Avatar

DeletedUser130

Hosť
mna osobne ten film nezaujal ani dejom a ani posolstvom ...

ma podobny pribeh, ako napr. Tanec s vlkmi, Vikingovia 2 a kopec dalsich, kde hlavny hrdina pride najprv pride porazit domorodych obyvatelov, ale potom zisti, ze ich svet je velmi zaujimavy a rozhodne sa k nim pridat a zit s nimi .. a este sa tam zamiluje do domorodej zeny ...

v podstate na otrieskanu dejovu liniu nahodili nove tvare, nove prostredie a urobili novy film ...

aj udelovanie oskarov ukazalo, aky je to "brak" ... pred udelovanim bol favorizovany a nakoniec sa mu usli len 3 sosky a aj to len vo takych "vedlajsich" kategoriach - cenu za vypravu, cenu za najlepsiu kameru a najlepsie efekty ... presne toto robi z toho filmu vychytavku .. inak je to v mojich ociach brak
 

DeletedUser

Hosť
tak premna to brak urcite neni, ale je pravda, ze som uz videl aj lepsie filmy...
 

DeletedUser

Hosť
avatar-ts.html
AJ JA SOM TO VIDEL
 

DeletedUser

Hosť
V 3D je to celkom dobrý film no keď by som to mal pozerať iba na "sucho" tak je to oničom film..
 

DeletedUser

Hosť
Avatara treba rozhodne sledovať v 3D kine .
Tam som si to užil na 100% .
Doma to bol už iba ničím neprevyšujúci animák .
3D kino 10/10
doma 5/10
 

DeletedUser

Hosť
Podla mňa blbosť oničom nechcem uraziť ale fakt viac filmov je lepšich:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
Mňa konkrétne Avatar moc nezaujíma,neviem prečo,ale hoci na svete je to uznávaný film,mňa to nejako nenadchlo..Ale každý ma iný názor..
 

DeletedUser

Hosť
Je to naozaj vyborný film :cool: :) proste super odporúčam hlavne tým čo ešte nevideli :)
452254_avatar-premiera-film09-trailer-james-cameron-crop.jpg


347irsz6dou.jpg












ndish.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Je to dosť nereálne ale dá sa to pozerať :cool:,ale určite to nie je ten najlepší film aký som videl :eek:
 

DeletedUser

Hosť
Videl som...

Avatara som videl v kine (najprv som si to chcel pozreť na nete ale keď som uvidel v akej je to kvalite tak som nevahal a šiel som do kina) a musim pripustiť že je to neskutočný film... dej je celkom dobrý a je tam aj veľa životných právd... ale najúžasnejšie sú na tom té efekty... James Cameron urobil zase kvalitnú prácu... ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Bol som na tom s kámošmi. Avatar 3D - v pohode to bolo, lenže 3/4 filmu sme sa tam rehotali tak si z toho skoro už nič nepamätám :D
 

DeletedUser215

Hosť
No Podľa mňa je to celkom dobrý film zaujímaví ale podľa mňa dôvod prečo to ľudia pozerajú je ten že je to najlepšia Grafika na svete ....
 
Hore