Brothers in War

DeletedUser

Hosť
Zdravím všetkých hráčov ,po spustení sveta Gama bude založené spojenectvo Brothers in War. Cieľom je vystavať spojenectvo ktoré s prehľadom bude viesť tabuľky spojenectiev. Nábor bude na všetkých moriach ale iba tí najlepší dostanú pozvánku ak máte záujem dopredu môžte sa nahlásiť . Ďakujem. Viac info bude poskytnuté až po odštartovaní sveta Gama.

Pozn.: Ak bude max. počet členov v spojenectve 50 ,nábor bude iba podľa morí ,ale vzniknú tzv. sesterské spojenectvá z ktorých bude každé zamerané na iné more. Samozrejme ak to vyjde.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser302

Hosť
Hmmm tak to je teda odvážny cieľ držím palce ;)
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa tez rad pridam ak to vyjde bude to faj:cool:

a kde bude srdce aliancie?ktora svetova strana????:confused:
Budes dobri vodca?????:confused:
pojdeme az na vrchol?:p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ako casto budete aktivny???
budete ochotny pomahat sesterskym spojenectvam???
ake budu opravnenia????
 

DeletedUser302

Hosť
keď to víde pridám sa aj ja :D

Hmm tak ty budeš super hráč nechceš si ty náhodou robiť ali Theatre of War.
V jedne deň 15th August 2010, 07:33 ideš do jednej ali a 15th August 2010, 07:53 už chceš robiť vlastnú :D:D ešte len kým sa gama otvorí budeš sa chcieť pridať ku všetkému čo sa tu kecne ??

Ty budeš jeden z tých prelietavcov čo ??? ;) Tých majú všade radi :D :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Samozrejme ,že budeme aktívny a tiež pomáhať sesterským spojenectvám ,všetko to čo na výborné spojenectvo patrí. Čo sa týka toho aký som vodca netrúfam si povedať ,že výborný skôr dobrý a to je na trojku. Mám skúseností z iných hier a mám "dobrý" prehľad v tejto hre.
 

DeletedUser

Hosť
Oprávnenia si treba najprv zaslúžiť ,nechcem potom ľutovať čo som urobil ,snaha vyjsť na vrchol je jasná (akoby to iné spojenectvo nemalo v úmysle) avšak či už to bude vrchol spojenectiev alebo útočných bojových bodov to je v podstate jedno.
 
Hore