Bez mena

DeletedUser3606

Hosť
Ako ste si mohli všimnúť tak by som chcel založiť spojenectvo,bol by som rád keby sa zapojilo viac skúsených hráčov a tiahlo ho so mnou,meno by sme vymysleli potom,takže:

- mohli by sme sa nachádzať na Severozápade,to už by sa dohodlo aj neskôr
- skúsenosti s vedením ally mám,ale vo vedení treba viac hráčov
- chcel by som aby sa spojenectvo dostalo do TOP 10 hneď od začiatku a zotrvalo tam :)
- menej skúseným hráčom budem vedieť poradiť
- hráči čo sem vstúpia,očakávam-aktivitu,spolupracovanie pri HU...nie hranie si na vlastnom piesočku :)

To je asi všetko,ak máte záujem sa pridať tak tu napíšte comment a dohodneme sa v správe :)
 

DeletedUser3606

Hosť
super ľudia,Justo ty by si bol zatiaľ so mnou vodca,Lancík teba moc nepoznám,ale máš veľkú nádej tiež byť vo vedení pretože si sa tu zapísal :)
 

DeletedUser4786

Hosť
nechcem vám do toho kecať ale do vedenia by ste si mali zobrať hlave dospelých,vy mladší ste moc prchký a potom životnosť spojenectva nemá veľkú budúcnosť ale nič v zlom iba taká mala rada.....
 

DeletedUser3606

Hosť
ok ľudia,ak tu nebudem skôr ako vy tak sa dajte severozápad,ak tu budem skôr dám sem odkaz
 

DeletedUser

Hosť
nechcem vám do toho kecať ale do vedenia by ste si mali zobrať hlave dospelých,vy mladší ste moc prchký a potom životnosť spojenectva nemá veľkú budúcnosť ale nič v zlom iba taká mala rada.....

No to je pravda.. tiež neviem či to takto pôjde :( do vedenia treba aspoň dvoch schopných dospelákov (hlavne aby boli dosť skúsení)
 

DeletedUser3606

Hosť
priamo na svete možno niekoho zoženieme,alebo z RUTHLESS by sa niekto podujal
 

DeletedUser

Hosť
To by bolo fajn.. akurát dúfam že na tomto svete nebude zas toľko veteránov ako na Omikrone lebo ma porazí :D dajte šancu aj deťom ! :-D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
:D presne aj my sa chceme zahrať :D change :D-vy budete hrať minecraft a my grep :D
 

DeletedUser2408

Hosť
čaute možno by som s vami do toho šiel. mam 30 r. a grepolis hram 4 roky.
 
Hore