Blogování - představení

DeletedUser5660

Hosť
Dobrý podvečer všem,

tímhle topicem bych Vás všechny aktivní čtenáře chtěl informovat, že budu na vlastní pěst blogovat a informovat o dění na světě Chi. Pro některé to bude zajímavé, pro jiné zase otravné, ale na CZ foru jsem měl pozitivní ohlasy. Takže se těšte na Blogy, Zhodnocení situací, Rozhovory a nějaké ty tajnosti, co málokdo ví .. :)

Jinak, bych se rád představil lidem, jenž mě neznají.

Zdravím všechny ještě jednou, mé jméno je Honza, ve hře jsem pod přezdívkou Overak, dříve jsem používal nick Poho203. Jsem 20-ti letý student truhláře (A jestli si myslíte jako má máti, že budu dělat truhly, tak to opravdu né, jedná se o montování nábytku, kuchyní atd..) , u Vás tomu říkáte tuším stolár. Jinak co se týče blogování, tak jsem blogoval svět Athény na CZ fóru..

Co se týče Grepu, tak je to můj miláček od světa Beta, až po nynější Chi. Vždy jsem hrál na CZ serverech a párkrát na Anglických. Tohle je tuším 3. svět na SVK. Mojí slabostí je zakládání aliancí, protože jsem až moc cílevědomý, o tom vypovídá i to, že akutálně vedu aliance na tomhle světě pod názvem NO STRESS.


Těším se na ohlasy a snad vás bude má tvorba bavit a uvidíme, co tady spolu vymyslíme ! :)

Boji zdar a pustíme se do toho !

Případné otázky na cokoliv směřujte níže.
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Hore