Bojové body

DeletedUser

Hosť
zapodporujem hráča,dajme tomu 300 birémami.Nepriatel ho napadne ako tomu bolo donedávna body za padlé,čiže moje padlé birémi dostal napadnutý.Je tomu na tomto svete Theta inak,alebo stále rovnak.Ide mi o odpoved či sa to neako delí 50:50 alebo nie.Ved je to hlúpost abi zapodporovaný mal /milion pochodov/ za cudzie padlé jednotky.Toto bola dlho neférovost v tejto hre celkovo.Dúfam že tomu je teraz inak.Za i a y sa predom omlúvam:confused:
 

DeletedUser1879

Hosť
no teraz už na všetkých svetoch je to tak, že bojové body sa teraz prerozdeľujú medzi podporujúcich hráčov a obrancu.
 

DeletedUser

Hosť
konečne ktomu došlo.A nevieš akím pomerom?Ale som rád,uznáš že to bola blbost.....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
pomer je podla toho kolko je jednotiek v meste a ktore jednotky utok chyti je jasne ze ak mas ako podporu pozemne ale idu iba zapalky tak ti ziadne body nejdu proste nejak sa to deli podla toho kolko toho si poslal kolko toho bojovalo ;)
 

DeletedUser3132

Hosť
A ak by bol taky pripad ze jedneho hraca ja podporym pozemnymi jednotkami a dalsi z ally biremami a cez biremi neprejde nic tak dostava nejake body aj ten co podporoval iba pechotou ci len ten ktory tam poslal biremi?
 

DeletedUser

Hosť
toto teraz riesime z wolfym teda ja som to zacal skusam akym systemom sa to deli zatial sme skusali len lodnu obranu a tam by to malo ist podla postu obyvatelov jednotiek ale toto este neviem uplne presne ako sa deli ak je len lode a ak iba pozemne skusime to doplnit
 
Hore