Budovy a úrovne

DeletedUser

Hosť
Ok... :D Musim aj aj pozret grepo-stasts ako my idu body rast az posledny tyzden
 

DeletedUser

Hosť
prosím ťa nepíš červenou, zvlášť nie v takýchto nočných hodinách, rušíš nočný kľud... :D

ale už asi ideme off topic...
takže čo by som tu asi napísal??

no myslím že som svoj názor napísal... asi nemám ja už noč dodať... :D

skoro som zabudol: :connie: :D
 

DeletedUser

Hosť
Myslím,že otázka bola zodpovedaná nie ? Ak áno tak LOCK poprosím.
 

DeletedUser

Hosť
Senát na 24, Prístav na 20, Kasárne na 15 alebo 20, Chrám podľa toho akého mám Boha a koľko miest už mám s dotyčným Bohom .. na začiatku pri Hére ide chrám na 15 .. ak už mám dve mestá burám chrám v prvom a obe sú na 12 .. a tak si to rozrátavam .. ostatné budovy na maximum, bane, farma, sklad, hradby, jaskyna, akademia, trhovisko ..

budovy sa mi hybu okolie populacia 970 az 1030 .. takze na vojsko a lode mam to zvysne 3500 - budovy a je popuplacia na vojsko

Samozrejme Termalky a Veza, tato kombinacia je asi tak v 90% miest
 

DeletedUser

Hosť
Záleží od toho aké máš mesto ak tam máš niektorú surovinu, naviac a vôbec ju nemíňaš tak si myslím, že sa oplatí trh na max a by si ju stíhal priebežne zamieňať.
 

DeletedUser

Hosť
Ja si dam vo vsetkych mestach bud Mestský festival
ked ma niekde divadlo-co je asi iba v 2-3 mestach dam Divadelné hry
Ked am nieake zlatky dam Olympijské hry
a ked som bojoval dam Víťazná procesia

NIE V KAZDYCH MESTACH MAM DOST SUROVIN NA MESTSKY FESTVAL TAK TAM KDE MAM SUROVIN MALO - S MIEST KDE UZ SU FESTIVALI SI ICH POSLEM DO MIEST KDE NIESU A POTOM DAM AJ TAM FESTIVALI
 

DeletedUser6220

Hosť
Prečo píše pri jaskyni špehov na desiatej úrovni že treba 0 populácie, keď to s nulovou populáciou nejde?
 

DeletedUser5599

Hosť
Ahoj, k tomuto problému vzniklo několik let nazpátek, kdy byli vývojáři nuceni (opět z důvodu jiné chyby) přidat k požadavkům na obyvatele desetinná čísla. Ta se ale ve hře nezobrazují ani nejsou nijak zaokrouhlována, jsou zkrátka odříznuta. V případě poslední úrovně jeskyně je vyžadována doslova jedna polovina, tedy 0,5 obyvatele. Jelikož je to méně než 1, vidíš ve hře 0.
0,5 -> 0
1,3 -> 1
2,8 -> 2
atd.
 
Hore