Budovy a úrovne

DeletedUser

Hosť
mne sa ten chrám asi neoplatí dat na max. lvl lebo som na gamme. Mam dia takze dam ho na 15 aby som mohol mantikorov.oplati sa dat hradby na max. lvl???
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hradby minimalne na 20 (cim viac tym lepsie), aby si mohol postavit vezu, co by mal byt zaklad kazdeho polisu spolu s termalnymi kupelmi, teda z toho vyplyva ze senat 24, farmu a sklad naplno, trh podla pouzivania, tazby naplno, jaskynu naplno, pristav /kasarne podla vyuzitia a chram podla pouzitia, ja mam niekde 12, niekde 16, inakde 22, a to je uz vsetko, ziadnu budovu som nezabudol, a, leda ak by agora, tu odporucam nechat na stupni 1 ;):p
 

DeletedUser

Hosť
no škoda, ja som dal agoru na 5... tak ju zasa demolujem... :sledge: :connie:
 

DeletedUser

Hosť
mne sa ten chrám asi neoplatí dat na max. lvl lebo som na gamme. Mam dia takze dam ho na 15 aby som mohol mantikorov.oplati sa dat hradby na max. lvl???

Hradby sa oplati dat na max. uroven s dovodu ze mas vetci bonus-obranny a mas mensie straty

A chram sa oplati dat na 25 pokial mas 2 mesta a v jednom napr. heru a v druhom atenu...
Tak aby ty isla rychlejisie priazen...
Pokial mas 10+ miest je treba tu priazen nieako vyvazit- hera 16.2 zeus 15.5...
 

DeletedUser

Hosť
ale...
podla mňa sa chrám neoplatí dávať na max, lebo toho veľa žere a v podstate máš jedno, či ti ide priazeň 12.0 alebo 12.5...
ja si dávam chrám tak ako jupo x (podla toho, akého mám boha, dávam si to tak, aby som mohol mať mýtické jednotky-tj. zeus 15 (teda občas dám aj 16, lebo 16 je krajšia...) héra 10, aténa 12, poseidón 22)
ja viem že jeden radí tak a druhý tak... no to vieš...
a duso, ja som si robil srandu :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Hradby na plno je nutnosť, súhlasím s jupom, úroveň chrámu stráca význam pri väčšom počte miesť,
 

DeletedUser

Hosť
ani socha boha sa na gemme neoplatí, a kupcov obchod tiez nie asi si postavim vezu.
 

DeletedUser

Hosť
Ak vies ako sa pouziva obchod a pomer surovin tak sa oplati...
A socha boha- ak si silny a utocni hrac-tak bozske sili sa zidu ci na utoky od teba alebo na utoky od ostatnych...
 

DeletedUser

Hosť
duso, na bete mas 17 miest, a chces mi povedat, ze ti pri rychlosti 2 nestaci chram a potrebujes sochu boha?, ja som na alfe mam 11 miest a priazen mi tecie stale, teraz mi jedna preteka a ostatne mam nad 400, a zarucene mi pretecu, cim viac miest, tym menej sa oplati socha, zo specialnych budov preferujem len termalne kupele a vezu, lebo nic ine sa neoplati
 

DeletedUser

Hosť
no mne priazen na bete nikdy nepreteka mozem s ti zarucit :D cize ja by som zobral aj viac urovni chramu ale inak v pohode vazne nemam problem ze by som nevedel co s priaznou
 

DeletedUser

Hosť
duso, na bete mas 17 miest, a chces mi povedat, ze ti pri rychlosti 2 nestaci chram a potrebujes sochu boha?, ja som na alfe mam 11 miest a priazen mi tecie stale, teraz mi jedna preteka a ostatne mam nad 400, a zarucene mi pretecu, cim viac miest, tym menej sa oplati socha, zo specialnych budov preferujem len termalne kupele a vezu, lebo nic ine sa neoplati
7

Priazen mi preteka...Sochy boha mam iba v polovici miest...
Chramy mam na 25
V skro kadom mesta ma vezu a kupele iba pak vinimiek- majak asi 2 mesta
 

DeletedUser

Hosť
tak to ma neprekvapuje, že ti priazeň preteká, keď máš sochy boha a chrám na max.
 

DeletedUser

Hosť
preto nemam sochy ani chramy naplno a aj tak mi preteka... ;)
 

DeletedUser

Hosť
práve som ich pozeral a jupo hrá alfu a duso betu, gamu a deltu...
 

DeletedUser

Hosť
prepáč, napísal som to čo mi vyhodil grepostats...
:connie: :D
 
Hore