mensi obrazok.
 

DeletedUser

Hosť
dalsie same bugy omg zas nejde mi postavit stavbu neviem z akeho dovodu davam sem 2 obrazky pretoze ked dam stavat je to najprv ako na obrazku 1 a po chvilke mi akoze ide stavat ale ked dam na stavanie kamenolomu nejde mi ho aj tak postavit NEK UZ KONECNE OPRAVIA TIE CHYBY SA CUDUJEM LUDOM ZE TOTO VOBEC HRAJU TATO VERZIA SA NEDA HRAT!!!
Untitled%20%283%29.jpg

Untitled1%20%282%29.jpg
 
Hore