Budovy a úrovne

DeletedUser

Hosť
ktoré budovy sa podľa vás oplatia dať na akú úroveň???:confused::confused::confused:.Podľa mňa bane, akadémia a sklad na max. ale čo dalej ?
este chrám a farmu.
 

DeletedUser

Hosť
vsetko okrem chrámu a podla toho ake mas mesto, ak mas biremy alebo zapalky, tak kasarne nemusia byt naplno (staci 20, 25), ale ak mas pozemne jednotky tak pristav staci na 25, si myslim, osobne to robim takto
 

DeletedUser

Hosť
tu velmi zalezi na tom ako mas rozplanovane mesto a na co ho chces vyuzit ak na lode tak kasarne len na tech minimum ak na vojsko tak zase pristav len na min ak chces aj OL tak min na 15 podla toho aj senat nemusis tahat uplne kazdopadne bane a chram a hradby a farmu by som dal naplno urcite ostatne je len a len na tebe (mozes mat jaskynu na 5 v neskorsej faze hry je to jedno aj trh nemusis tahat na max) odporucam kazdemu zamyslite sa na co to mesto chcete a popripade nieje problem nejaku tu uroven neskor zhodit alebo dostavat kazdemu hracovy to po nejakom case pride a vie ako ma svoje mesta stavat
 

DeletedUser19

Hosť
S chrámom na maxime veľmi nesúhlasím. Keď máš v desiatich mestách chrám na úrovni 15 tak je produkcia priazne okolo 12,25 a pri úrovni 25 to je 15,8. Ten rozdiel je podľa mňa zanedbateľný, hlavne keď mi priazeň skoro vždy preteká a môžem pri tom postaviť v každom meste o 50 jednotiek viac.
Z ostatných budov, ako už bolo povedané, staviam prístav/kasárne podľa zamerania mesta na lode/vojsko, trhovisko mám vo väčšine miest na 10 a bane podľa potreby danej suroviny v danom meste čiže nie vždy na max. Jaskyňu robím všade na maximum, myslím že tých pár jednotiek môžem zanedbať.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no tu ja zas chram na max urcite vsetko vrazam do mytickych jednotiek takze mne nepreteka nic :) ale zalezi vzdy na hracovy ako to rozhodne
a ozaj jaskyna je myslim ze od urovne 5 az do urovne 10 len za dve pop miesta :)
 

DeletedUser72

Hosť
Gratulace ! Právě si vyhrál titul MAX.LAMA :D
Ale kdyby takových bylo více, tak se vůůůbec nezlobím, hehe.
 

DeletedUser

Hosť
jú oni sa pohádali...
ale súhlasím s lotoskou, že je totálna blbosť stavať na max.
 

DeletedUser

Hosť
je to blbost, halvne ked mesta uz specializujes.. naco by si staval na max pristav v meste kde stavias utocnu army?? na co ti je chram na max?? viera ti pri viacerych mestach tecie potokmi... senat tiez nepotebujes na max, ani trhovisko... namax by som vzdy vykurila priemysel, hradby, akademiu, potom kasarne alebo pristav podla zamerania mesta, povinnost veza, kupele... a vyskumy tiez cistopodla zamerania mesta
 

DeletedUser

Hosť
1142 vojakov zabiješ, keď si postavíš mesto na max, to je 1/3 volnej populácie, ak máš kúpele
 

DeletedUser19

Hosť
1142 by to bolo iba keby si nemal žiadne budovy čo je hlúposť. V meste normálne vystavanom dokážem spraviť 265 zápaliek a v plnom meste iba 235. Keby som tam nemal kúpele tak je to o ďalších 300 obyvateľov menej. Rozdiel v stovkách vojakov je pri útokoch naozaj cítiť takže stavať mestá na plno je maximálna blbosť.
 

DeletedUser

Hosť
A ešte viac je to cítiť keď sa brániš...keď si z viacero miest pošleš podpory do jednéeho a máš to tak, že z 5 miesť, vytrieškaš o 1000 vojakov viac čo je dosť....
 

DeletedUser

Hosť
Si ma nepochopil, keď nemáš mestá na plno, tak to vychádza tuším 200 populácie voľnej, no a 200*5 = 1000 :)
 
Hore